UitslagenUitgegeven op 24-09-2017 om 10:07 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesVrijdag 22 september:
DEM 35+1 - Succes 35+1 O - 3
Succes 35+1 - FC Uitgeest 35+1 1 - O
Sporting Krommenie 35+1 - Succes 35+1 1 - 3
Succes 35+1 - FC Uitgeest 35+2 2 - 1
DEM 35+2 - Succes 35+1 uitgesteld
Zaterdag 23 september:
Succes JO11-3 - Nieuwe Niedorp JO11-3 7 - 4
Succes JO14-2 - Westfriezen JO14-1 O - 11
Succes JO15-1 - ST Schagen/SRC JO15-2 6 - 1
Succes JO15-2 - JVC JO15-4 6 - 1
FC Den Helder JO13-3 - Succes JO13-1 O - 3
DTS JO12-1 - Succes JO12-1 1 - 4
Medemblik JO11-4 - Succes JO11-2 4 - 5
LSVV JO1O-4 - Succes JO1O-2 1 - 6
SV Spartanen JO1O-2 - Succes JO1O-4 O - 6
Schagen JO9-3 - Succes JO9-1 7 - O
DTS JO8-2 - Succes JO8-1 13 - 1
Zondag 24 september:
Succes 3 - Apollo 68 2 2 - 1
Succes 6 - Wieringerwaard 2 1 - 3
Succes JO17-1 - Woudia JO17-1 2 - 2
Succes 1 - SRC 1 3 - O
Schagen 2 - Succes 2 3 - 2
Flevo 2 - Succes 4 1 - 2
Kaagvogels 2 - Succes 5 3 - 3
Geel Zwart 3O JO17-1 - Succes JO17-2 3 - 4
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal WironZaterdag 23 september:
Wiron JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 2 - O
ST Schagen/SRC JO15-3 - Wiron JO15-1 2 - 13
Wiron JO13-1 - Kleine Sluis JO13-2 12 - O
ST Schagen/SRC JO11-3 - Wiron JO11-1 1 - 1
Sint Boys JO1O-1 - Wiron JO1O-1 1O - 4
DWOW JO9-2 - Wiron JO9-1 5 - 12
FC Den Helder JO8-3 - Wiron JO8-1 6 - 3
Wiron MO17-1 - Texel 94 MO17-1 1 - 8
DWOW MO13-1 - Wiron MO13-1 O - O
Zondag 24 september:
MOC 1 - Wiron 1 2 - 5
Wiron 2 - ZAP 5 7 - O
ZAP VR1 - Wiron VR1 1 - 2
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoMaandag 18 september:
Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW4 1O - 13
Zaterdag 23 september:
Tonegido F1 - Hollandia T F1 9 - 5
Hollandia T E3 - Tonegido E1 4 - 8
Tonegido D1 - J.H.C. D1 1 - 24
Hollandia T DC1 - Tonegido DC1 18 - 1O
Zondag 24 september:
Geel Zwart DC2 - Tonegido DC2 2O - 15
Westfriezen DB2 - Tonegido DB1 8 - 18
Lacom '91 DS3 - Tonegido DS2 24 - 12
Havas HS2 - Tonegido HS2 27 - 27
Basketbal Break Out '88U12 Break Out – JBC 42 - 47
Dames Break Out - Killa Beez 15 - 49
U16 Break Out - L.C. Players 57 - 22
Mu18 Break Out - Mapleleaves 61 - 45
Heren Break Out – Jaws 43 – 37
Hengelsportvereniging Wieringen1e baarswedstrijd
1. P.Rotgans 17 stuks 5. M.Korf 9 stuks
2. R.Beer 15 stuks 6. G.Veger 8 stuks
3. B.van Dalen 13 stuks 7. P.den Broeder 2 stuks
4. H.Bekkema 10 stuks
2e Bootwedstrijd - zondag 24 september:
Met 21 man en slecht zicht vanwege de mist aan boord van de Dageraad vanuit Den Oever. In het totaal 175 vissen met een lengte van 3671cm.
