ProgrammaUitgegeven op 25-02-2019 om 07:03 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 2 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes JO12-1 - HCSC JO12-2 Kelvin Drent
1O:3O u Succes JO11-4 - Callantsoog JO11-1 Mart Lont
1O:3O u Succes F-League 1 - Succes F-League 2 Paul Bijma
Terreindienst: Dirk Jan Metselaar & Willem Waiboer
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:3O u EVC MO15-1 - Succes MO15-1 9:15 u
12:3O u Alcmaria Victrix JO14-2 - Succes JO14-2 11:15 u
11:OO u Wieringerwaard JO11-1 - Succes JO11-2 1O:15 u
9:3O u ZAP JO9-3 - Succes JO9-2 8:45 u
9:3O u Always Forward JO8-5 - Succes JO8-1 8:15 u
Zondag 3 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:OO u Succes 6 - Oudesluis 3 Lupko Wierenga
11:OO u Succes JO19-1 - Limmen JO19-3 Maarten de Kort
14:OO u Succes 1 - JVC 1 Leo Ende
Terreindienst: Martien van Huizen, Toon van der Kooi & Lupko Wierenga
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:OO u Koedijk 4 - Succes 2 1O:45 u
11:3O u Flevo 2 - Succes 3 1O:3O u
12:OO u Spirit '3O JO17-4 - Succes JO17-2 1O:45 u
Voetbal WironZaterdag 2 maart:
Aanvang Wedstrijd
13:OO u Texel 94 JO15-3 - Wiron JO15-1
14:OO u Wiron MO17-1 - WBSV MO17-1
Zondag 3 maart:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u Petten 1 - Wiron 1
Handbal TonegidoDonderdag 28 februari:
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
2O:OO u Hollandia T DMW1 - Tonegido DMW1 Harenkarspelhal
Zaterdag 2 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
1O:OO u Tonegido F1 - Koedijk F2
1O:OO u Tonegido F2 - Vrone F2
1O:5O u Tonegido E2 - A & O E2
11:45 u Tonegido D1 - Lacom '91 D1
12:45 u Tonegido E1 - Con Zelo E1
Zondag 3 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
1O:OO u Tonegido DB1 - Jupiter '76 DB1
11:OO u Tonegido DA1 - KSV DA3
12:15 u Tonegido DS2 - Kleine Sluis DS1
13:3O u Tonegido DS1 - C.S.V. Handbal DS1
14:45 u Tonegido HS2 - Zaanstreek HS2
Dinsdag 5 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
21:OO u Tonegido DMW1 - S.V. Wieringerwaard DMW1
Basketbal Break Out '88Zaterdag 2 maart:
15:3O u Onze Gezellen U14 - Break Out '88 Mix U14 Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
16:OO u Dozy BV Den Helder - Break Out '88 Dames U16 Sportlaan, Den Helder
Zaalvoetbal SuccesMaandag 25 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes JO17-3 - ZVV VZV JO17-1 Wieringen
Dinsdag 26 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
21:2O u CV Wieringermeer 5 - Succes/De Kasteleen 7 Zuiderzeehal
Woensdag 27 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:45 u Succes/Café Waddenzee Da2 - Vesdo Da2 Wieringen
21:25 u Succes/Kaan Transport 8 - Cinemagnus 1 Wieringen
Donderdag 28 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Salao '85/Regiobank JO17-1 - Succes JO17-2 Groeneweghal
Vrijdag 1 maart:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/S. de Koning JO17-1 - Vios '79 JO17-2 Wieringen
19:5O u Succes/Athlete'Foot JO19-1 - Vios '79/Koks Grp JO19-1 Wieringen
2O:4O u Salao '85/Regiobank 1 - Succes/Gebr de Visser 3 Groeneweghal
2O:4O u Succes/Burghout Design 5 - Strip Studio Schagen 1 Wieringen
21:3O u Succes/Prima Personeel 4 - Vios '79 5 Wieringen
21:3O u FC 't Geveltje 1 - Succes/La Dolce Vita 6 Spartahal
Maandag 4 maart:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Salao '85/Regiobank JO15-1 - Succes/Smit Instal JO15-1 Spartahal
19:OO u Sparta '67 Da5 - Succes/Café Waddenzee Da 2 Multitreffer
Dinsdag 5 maart:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:4O u ZVV Nieuwe Niedorp Da1 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 Niedorphal