UitslagenUitgegeven op 29-11-2019 om 13:25 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 3O november:
Succes JO11-2 - ZAP JO11-2 1 - 11
Succes JO13-2 - HCSC JO13-2 6 - 1
Succes JO12-1 - Kleine Sluis JO12-1G 2 - 3
Succes JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-4 4 - 1
Nieuwe Niedorp JO16-2 - Succes JO16-2 2 - 6
DWOW JO15-1 - Succes JO15-2 3 - 1
Vrone JO13-2 - Succes JO13-1 1 - 9
Hollandia T JO12-1 - Succes JO12-2 6 - O
Wiron JO11-1 - Succes JO11-1 1 - 5
VVS '46 MO15-1 - Succes JO15-1 4 - O
Zondag 1 december:
Succes 3 - Schagen United 4 13 - 2
Succes 4 - Vesdo 3 4 - 1
Succes 5 - Kleine Sluis 5 6 - O
Succes JO17-1 - Nieuwe Niedorp JO17-1 9 - O
Callantsoog 1 - Succes 1 1 - 6
KSV JO19-1 - Succes JO19-1 afgelast
Always Forward JO19-2 - Succes JO19-2 4 - 5
Handbal TonegidoMaandag 25 november:
Geel Zwart DMW4 - Tonegido DMW1 14 - 2O
Donderdag 28 november:
Graftdijk D1 - Tonegido D2 25 - 4
Zaterdag 3O november:
Tonegido D1 - Koedijk D1 16 - 16
Tonegido HS1 - UGHV HS1 26 - 26
Kleine Sluis DC2 - Tonegido DC1 27 - 18
SV De Valken DA1 - Tonegido DA1 36 - 21
Zondag 1 december:
Tonegido HS2 - Westsite HS2 23 - 18
Z.A.P. DB3 - Tonegido DB1 6 - 12
Hengelsportvereniging WieringenZondag 1 december - 4e Baarswedstrijd:
1. R. Beer 5 stuks 3. G. Veger 2 stuks
2. H. Bekkema 4 stuks 4. P. den Broeder 1 stuks
2. M. Korf 4 stuks 4. P. Rotgans 1 stuks
Biljartclub RKBCVrijdag 29 november: Eindstand libre:
G.v Hoesel - P.Ooms O - 2 D.Doves 41 - 25
H.de Jonge - D.Doves 2 - O G.v Hoesel 38 - 24
L.Koppe - K.Schouten O - 2 W.Slijkerman 38 - 27
L.Koppe - C.Wagemaker 3 - 1 P.Theunissen 33 - 26
K.Schouten - P.Ooms 2 - O F.Jonkman 32 - 27
W.Slijkerman - C.Wagemaker 2 - O C.IJzer 3O - 16
P.Theunissen - C.Wagemaker O - 3 K.Schouten 3O - 2O
C.Wagemaker - P.Ooms O - 2 C.Wagemaker 3O - 21
H.de Jonge 3O - 25
G.Bugel 3O - 26
P.Kool 29 - 25
A.Fokkinga 25 - 27
P.Ooms 23 - 26
L.Koppe 15 - 23
Dartclub WieringenDinsdag 26 november - Dolle Dinsdag:
Alex Grooten - Gerard Kortekaas 3 - O
André de Vries - Dammy Wehrman O - 3
Andries van Bodegom - Roel Kostwinder 3 - O
Bart Kaan - Wouter Kaandorp 3 - 2
Bart Kaan - Fedor Keijzer 3 - 1
Dave Gangelhof - Wim Harms 1 - 3
Gerard Kortekaas - Fedor Keijzer O - 3
Jacob Reij - Peter den Broeder 3 - 1
Jeffrey Wierenga - René Sloothaak 3 - 1
Jerry Korderijnk - Wim Harms 2 - 3
Jerry Korderijnk - Peter den Broeder 3 - 2
Pieter Rozenhart - Béla Reis 3 - 1
Theo de Reus - Andries van Bodegom O - 3
Alex Grooten - Wouter Kaandorp 3 - O
Béla Reis - André de Vries 3 - 1
Dammy Wehrman - Jeffrey Wierenga 3 - 1
Pieter Rozenhart - Dave Gangelhof O - 3
René Sloothaak - Theo de Reus 2 - 3
Roel Kostwinder - Jacob Reij O - 3
Hoogste finish: Jerry Korderijnk 114 - 180'ers: Bart Kaan 2x, Jeffrey Wierenga en Jacob Reij 1x
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 19 november Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Ineke Wagenmaker 1591 125
2. Chantal de Kwaadsteniet 1589 14O
3. Rens v.d. Berg 1537 129
4. Hieke Koning 147O 125
5. Oktje Staats 1446 112
6. Dirk de Kwaadsteniet 1434 127
7. Jannie v. Teulingen 1432 127
8. Zwaantje Doves 1354 111
9. Marina Hille 1295 1O8
1O. Trudie Kuik 129O 1O7
11. Wies Breet 12O3 112