Wedvlucht Arras wederom een prooi voor Nandor Hartog
Uitgegeven op 01-08-2012 om 10:06  |  link  |  bewaar  |  print

HIPPOLYTUSHOEF - Vrijdag avond korfden 9 Wieringer duivenliefhebbers 169 jong duiven in voor de vijfde jongeduiven vlucht vanaf Arras.


Nandor kan lachen om de aanval van Alexander de Groote “kom maar op volgende week”.

Vanwege het onvoorspelbare weer op zaterdag werd besloten op zondag los te gaan. Ja en dat geeft natuurlijk extra stress bij een Wieringer liefhebber want zondag middag moet er weer gepresteerd worden op de Wieringer Kermis. Gelukkig gingen de duiven vroeg los om 9.00 vertrokken zij voor de wedvlucht van ca 330 km vanaf Wieringen. Net als vorige week klokte Nandor Hartog de snelste duif. Om 12.35.05 uur lande hij op de constateringplaat van het thuishok dit geeft een snelheid van 90 km p/u. Ook de twee duif was voor Nandor Hartog die toch zo’n kleine 4 kilometer achterstand had. Alexander de Groote & Zn completeerde deze week het podium hun duif arriveerde met een kleine achterstand op de nummer twee. De laatste prijsduif was deze week voor Dick Letter uit Den Oever hij klokte zijn 17e duif 13.16.49 uur (snelheid 77 km p/u). Op gepaste afstand van de snelste duiven leverde Henk Tigchelaar de beste prestatie van de week hij klokte maar liefst 10 prijsduiven van de 14 ingekorfde duiven. Hij is zeker op weg om zich binnen niet al te lange tijd te meten met beste. Misschien volgende week al?

Verder voorlopige uitslag:

Nandor Hartog 1,2,5,6,7,8,10,18,21,31,32,41,48,49,55

Alexander de Groote & Zn 3,15,43

Henk Werkhoven 4,9,11,34,53

Dick Letter 12,19,20,23,24,26,27,36,38,40,45,46,47,50,54,56,57

Henk Tigchelaar 13,14,22,28,29,30,37,39,51,52

Sjouk Jorna 16,17,33,35,42

Jan Jorna 25,44

Donderdag is het inkorven voor de volgende Jonge duivenvlucht. Vrijdag gaan we alweer opleren voor de natour.


(advertentie)
Actueel...
13-10-2019 Conceptbegroting aangeboden aan gemeenteraad
13-10-2019 Juro UnirekVZV verslaat ook Quintus, 24-19.
13-10-2019 Vroeg opstaan voor Formule 1 ontbijt in de Toko
13-10-2019 ZVV Succes De Kasteleen 1 - FC Pellor 1 4-5
13-10-2019 Voorstellingen Sinterklaas en de Betovering bij toneelvereniging Succes
12-10-2019 VZV verslaat Geel Zwart in het bekertoernooi
12-10-2019 Tonegido weet boeiend duel in winst om te zetten
12-10-2019 Griezelschool
12-10-2019 Regionale Vrouwen van Nu op stap
12-10-2019 Drie gewonden bij schietpartij
12-10-2019 Lantaarnpaal kapot? Maak een fixi melding
12-10-2019 De Bedrijvengroep Niedorp kiest wederom Ondernemer van het Jaar
12-10-2019 Wieringers in het buitenland
12-10-2019 Zoeken naar overboord gesprongen visserman gestaakt
11-10-2019 Op stap in Hollands Kroon
11-10-2019 Exposities en musea
11-10-2019 Getijdenenergiebedrijf Tocardo wederom bankroet
11-10-2019 Het licht gaat uit bij v.v. Succes
11-10-2019 TT Isle of Man themamiddag in cafĂ© De Kasteleen
11-10-2019 Animatiefilm 'Corgi'
11-10-2019 Sven staat op de eerste plaats, u kunt nog stemmen om deze plaats te behouden
11-10-2019 Tutto is vernieuwd, oktober is woonmaand bij Tutto Woonstijl
11-10-2019 Sfeervolle afsluiting buitenseizoen met vuurwerkshow
11-10-2019 Cheque Rotary voor gezamenlijke vrouwenverenigingen
11-10-2019 Foto van het weekend, uit de oude doos
10-10-2019 Concert ten bate van herdenkingsstenen Joods Werkdorp
10-10-2019 Afsluitdijk (A7)volledig afgesloten voor spoedwerkzaamheden
10-10-2019 Aanbiedingen en nieuws van onze adverteerders
10-10-2019 Aanbiedingen van onze adverteerders in Hollands Kroon
09-10-2019 Uitslagen
(advertentie)
Occasions
Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Wieringer historie:
Monument op de Afsluitdijk - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...