Clubs uit Hollands Kroon halen € 52482 op met Grote ClubactieUitgegeven op 04-12-2020 om 18:49 |
link |
bewaar |
printHOLLANDS KROON - Ruim 300.000 verkopers zetten zich de afgelopen maanden in om loten te verkopen tijdens de Grote Clubactie. In Hollands Kroon lukte het verenigingen om in totaal € 52.482 op te halen. Landelijk deden zo'n 5.300 verenigingen mee met de Grote Clubactie. Samen haalden zij dik 9,5 miljoen euro op door meer dan 3 miljoen loten te verkopen. De deelnemende clubs verbreken hiermee alle records.
Dit jaar deden in Hollands Kroon de volgende clubs mee en zij haalden de volgende bedragen op. Hiervan gaat 80% naar de club!
Anna Paulowna: Handbalvereniging Kleine Sluis € 54O9
Gymnastiekvereniging Dokev € 279O
A.V. Dokev € 1638
Vrienden van De Zonne Hoeve € 639
Breezand: Sportfederatie Zwaluwen (Z.A.P.) € 3O45
Den Oever: Gymnastiekvereniging D.O.S. € 1857
Boel Skik 92 € 225
Hippolytushoef: Voetbalvereniging Succes € 4839
Handbalvereniging Tonegido € 2832
GV Wieringen € 1878
LR, PV, MV 'De Wironruiters' € 879
Judo Vereniging Asahi-San € 48O
Kreileroord: Jeecee € 375
Middenmeer: Gymnastiekvereniging Turnlust € 744
Voetbalvereniging Flevo € 678
Nieuwe Niedorp: VV Nieuwe Niedorp € 4473
Slootdorp: Voetbalvereniging Wieringermeer € 1971
't Veld: Voetbalver. 't Veld-Zijdewind € 42OO
Wieringerwaard: Gymnastiekvereniging Olympia € 255O
Wieringerwerf: Stichting Dancing Feet € 3O84
DWOW Handbalvereniging € 1593
Gymnastiekvereniging Advendo € 1398
Korfbalvereniging VIDO € 129O
DWOW € 831
Atletiekvereniging Wieringermeer € 519
Winkel: Handbal Vereniging Niedorp € 16O2
Stichting Budo Yujo € 663
Meer clubs dan vorig jaar
"
Dit is de grootste opbrengst in de 48-jarige geschiedenis van de Nationale Grote Clubactie." Directeur Frank Molkenboer kan zijn geluk niet op: "
Ik ben supertrots dat iedereen zo zijn best heeft gedaan. Juist in deze moeilijke tijden is dit soort saamhorigheid belangrijk." De afgelopen jaren daalde het aantal clubs dat deelnam aan de Grote Clubactie. Die trend is volgens Molkenboer nu 'krachtig doorbroken'. Dit jaar doen er zelfs weer meer clubs mee dan vorig jaar. "
Dit laat zien dat de loterij nog steeds springlevend is. En dat is fijn, want ook in de toekomst hebben verenigingen onze loterij keihard nodig om financieel gezond te blijven."
De Grote Clubactie op volle kracht online
Verkopers gingen dit jaar nog steeds 'ouderwets' langs de deuren, waarbij voldoende afstand werd bewaard. Daarnaast werden vanwege de coronacrisis krachtige nieuwe online middelen ingezet. Zo kon de verkoop volledig coronaproof doorgaan. Met succes, in totaal werden 3.173.719 loten verkocht, waarvan maar liefst 1,2 miljoen loten online. De verkopers bleken digitaal enorm creatief: QR-codes, e-mail, social media en WhatsApp werden ingezet om loten te verkopen. Duizenden video's werden online gedeeld om familie en vrienden aan te zetten tot het kopen van een lot of anderen te enthousiasmeren. Voor het eerst gebeurde dit ook via TikTok. Kinderen deelden talloze filmpjes met de hashtag #groteclubactie.
Vereniging gesteund?
Niet alleen voor de deelnemende clubs, ook voor alle mensen die een lot hebben gekocht, is het een bijzonder jaar. Er zijn dit jaar namelijk veel meer prijzen te winnen en de prijzenpot is aanzienlijk verhoogd. De winkans is dit jaar zelfs 1 op 10. Check uw lot(en) vanaf 10 december via de lotchecker op
clubactie.nl om te kijken of er een prijs op is gevallen.