ZVV Succes houdt zwaarbevochten punt over in strijd tegen Vios 79
Uitgegeven op 13-10-2024 om 21:20 |
link |
bewaar |
printHIPPOLYTUSHOEF - Na een bikkel harde, maar sportieve wedstrijd, moest Succes/Smid-Tante Pietje 1 de punten delen met Vios ‘79 3, uitslag 5-5.
Tegenstander Vios ‘79 had duidelijk een missie vanavond, dat was winnen in de Wieringerhal. Vanaf de aftrap liet de ploeg uit Warmenhuizen dat duidelijk zien. Door een moordend tempo op te leggen wist Succes de eerste vijf minuten niet waar het het zoeken moest. Letterlijk niemand van Succes had de bal aangeraakt vijf minuten lang, en keeper Tygo Bouchier mocht al vissen, 0-1. Het eerst balcontact voor Succes was de aftrap, iets wat de ploeg nog niet vaak heeft mee gemaakt. Na de openingstreffer kon Succes laten zien wat zij in hun mars hadden. Na zo’n tien minuten spelen nam Stefan Veldhuis een corner. Noem het slim, noem het ervaring, maar Veldhuis schoot de bal snoeihard voor de goal. De keeper van Vios verwachtte het duidelijk niet en sloeg de bal in zijn eigen goal, 1-1. Dat dit geen ‘gelukje’ is, was duidelijk, meerdere keren per jaar eindigt een corner op deze manier in het doel bij de tegenstander. Nu was het weer de beurt aan Vios zou je zeggen, die met een verbluffend tempo bleven spelen. Toch waren het de taaie Wieringers die op een 2-1 voorsprong kwamen. Als we het over taai hebben, hebben we het zeker over Mark Meijer. Je komt hem meerdere keren per wedstrijd tegen en speelde vanavond een heel behoorlijke pot. Via een frommel moment kwam de bal voor zijn voeten en met een ‘wippertje’ verschalkte hij de keeper van Vios. De 2-2 viel redelijk snel daarna wat ook de ruststand was.
In de rust werd besproken dat Succes, mocht het een resultaat willen halen, het moest doen via counters. Voetballend kwamen ze er niet door heen en de fitheid zou ook zeker een probleem kunnen worden de 2e helft. Geheel tegen de verhouding in kwam Succes op voorsprong. Het was Sijmen Van den Ham, die met een prachtige bal Tom Butter vond. Butter nam de bal uit de lucht aan en in een beweging door schoot hij op de goal. De keeper leek totaal verrast en zodoende was het 3-2 voor Succes. Dit was het teken voor Vios om nog meer extra gas bij te geven. In een tijdsbestek van zo’n tien minuten kwamen zij terug van een 3-2 achterstand tot een 3-5 voorsprong. Succes leek rijp voor de slacht, maar ging wat opportunistischer spelen. Aanvoerder Robin Meilink ging in de punt spelen en werd gebruikt als aanspeelpunt, dit resulteerde vijf minuten voor tijd in de aansluitingstreffer van zijn maatje achterin Klaas de Haan. Zij vonden elkaar goed en de Haan schoot op de goal, het eerste schot pareerde de keeper van Vios nog, maar de tweede inzet van de Haan was onhoudbaar, 4-5. Nog geen 2 minuten later was het Van den Ham die Meilink vond. Meilink het lichaam er in, Van den Ham doorlopen en hij ronde heel beheerst af, 5-5. De laatste 3 minuten was het ‘vrouwen en kinderen eerst’ bij Succes. Mede door geweldig keepers werk van Bouchier en door een fantastische ingreep van de Haan, dertig seconde voor het eind werd een zwaarbevochten punt op Wieringen gehouden.
Opstelling ZVV Succes 1:
Doel: Bouchier
Verdediging: Meijer, de Haan en Meilink (c)
Aanval: Veldhuis, Van den Ham en Butter.