Halloweencommissie zoekt versterkingUitgegeven op 03-09-2017 om 10:41 |
link |
bewaar |
printHIPPOLYTUSHOEF - De Halloweenmarkt, dit jaar op vrijdag 27 oktober, is al jaren een fenomeen. De Halloweencommissie, die de organisatie voor haar rekening neemt, bestaat slechts uit drie personen. Versterking is dan ook een 'must'.
De Halloweencommissie heeft een dringende oproep aan de ondernemers verzonden om meer mensen te werven. Mogelijk zijn er ook anderen, die zich willen inzetten om de Halloweenmarkt weer te doen slagen. Reageer dan op onderstaande oproep.
Beste ondernemers van Hippolytushoef,
Voor de organisatie van de Halloweenmarkt en de voortgang daarvan doen wij een dringend beroep op jullie om een commissielid af te vaardigen vanuit de Ondernemersvereniging.
Dit jaar zijn we nog met zijn 3-en en dat is, zo blijkt al jaren, echt tekort. Bovendien is Annie vervangen maar dit is slechts op tijdelijke basis. Annie heeft het in 2011 op verzoek opnieuw opgepakt maar heeft inmiddels veel andere dingen op haar pad gekregen waar ze plezier aan beleeft en zich voor in wil zetten. Anne-Louise Pol (Westerland) neemt het administratieve deel (correspondentie via Gmail met de vrijwilligers, marktorganisatie en andere commissieleden) van haar taken over voor de periode van 1 jaar en 2 dames vanuit de Schminkgroep gaan haar kledingtaak oppakken.
Ook de vele werkzaamheden van Anja en Jan zouden over meer personen verdeeld moeten worden, in de aanloop van de markt en op de dag zelf is er voor die 2 te veel te doen. We realiseren ons dat dit voor iemand die zelf een winkel heeft op die dagen moeilijk in te vullen is maar we willen jullie vragen eens na te denken binnen jullie kring (personeel, vrienden, familie) of je niet iemand weet die zou kunnen assisteren.
Het gaat verder ook om een aantal keer te vergaderen met de commissie, en van daaruit wat kleine taken op te pakken. Het 'echte' werk beperkt zich meestal tot de week van de Halloweenmarkt.
Dus...kijk niet de andere kant op maar denk allemaal eens goed na hoe de continuïteit van dit geweldige evenement gewaarborgd kan worden. Het brengt zoveel mensen op de been en zet Hippolytushoef positief in de schijnwerpers. Het is absoluut noodzakelijk en zeker de moeite waard ervoor te zorgen dat de randactiviteiten van de Halloweenmarkt niet verdwijnen. Met alleen marktkramen redden we het niet om zoveel mensen te trekken en voor zoveel griezelplezier te zorgen.
We rekenen op jullie!
Groeten van de Halloweencommissie
U kunt uw reactie/idee/etc. mailen naar mathijslaan@hotmail.com.
(ADVERTENTIE)
Wij zijn op korte termijn op zoek naar een servicemonteur voor CV met bij voorkeur enige kennis van loodgieters werk.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met
Pepijn Schat;
info@mookenbakker.nl of 0227-592777
Of stuur je cv op naar
info@mookenbakker.nl