UitslagenUitgegeven op 08-10-2011 om 19:19 |
link |
bewaar |
printSjoelclub DAS-RAAKDinsdag 11oktober
Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tichelaar 1846 147
2 Geert Snakenborg 1673 140
3 Joke Visser 1500 126
4 Ingrid Konings 1464 124
5 Bert Mennen 1459 130
6 Grietje de Jong 1458 120
7 Oktje Staats 1381 122
8 Ineke Wagemaker 1379 110
9 Hieke Koning 1321 106
10 Jill Woort 1248 104
11 Hilda de Kort 1215 108
12 Ans Bugel 1211 106
13 Alex van Vierbergen 1170 102
Dartclub WieringenDinsdag 11 oktober:
Bart Kaan Theo de Reus 3 1
Bart Kaan Andries van Bodegom 3 - 2
Fedor Keijzer Simon Kooij 3 - 1
Fedor Keijzer Bart Kaan 1 - 3
Kelvin Iz Marco Scholten 3 - 0
Kelvin Iz Pieter Scheltus 2 - 3
Kelvin Iz Robert Beer 3 - 1
Peter den Broeder Willem van Leeuwen 1 - 3
Andrι de Vries Bart Kaan 0 - 3
Peter den Broeder Kelvin Iz 0 - 3
Raymond Huizing Kelvin Iz 1 - 3
Roel Kostwinder Fedor Keijzer 0 - 3
Roel Kostwinder Kelvin Iz 1 - 3
Theo de Reus Fedor Keijzer 0 - 3
Hoogste finish van de avond: Fedor Keijzer 120
180-ers: Simon Kooij 1x
Voetbal WironZaterdag 8 oktober:
BKC/SVAP74 F3 Wiron F1 7 3
Wiron E2 - SRC E6 afgelast
Wiron E1 - FC Den Helder E4 afgelast
Con Zelo D2 = Wiron D1 13 1
Flevo C1 - Wiron C1 4 2
Wiron MB1 - Winkel MB1 afgelast
Wiron s (ZA) - Wieringermeer 3 afgelast
Zondag 9 oktober:
Wiron A1 - ZAP A2 1 2
Wiron 3 - Nieuwe Niedorp 4 7 1
Wiron 2 - Schagen 3 0 6
De Koog/Oosterend DA1 Wiron DA1 afgelast
Watervogels 1 - Wiron 1 5 4
Handbal TonegidoGeel Zwart R1 Tonegido R1 17 - 7
Tonegido C3 - Petten C1 3 - 2
Geel Zwart D1 Tonegido D1 3 - 5
ZAP C3 - Tonegido C2 12 5
Geel Zwart D2 Tonegido D2 8 - 4
Vrone C1 - Tonegido C1 8 - 1
Lacom 91 B2 - Tonegido B1 28 10
Tonegido dames 2 JHC 2 20 - 10
Tonegido dames 1 SEW Kiddy World 2 13 16
Tonegido B1 - Hollandia T B2 16 - 5
Tonegido A1 - CSV A1 10 - 4
BKC/Tonegido heren Meervogels 21 26
DSO E1 - Tonegido E1 10 - 1
Tritathlonvereniging De VenneZwemloop 9 oktober:
1 km zwemmen - 9 km lopen
1 Jan Klaver 51.00 ( 14.25 - 36.35 )
2 Emiel van Tongerloo 51.58 ( 15.26 - 36.32 )
3 Vincent Broekkamp 57.21 ( 18.15 - 39.06 )
4 Jan Mulder 57.39 ( 17.44 - 39.55 )
5 Gerda Holla 1.11.55 ( 17.53 - 54.02 )
Paul Nieuwenhuizen 1 km zwemmen 20.02
Jeugd 11 t/m 14 jaar 250 mtr zwemmen - 2 km lopen
1 Ralph Iliohan 16.36 ( 8.07 - 8.29 )
Jeugd 6 t/m 10 jaar 150 mtr zwemmen - 1 km lopen
1 Jade Iliohan 8.57 ( 4.03 - 4.54 )
2 Marije Bakker 9.10 ( 4.40 - 4.30 )
3 Jan Klein 9.39 ( 5.08 - 4.31 )
4 Joost Bakker 10.56 ( 5.32 - 5.24 )
5 Thijs Klein 11.50 ( 5.29 - 6.21 )
6 Iris Klein 12.28 ( 5.48 - 6.40 )
Basketbal Break Out 88U12 Break Out Noordkop ging niet door
U14 Break Out Noordkop 32 37
U16 Break Out Onze Gezellen 32 30 na verlenging
Heren 2 Break Out AMVJ 38 33
Dames Break Out Lions 44 21
Heren 1 Break Out AMVJ 46 41
Voetbal SuccesZaterdag 8 oktober:
Succes C1 - JVC C1 4 - 1
Succes C2 - Texel 94 C2 0 - 10
Nieuwe Niedorp D1 - Succes D1 3 - 2
Succes D3 - Flevo D2 0 - 14
Succes E1 - HCSC E1 4 - 4
Succes E2 - Oudesluis E1 1 - 19
SRC E4 - Succes E3 1 - 12
Nieuwe Niedorp E3 - Succes E4 1 - 3
SRC E7 - Succes E5 10 - 2
Winkel E2 - Succes E6 3 - 6
LSVV F2 - Succes F1 1 - 4
Succes F2 - DWOW F2 11 - 0
DTS F2 - Succes F3 0 - 8
Succes F4 - Schagen F4 3 - 4
JVC F5 - Succes F5 13 - 2
Zondag 9 oktober:
Succes 1 - AGSV 1 3 - 0
Succes 2 - DWOW 2 0 - 3
Succes 3 - Westfriezen 4 2 - 1
Kaagvogels 4 - Succes 4 5 - 2
Succes 5 - Zeemacht 4 17 - 1
Dirkshorn DA1 - Succes DA1 12 - 1
Geel Zwart A1 - Succes A1 1 - 3
Succes A2 - Winkel A1 8 - 1
Alw. Forward B2 - Succes B1 4 - 5
Zaalvoetbal FC FormidoBekerwedstrijden:
Onda 3 - Formido 1 3 - 13
Formido 2 - Harmonie 2 4 - 8
Formido 3 - BKC 1 4 - 4
Formido 4 - SVAP 2 5 - 3
Formido 5 - Dupont 4 6 - 3