Werkzaamheden N241 vorderenUitgegeven op 19-05-2017 om 18:31 |
link |
bewaar |
print't VELD - Bij de reconstructie van de N241 is één van de laatste duikers op zorgvuldige wijze door Boskalis geplaatst in de toerit naar het bedrijf en de woning Provincialeweg 22.
Doordat de meeste sloten zijn aangepast en voor de herinrichting verplaatst moesten worden zijn er nieuwe duikers aangebracht en damhekken geplaatst. Inmiddels wordt de overtollige grond afgevoerd en het zandbed met nog een laag puinsteen als fundering laag voor de paralelweg aangebracht.
Het is de bedoeling dat maandag na Hemelvaartsdag weer een gedeelte van de parallelweg van de eerste asfalt laag wordt voorzien en aansluit op de bestaande provinciale weg, die ook voor een gedeelte als parallelweg gebruikt zal gaan worden.
Wanneer de hoofdrijbaan tussen de nieuwe rotonde bij 't Veld en de bestaande bij Zijdewind onderhanden wordt genomen kan het verkeer van deze parallelweg gebruikmaken.
De verwachting is dat wanneer alles volgen planning verloopt de nieuwe N241 eind 2017 volledig in gebruik zal zijn genomen.
Theo Moras