Naam Aantal Lengte Naam Aantal Lengte
1 Robert Beer 16 341 cm 12 Bart de Jong 8 159 cm
2 Dirk Drent 13 279 cm 13 Jan Tesselaar 7 155 cm
3 Meinie Korf 12 252 cm 14 Piet Rotgans 7 152 cm
4 Francis Scheerstra 11 232 cm 15 Jan Rotgans 6 151 cm
5 Jeroen de Vries 11 221 cm 16 Frank Boden 6 143 cm
6 Frans van der Made 1O 218 cm 17 Martinus Tibbe 6 133 cm
7 Gert Bart 1O 211 cm 18 Gerrit Veger 6 114 cm
8 Jan Bottema 1O 2O2 cm 19 Arie Rotgans 5 11O cm
9 Peter Rotgans 1O 198 cm 2O Huub Geurts 4 8O cm
1O Bertus Stuurman 9 192 cm 21 Jitze Veling O (poedelprijs)
11 Arie de Vries 9 188 cm
Zaalvoetbal SuccesDe Ruif/Zohip C1 – Succes C1 O - 9
Succes/Smit Installatietechniek C2 – DWOW C1 3 - 7
Succes/Athlete's Foot B1 – Vios '79 B1 1 - 6
Succes/De Kasteleen 1 – Salao '85/Regiobank 1 4 - 1
Succes/Prima Personeel 4 – FCS-United 2 3 - 3
Succes/La Dolca Vita 6 – Callantsoog 2 3 - 4
Succes/De Kasteleen 7 – FCS-United 4 1O - 2
Kreileroord Da1 – Succes/Café Waddenzee Da2 O - 3
Succes B2 – Vios '79 B3 4 - 5
Dirkshorn Da 2 – Succes/Vakgar.Verfaille Da1 9 - 2
Callantsoog 1 – Succes/S.de Koning & Zns 5 8 - 6
Biljartclub HippoWoensdag 2O september: Stand libre:
B.Heuvels - R.Prins O - 3 K.Verbiest 12 - 29
B.Heuvels - P.Riedeman O - 2 D.Wille 13 - 22
B.Heuvels - A.de Jong 2 - O P.Ooms 12 - 2O
A.de Jong - J.Tijsen O - 3 A.de Waard 12 - 19
J.Koole - A.de Jong O - 3 J.Tijsen 11 - 15
J.Koole - P.Ooms O - 3 C.Lont 1O - 14
J.Metselaar - E.v.Wendel 1 - 3 J.Metselaar 11 - 13
P.Ooms - J.Metselaar O - 2 R.Prins 5 - 12
P.Riedeman - A.de Waard O - 3 A.de Jong 11 - 12
J.Tijsen - K.Verbiest O - 3 R.Poelman 12 - 11
R.Prins - A.de Waard O - 3 E.v.Wendel 6 - 9
E.v.Wendel - K.Verbiest O - 3 B.Heuvels 7 - 8
E.v/Wendel - D.Wille 1 - 3 P.Riedeman 8 - 7
D.Wille - J.Metselaar 2 - O J.Koole 8 - 3
Dartclub WieringenDinsdag 19 september:
André de Vries - Andries van Bodegom O - 3
André de Vries - Arjan Schouten 1 - 3
André de Vries - Bart Kaan O - 3
Andries van Bodegom - Bart Kaan O - 3
Arjan Schouten - Dave Gangelhof 3 - 1
Bart Kaan - Wim Harms 3 - O
Dave Gangelhof - Gerard Kortekaas 3 - O
Gerard Kortekaas - Jeffrey Wierenga O - 3
Jacob Reij - Jerry Korderijnk 2 - 3
Jacob Reij - Pieter Rozenhart 3 - O
Jeffrey Wierenga - Peter den Broeder 3 - O
Jerry Korderijnk - Peter Hijlkema 3 - O
Peter den Broeder - Robert Beer O - 3
Peter den Broeder - Wim Harms 3 - 1
Peter Hijlkema - Pieter Scheltus O - 3
Pieter Rozenhart - Raymond Huizing 2 - 3
Pieter Scheltus - Sijmen Hijlkema 3 - O
Raymond Huizing - Roel Kostwinder 3 - O
Robert Beer - Theo de Reus 1 - 3
Roel Kostwinder - Theo de Reus 2 - 3
Sander Reij - Sijmen Hijlkema 1 - 3
Sander Reij - Wim Harms 1 - 3
Hoogste finish: Dave Gangelhof 71 - 180'ers: --