Uitslagen
Uitgegeven op 22-04-2012 om 09:00  |  link  |  bewaar  |  print

Handbal Tonegido
Tonegido E1    - Hollandia T E1          6 -  1
Tonegido C1 - Koedijk C2 10 – 10
Tonegido D2 - Schagen D3 onbekend
JHC C5 - Tonegido C2 onbekend
BKC/Tonegido 4 - Dirkshorn/ConZelo 1 27 – 22
Lacom’91 1 - BKC/Tonegido 1 25 – 47
Tonegido HB1 - Havas HB3 jongens 8 – 16
Tonegido B1 - Vrone B2 15 – 11
DSO C3 - Tonegido C3 onbekend
DES A1 - Tonegido A1 onbekend
DSO D3 - Tonegido D1 1 - 2
Hugo Girls 4 - Tonegido dames 2 11 – 15


Basketbal Break Out ‘88
Heren   BC Schrobbelaar - Break Out 2   51 – 69


Voetbal Wiron
Zaterdag 21 april:
FC Den Helder F6 - Wiron F1 5 – 2
Wiron E2 - Bergen E3 2 – 6
Wiron E1 - FC Den Helder E4 13 – 0
Schagen D3 - Wiron D1 3 – 5
Wiron C1 - Succes C2 4 – 2
Texel 94 MB2 - Wiron MB1 1 – 1
Wiron 2 (ZA) - AFC 34 2 0 – 3

Zondag 22 april:
AGSV 1 - Wiron 1 2 – 3
Wiron A1 - Vesdo A1 1 – 10


Voetbal Succes
Zaterdag 21 april:
Succes C1 - Hollandia T C1 2 – 1
Wiron C1 - Succes C2 4 – 2
FC Den Helder D3 - Succes D1 1 – 3
Geel Zwart 30 D1 - Succes D2 onbekend
Succes D3 - BKC/SVAP74 D4 3 – 0
Succes E1 - Oudesluis E1 2 – 3
VIOS-W E5 - Succes E2 2 – 2
FC Den Helder E3 - Succes E3 3 – 9
Succes E4 - KSV E7 10 – 0
Succes E5 - JVC E7 0 – 6
FC Den Helder E9 - Succes E6 0 – 1
Koedijk F1 - Succes F1 0 – 1
Koedijk F3 - Succes F2 10 – 4
Succes F3 - DWOW F2 0 – 4
JVC F4 - Succes F4 6 – 1
Succes F5 - VZV F4 8 – 0
Flevo F4 - Succes F6 4 – 0
Succes F7 - DWOW F4 1 – 5

Zondag 22 april:
Succes 1 - de Koog 1 3 – 1
Succes 2 - BKC 2 2 - 2
Succes 3 - Grasshoppers 3 1 - 3
JVC 5 - Succes 4 onbekend
Succes 5 - ConZelo 5 0 - 8
W.Waard Da1 - Succes Da1 0 – 6
AFC 34 A1 - Succes A1 1 - 8
Succes A2 - N. Niedorp A2 2 - 2
Succes B1 - Dynamo B1 4 - 0


Postduivenvereniging Wieringer Expresse
Voorlopige uitslag Nijvel:
Simon Boersen 1,52
Henk Werkhoven 2,8,18,25,26,27,28,45,51,64,82
Alexander de Groote & Zn 3,5,7,21,22,29,30,31,47,54,80,81
Jan Kuut 4,6,10,32,42,53,61,62,70
Dick Letter 9,16,33,34,35,36,37,38,48,49,56,57,58,59,68,75,76,77,78,79
Jaap Engel 11,13,14,15,17,23,41,43,55,65,84
Jan Jorna 12,44,66,73
Jaap Jorna 19,63,69,74
Freek Burger 20,50,71,72
Nandor Hartog 24,39,40,67,83,85
Henk Tigchelaar 46,60


