Wedvlucht Arras wederom een prooi voor Nandor Hartog
Uitgegeven op 01-08-2012 om 10:06  |  link  |  bewaar  |  print

HIPPOLYTUSHOEF - Vrijdag avond korfden 9 Wieringer duivenliefhebbers 169 jong duiven in voor de vijfde jongeduiven vlucht vanaf Arras.


Nandor kan lachen om de aanval van Alexander de Groote “kom maar op volgende week”.

Vanwege het onvoorspelbare weer op zaterdag werd besloten op zondag los te gaan. Ja en dat geeft natuurlijk extra stress bij een Wieringer liefhebber want zondag middag moet er weer gepresteerd worden op de Wieringer Kermis. Gelukkig gingen de duiven vroeg los om 9.00 vertrokken zij voor de wedvlucht van ca 330 km vanaf Wieringen. Net als vorige week klokte Nandor Hartog de snelste duif. Om 12.35.05 uur lande hij op de constateringplaat van het thuishok dit geeft een snelheid van 90 km p/u. Ook de twee duif was voor Nandor Hartog die toch zo’n kleine 4 kilometer achterstand had. Alexander de Groote & Zn completeerde deze week het podium hun duif arriveerde met een kleine achterstand op de nummer twee. De laatste prijsduif was deze week voor Dick Letter uit Den Oever hij klokte zijn 17e duif 13.16.49 uur (snelheid 77 km p/u). Op gepaste afstand van de snelste duiven leverde Henk Tigchelaar de beste prestatie van de week hij klokte maar liefst 10 prijsduiven van de 14 ingekorfde duiven. Hij is zeker op weg om zich binnen niet al te lange tijd te meten met beste. Misschien volgende week al?

Verder voorlopige uitslag:

Nandor Hartog 1,2,5,6,7,8,10,18,21,31,32,41,48,49,55

Alexander de Groote & Zn 3,15,43

Henk Werkhoven 4,9,11,34,53

Dick Letter 12,19,20,23,24,26,27,36,38,40,45,46,47,50,54,56,57

Henk Tigchelaar 13,14,22,28,29,30,37,39,51,52

Sjouk Jorna 16,17,33,35,42

Jan Jorna 25,44

Donderdag is het inkorven voor de volgende Jonge duivenvlucht. Vrijdag gaan we alweer opleren voor de natour.


(advertentie)
Actueel...
19-07-2019 Wonen Plus Welzijn zoekt een telefonist(e) voor het Servicepunt
19-07-2019 Bus De Branding van grijze muis naar kleurrijke bus
19-07-2019 Weekend agenda
18-07-2019 Foto van het weekend
18-07-2019 Muzikaal huttendorp
18-07-2019 Aangepaste bediening provinciale bruggen Noord-Holland
18-07-2019 Verslag Waddentoernooi zondag 14 juli 2019 Boel Skik
18-07-2019 Bibliotheek Middenmeer open tijdens schoolvakantie
18-07-2019 DTM Assen, grootste autosportevenement Nederland 2019 in Assen
18-07-2019 DTM Assen: JETZT GEHT’S LOS in de ‘Kathedraal’
18-07-2019 Schorriemorrie, doe mee verlos de zee, ruimde Oeverse haven op
17-07-2019 Doet & Ontmoet naar museum van de 20e eeuw
17-07-2019 Reunie medewerkers gemeente Wieringen
17-07-2019 Groene vingers gezocht
17-07-2019 Huttendorp Klufterkrogt in volle gang
17-07-2019 Bingo met prachtige prijzen cafe Waddenzee
17-07-2019 Wieringer Kermis 2019
17-07-2019 Nieuws van de ZeeVerse Vismarkt
17-07-2019 Tom is weer thuis
16-07-2019 Activiteiten Stichting Cultuur binnen de Dijken
16-07-2019 De theater vlog en nog veel meer
16-07-2019 Mandolineorkest uit varen
15-07-2019 Iets om naar uit te kijken!
15-07-2019 Mijlpaal voor elektronica vergelijker Knibble
15-07-2019 Brand in voormalig sexhuis
15-07-2019 Gerard Numeijer racet in Schagen naar vierde plaats
15-07-2019 Punkie gaat graag als single kat door het leven
15-07-2019 Rein Veldboer knapt de baard van molen De Onderneming op
14-07-2019 Kinderopvang daagt kinderen uit meer te bewegen
14-07-2019 100 Woorden
(advertentie)
Poll:
De vernieuwde dijk van de haven in Den Oever vind ik...
Mooi
Lelijk
Moet er even aan wennen
  
Occasions
Te koop Nissan Juke 1.6 Acenta
€ 9.450,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Wieringer historie:
Alvitlo school na de brand - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...