UitslagenUitgegeven op 14-01-2012 om 23:36 |
link |
bewaar |
printSjoelclub DAS-RAAKDinsdag 17 januari: Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tichelaar 1749 144
2 Geert Snakenborg 1613 128
3 Ineke Wagemaker 1485 126
4 Hieke Koning 1451 122
5 Grietje de Jong 1426 126
6 Bert Mennen 1405 114
7 Joke Visser 1393 113
8 Ingrid Konings 1373 106
9 Oktje Staats 1341 109
10 Janny Mennen 1341 108
11 Hilda de Kort 1322 109
12 Alex v. Vierbergen 1294 104
13 Ans Bugel 1235 106
14 Marina Hille 1178 113
15 Jan v. Riet 1170 104
Dartclub WieringenDinsdag 17 januari:
Andries van Bodegom - Marco Scholten 2 – 3
Bart Kaan - Willem van Leeuwen 3 - 2
Bart Kaan - Gerard Kortekaas 3 - 0
Bart Kaan - Raymond Huizing 3 - 1
Béla Reis - Cornelis Hoep 0 - 3
Cornelis Hoep - Simon Kooij 3 - 1
Cornelis Hoep - Theo de Reus 3 - 0
Daniël Zwarts - Simon Kooij 3 - 2
Fedor Keijzer - Cornelis Hoep 0 - 3
Gerard Kortekaas - Jerry Korderijnk 0 - 3
Jantina Hoep - Roel Kostwinder 0 - 3
Jerry Korderijnk - Béla Reis 3 - 1
Kelvin Iz - Raymond Huizing 3 - 0
Kelvin Iz - Roel Kostwinder 3 - 0
Marco Scholten - Willem van Leeuwen 3 - 0
Peter den Broeder - Andries van Bodegom 1 - 3
Peter den Broeder - Jantina Hoep 3 - 1
Robert Beer - Daniël Zwarts 0 - 3
Robert Beer - Fedor Keijzer 0 - 3
Robert Beer - Kelvin Iz 0 - 3
Roel Kostwinder - Daniël Zwarts 3 - 2
Theo de Reus - Daniël Zwarts 0 - 3
Hoogste finish van de avond: Kelvin Iz 130
180-ers: Jerry Korderijnk 1x
Van Bodegom zaalvoetbaltoernooiFinales:
DWOW D1a - Succes D1 2-1
Succes D1 - DWOW D1a 1-1 DWOW D1 kampioen
Wiron D1 - Flevo D1a 0-0
Flevo D1a - Wiron D1 2-0 Flevo D1a kampioen
Succes D4 - Flevo D1b 0-2
Flevo D1b - Succes D 1-1 Flevo D1b kampioen
Flevo D2b - Flevo D2a 1-2
Flevo D2a - Flevo D2b 0-0 Flevo D2a kampioen
DWOW MD1b - Wieringermeer MD1 1-0
Wieringermeer MD1 - DWOW MD1b 0-1 DWOW MD1b kampioen
Wieringermeer E1 - DWOW E1 3-1
DWOW E1 - Wieringermeer E1 1-0 Wieringermeer E1 kampioen
Flevo E1 - Succes E2 1-1
Succes E2 - Flevo E1 0-0 Flevo E1 kampioen op
basis van poule uitslag
Succes E3 - Kreileroord E1 1-0
Kreileroord E1 - Succes E3 0-5 Succes E3 kampioen
Succes E4 - Wiron E2 1-1
Wiron E2 - Succes E4 0-2 Succes E4 kampioen
Flevo E3 - Succes E6 3-0
Succes E6 - Flevo E3 0-1 Flevo E3 kampioen
Succes F1 - Flevo F1 0-2
Flevo F1 - Succes F1 0-0 Flevo F1 kampioen
Flevo F2 - Succes F2 1-0
Succes F2 - Flevo F2 2-0 Succes F2 kampioen
Kreileroord F1 - Wiron F1 3-0
Wiron F1 - Kreileroord F1 0-1 Kreileroord F1 kampioen
Wieringermeer F3 - Succes F4 0-1
Succes F4 - Wieringermeer F3 1-2 Wieringermeer F3 kampioen
op basis van poule uitslag
Wieringermeer F4 - Succes F5 3-2
Succes F5 - Wieringermeer F4 0-0 Wieringermeer F4 kampioen
Wiron F2 - Flevo F4 0-1
Flevo F4 - Wiron F2 2-0 Flevo F4 kampioen
Voetbal WironZaterdag 14 januari:
Wiron 2 (ZA) - Alcmaria Victrix 3 afgelast
Wiron C1 - Dirkshorn C1 afgelast
Wiron D1 - De Koog D1 afgelast
Succes E2 - Wiron E1 1 – 15
Zondag 15 januari:
Wiron 1 - DHSC 1 0 - 1
Wiron A1 - DWOW A2 5 - 1
Wiron DA1 - Flevo DA1 4 - 0
Handbal Tonegido11, 14 en 15 januari:
DSO R1 - Tonegido R1 8 - 7
Tonegido D1 - Lacom'91 D2 2 - 3
Tonegido D2 - JHC D1 4 - 6
DSO C4 - Tonegido C3 5 – 13
Hollandia T A2 - Tonegido A1 9 – 29
Geel Zwart E1 - Tonegido E1 geen uitslag
BKC C3 - Tonegido C2 7 - 7
VVW/’t Fortuin - BKC/Tonegido 18 – 28
Tonegido B1 - Aristos B2 5 – 31
Tonegido B1 - Olympia B1 13 - 5
Tonegido 1 - Westfriezen 1 17 – 27
Tonegido/BKC - Auto Smeeing/B.D.C. 18 – 28
Tonegido 2 - Lacom'91 4 19 - 7
Basketbal Break Out ‘88U12 Break Out '88 - HLB Accountants 14 – 70
U14 Break Out '88 - Rebound '84 10 - 77
U16 Break Out '88 - BV Aalsmeer 53 - 69
Dames Break Out '88 - P.S.O.V.K. 23 - 51
Heren Break Out '88 1 - S.V.U. 45 - 43
Break Out '88 2 - BC Apollo 40 – 57
Voetbal SuccesZaterdag 14 januari:
Succes C1 - Hollandia T C1 0 – 2
Succes C2 - Winkel C1 0 – 8
De Blokkers D1 - Succes D1 3 – 2
Succes D2 - BKC/SVAP74 D2 2 – 4
FC Den Helder D6 - Succes D3 8 – 1
Succes E2 - Wiron E1 1 – 15
Oudesluis E2G - Succes E3 0 - 6
Succes E4 - JVC E6 3 - 3
Succes F1 - FC Den Helder F2 4 - 0
Wieringermeer F3 - Succes F4 7 – 0
Succes F6 - DWOW F4 9 - 5
Zondag 15 januari:
Succes A1 - Hollandia T A1 7 - 0
Succes A2 - ZAP A3 1 – 0
AFC 34 B1 - Succes B1 5 - 0