Keezcompetitie De Kasteleen
    Naam                 Team  Pnt         Naam                   Team  Pnt
1 Marianne van Dijk 25 378 39 Felicia de Vries 24 265
2 Conny Oudhuis 14 369 40 Gerrit Kater 18 255
3 Richard Moes 32 359 41 Marieke Uythof 19 255
4 Marcel van Dijk 26 358 42 Robin Rotgans 18 252
5 Harriet Verweij 25 353 43 René Schop 13 250
6 Trudy Boonakker 14 349 44 Sijtske Veltman 19 250
7 Steven Verweij 26 348 45 Robert Beer 33 248
8 Rene Sloothaak 32 339 46 Loes Ansink 23 246
9 Marian Homan 7 335 47 Astrid Schop 1 243
10 Ingrid Kooij 16 335 48 Pieter Klein 33 243
11 Kees Blauw 13 326 49 Herman Ansink 23 241
12 Peter Loer 22 326 50 Theresia Singelenberg 17 240
13 Greta Blauw 1 324 51 Herma Spruit 6 234
14 Jessica van Bodegom 27 324 52 Astrid de Haan 16 232
15 Rita van Beveren 8 323 53 Stephan Rotgans 21 229
16 Jan Bakker 17 323 54 Sarah Roossien 3 223
17 Leonie Zoons 2 321 55 Janita Roossien 15 217
18 Annemieke de Wolf 27 319 56 Dieuw Koorn 28 212
19 Petra v Duyvenvoorde 9 316 57 Maikel Jorna 15 207
20 Freddy Rotgans 12 316 58 Elroy Boelmans 28 192
21 Pia Cornelissen 7 315 59 Sanne Cornelissen 24 186
22 Nico v Duyvenvoorde 9 311 60 Joery Bijvoet 18 162
23 Hilda Holtjer 11 311 61 Janneke Panjer 4 156
24 Atie van Teulingen 11 311 62 Henk-Jan Wittink 22 156
25 Dennis Wind 20 310 63 Rens de Haan 5 149
26 Marchiena Sloothaak 6 308 64 Claudy Kaster 5 139
27 Jan van Duin 2 306 65 Olaf Hoosbeek 29 130
28 Jovanka Rotgans 12 301 66 Paul Kemker 29 115
29 Trudy Hoolboom 10 300 67 Jan Panjer 4 94
30 Jannet Panjer 8 288 68 Monique Binnenhei 89
31 Arletta Bakker 30 288 69 Bert Zoer 22 80
32 Nanda Borgo 10 286 70 Jan Willem Cornelissen 22 76
33 Marcel Rotgans 20 285 71 Jeroen Kostwinder 24 74
34 Ferdy van Boheemen 31 283 72 Sanne Kistemaker 4 67
35 Anneke Kooij 3 278 73 Jacqueline Wams 63
36 Robert van Boheemen 30 278 74 Marieke Kapitein 35 57
37 Rinse Pasma 21 277 75 Carin Lont 3 55
38 Wil Bakker 31 268

De laatste competitiewedstrijd is op vrijdag 11 mei


Uitslag rit 8 Necap Schelphorstcompetitie:
1. Marcel de Koning      Hippolytushoef      6. Michel Henrix     Den Helder
2. Rudy Vriend Schagen 7. Tom Sier Volendam
3. Joris Blokker Wieringerwerf 8. Bas Bervoets Abbekerk
4. Raymond Bakker Den Helder 9. Rein Huizinga Den Helder
5. Cristiaan Ooijevaar Warmenhuizen 10. Marcel Schipper Hoogwoud
(advertentie)
Actueel...
19-06-2019 Dreigende lucht boven Oude Zeug
19-06-2019 Tekst bij een foto uit de Wieringer Historie, tips zijn altijd welkom
19-06-2019 Win vier passe-partouts voor Tour de Soes
19-06-2019 (Zomer) cursus fijnschilderen
19-06-2019 Middenmeer krijgt nieuw sport- en recreatieveld
19-06-2019 Tennisclub de Maaier ontvangt € 1.000 van VriendenLoterij
19-06-2019 Windsurfweken op het Amstelmeer
19-06-2019 Open dag in Eendenkooi 't Zand
19-06-2019 150 jaar stoomgemaal Medemblik
19-06-2019 Nandy zoekt pleeggezinnen
19-06-2019 Monti: leuke hond met kleine gebruiksaanwijzing
19-06-2019 Uitslagen
19-06-2019 Tips om inbraak tijdens je vakantie te voorkomen
19-06-2019 Match!
19-06-2019 Mook en Bakker zoekt leerling installatiemonteur
18-06-2019 Beachvolleybal
18-06-2019 Nieuws van de ZeeVerse Vismarkt
18-06-2019 Ondertussen in de Bijlstraat
18-06-2019 Mooi slot VZV jeugdweekend
18-06-2019 KNRM Den Oever sleept lege Melanie van het wad
18-06-2019 Ada optimistisch na training in open water, dit weekend zwemt zij met Maarten van der Weijden mee
18-06-2019 Bregje Bos van GV DOS Districskampioen
18-06-2019 Tent op de Haven uitgebreid met Bloementent, Marno Kerdijk verzorgt de muziek
17-06-2019 Taalmaatjes gezocht
17-06-2019 Bollenboeren graven onderbroeken op
17-06-2019 Kindertheater 'De On-ontdekking van de Zuidpool'
17-06-2019 Omring zoekt nieuwe leden Cliëntenraad Thuiszorg
17-06-2019 Bonkte Hongd Loop
17-06-2019 Inschrijving Burendag van start
17-06-2019 Vanaf 24 juni langdurig hinder op de Afsluitdijk
(advertentie)
Reparatiebedrijf Weijers - Beeld en geluid
Occasions
Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi Linea Sol
€ 4.995,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Wieringer historie:
Ansichtkaart  met wierschuur - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...