Kermisterrein opgeruimdUitgegeven op 18-09-2015 om 10:33 |
link |
bewaar |
printZIJDEWIND - Het feest is gevierd, de kermis is voorbij. Woensdagochtend om 8 uur staan de eerste vrijwilligers alweer bij de tent. Nog één dag met z’n allen flink de schouders er onder en er kan teruggekeken worden op alweer een bijzonder geslaagd evenement.
Al het gehuurde en gebruikte interieur is door een heel koppel dames grondig schoon gemaakt en door verhuurbedrijf Stammes afgevoerd. De bar gesloopt en afgesopt net als binnenkant van de wanden. De volgende groep stond al weer te popelen om aan de gang te gaan met het slopen van de enorme feesttent van Klos Tenten & Aggregaten verhuur uit het eigen dorp Zijdewind.
Om 10 uur even koffie pauze in de Serre van Camping de Rietkraag. De Serre zat mudvol met vrijwilligers, die zich ook al met organisatie, opbouw en alles wat met de kermis te maken had hadden ingezet.
Meerdere heftrucks trekkers met wagens van verschillende bedrijven werden naast de vele vrijwilligers ingezet om deze laatste klus op deze dag te klaren.
Wie aan het einde van de dag over de Zandweg reed kon weinig meer terug zien van het kermisspektakel, waar de hele gemeenschap zich iedere jaar weer volledig voor inzet.
Het door Garagebedrijf Kramer beschikbaar gestelde terrein had het mede door de weersomstandigheden toch wel behoorlijk te verduren gehad. Dat viel dan ook het meest op.
Theo Moras