Programma
Uitgegeven op 02-10-2011 om 23:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 9 oktober
Aanvang Wedstrijd Vertrek
9.00 u: BKC/SVAP74 F3 – Wiron F1 8.00 u
12.00 u: Wiron E2 - SRC E6
12.00 u: Wiron E1 - FC Den Helder E4
13.30 u: Con Zelo D2 - Wiron D1 12.30 u rijdersgroep 2
11.30 u: Flevo C1 - Wiron C1 10.45 u
14.00 u: Wiron MB1 - Winkel MB1
14.00 u: Wiron 2 (ZA) - Wieringermeer 3

Kantinedienst: Ploeg Basalt – Bestuursdienst: Jeugdcommissie

Zondag 9 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
12.00 u: Wiron A1 - ZAP A2
11.00 u: Wiron 3 - Nieuwe Niedorp 4
14.00 u: Wiron 2 - Schagen 3
11.30 u: De Koog/Oosterend DA1 – Wiron DA1 9.30 u rijdersgroep 2
14.00 u: Watervogels 1 - Wiron 1 12.30 u

Kantinedienst: Ploeg Basalt - Bestuursdienst: C.P.Klein


Voetbal Succes
Zaterdag 8 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13.30 u: Succes C1 – JVC C1 Peter Singelenberg
13.30 u: Succes C2 – Texel 94 C2 Antoon Vrolijk
10.00 u: Nieuwe Niedorp D1 – Succes D1 8.45 u
13.30 u: Succes D3 - Flevo D2 Martijn Lont
11.30 u: Succes E1 - HCSC E1 Maarten de Kort
11.30 u: Succes E2 - Oudesluis E1 Corneel Koorn
10.15 u: SRC E4 - Succes E3 9.00 u
10.00 u: Nieuwe Niedorp E3 – Succes E4 8.45 u
9.00 u: SRC E7 - Succes E5 8.00 u
10.00 u: Winkel E2 - Succes E6 8.45 u
8.45 u: LSVV F2 - Succes F1 7.45 u
9.30 u: Succes F2 - DWOW F2 Tim Cornelissen
9.00 u: DTS F2 - Succes F3 7.45 u
9.30 u: Succes F4 - Schagen F4 Tom Sijm
9.00 u: JVC F5 - Succes F5 8.00 u
9.30 u: Succes F6 - VZV F3 Wessel Hekkers

Terreindienst: Patrick Mulder / Roy Bügel
Doelen: F-leiders neerzetten en E-leiders weghalen

Zondag 9 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14.00 u: Succes 1 - AGSV 1 H.A. Doodeman
11.00 u: Succes 2 - DWOW 2 H.J. Visser
11.00 u: Succes 3 - Westfriezen 4 S. Zilic
11.00 u: Kaagvogels 4 - Succes 4 10.00 u
11.00 u: Succes 5 - Zeemacht 4 L. Wierenga
11.00 u: Dirkshorn DA1 - Succes DA1 9.45 u
11.00 u: Geel Zwart A1 - Succes A1 11.00 u Groep 2 rijden
14.00 u: Succes A2 - Winkel A1 T. Tijsen
9.30 u: Alw. Forward B2 - Succes B1 8.15 u


Zaalvoetbal De Harmonie
Vrijdag 7 oktober:
19.00 u: Groeneweghal SRC B1 – De Harmonie B1 vertrek 19.00 u
18.50 u: Wieringen De Harmonie C1 – BKC C1
19.30 u: Wieringen De Harmonie DA1 – MSV Zeemacht DA6
21.10 u: Wieringen De Harmonie 1 - Watervogels 2
22.00 u: Wieringen Formido 2 - De Harmonie 2

Maandag 10 oktober:
20.30 u: Veerburg FC Breezand 1 - De Harmonie 3


Basketbal Break Out ‘88
Zaterdag 8 oktober – Sporthal Wieringen:
U12 16.00 uur: Break Out – Noordkop
U14 17.30 uur: Break Out - Noordkop
U16 17.30 uur: Break Out - Onze Gezellen
Heren 2 19.00 uur: Break Out - AMVJ
Dames 19.00 uur: Break Out - Lions
Heren 1 20.30 uur: Break Out – AMVJ


Handbal Tonegido
Zaterdag 8 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
10.00 u: D-jeugd Geel Zwart D1 – Tonegido D1 Marco & Monique
11.00 u: Dames C-jeugd ZAP C3 - Tonegido C2 Michel & Jan
11.00 u: Dames C-jeugd Tonegido C3 - Petten C1 Robert Kleimeer
Scheidsrechter: Chantal
11.00 u: D-jeugd Geel Zwart D2 – Tonegido D2 Jolanda & Linda
12.00 u: Dames C-jeugd Vrone C1 - Tonegido C1 Wendy & Mariska
18.00 u: Heren B-jeugd Lacom ’91 B2 - Tonegido B1 Wim & Arjen
20.15 u: Heren BKC/Tonegido - Meervogels Meinte Boersma

Zondag 9 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
11.00 u: E-jeugd DSO E1 = Tonegido E1 Marcel
11.30 u: Danes senioren Tonegido 2 - JHC 2 Berna
Scheidsrechter: Gert
13.00 u: Dames senioren Tonegido 1 - SEW Kiddy World 2 Bertus Minnes
Scheidsrechter: A.Bruinenberg
14.00 u: Dames B-jeugd Tonegido B1 - Hollandia T B2 Mariska
Scheidsrechter: Jan Metselaar
14.30 u: Dames A-jeugd Tonegido A1 - CSV A1 Herja
Scheidsrechter: Jan Metselaar

Maandag 10 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
19.30 u: Dames recreanten Tonegido R1 - Niedorp R1 Diana Lont
Scheidsrechter: Joost

Woensdag 12 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
20.00 u: Heren S&K 1 - BKC/Tonegido Meinte Boersma


Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 5 Oktober:
Sportlaan 19.55 uur: Pellor DA1 - Formido DA1
Wieringen 20.30 uur: Formido 5 - Dupont 4
21.20 uur: Formido 4 - SVAP 2
Lyceum B Onda 3 - Formido 1

Vrijdag 7 Oktober:
Wieringen 20.20 uur: Formido 3 - BKC 1
22.00 uur: Formido 2 - De Harmonie 2


Hengelsportvereniging Wieringen
Zaterdag  8 oktober:  5e Baarswedstrijd, verzamelen 8.00 Hoekje Hippo
Zondag 9 oktober: 2eBoot/dagwedstrijd, verzamelen 7.30 Havenkade Den Oever
Zondag 16 oktober: 5e Competitie Witviswedstrijd, verzamelen 8.00 Stolpen
Zondag 23 oktober: 3eBoot/dagwedstrijd, verzamelen 7.30 Havenkade Den Oever
Zondag 30 oktober: 5e Kant/Competitiewedstrijd, verzamelen 7.15
Stroe/paalscherm; hoogwater 11.15
(advertentie)
(advertentie)
De installateur die u nooit in de kou laat staan...
Occasions
Te koop Fiat 500 bouwjaar 2014
€ 8.500,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Postkantoor Hippolytushoef - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...