Programma
Uitgegeven op 02-10-2011 om 23:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 9 oktober
Aanvang Wedstrijd Vertrek
9.00 u: BKC/SVAP74 F3 – Wiron F1 8.00 u
12.00 u: Wiron E2 - SRC E6
12.00 u: Wiron E1 - FC Den Helder E4
13.30 u: Con Zelo D2 - Wiron D1 12.30 u rijdersgroep 2
11.30 u: Flevo C1 - Wiron C1 10.45 u
14.00 u: Wiron MB1 - Winkel MB1
14.00 u: Wiron 2 (ZA) - Wieringermeer 3

Kantinedienst: Ploeg Basalt – Bestuursdienst: Jeugdcommissie

Zondag 9 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
12.00 u: Wiron A1 - ZAP A2
11.00 u: Wiron 3 - Nieuwe Niedorp 4
14.00 u: Wiron 2 - Schagen 3
11.30 u: De Koog/Oosterend DA1 – Wiron DA1 9.30 u rijdersgroep 2
14.00 u: Watervogels 1 - Wiron 1 12.30 u

Kantinedienst: Ploeg Basalt - Bestuursdienst: C.P.Klein


Voetbal Succes
Zaterdag 8 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13.30 u: Succes C1 – JVC C1 Peter Singelenberg
13.30 u: Succes C2 – Texel 94 C2 Antoon Vrolijk
10.00 u: Nieuwe Niedorp D1 – Succes D1 8.45 u
13.30 u: Succes D3 - Flevo D2 Martijn Lont
11.30 u: Succes E1 - HCSC E1 Maarten de Kort
11.30 u: Succes E2 - Oudesluis E1 Corneel Koorn
10.15 u: SRC E4 - Succes E3 9.00 u
10.00 u: Nieuwe Niedorp E3 – Succes E4 8.45 u
9.00 u: SRC E7 - Succes E5 8.00 u
10.00 u: Winkel E2 - Succes E6 8.45 u
8.45 u: LSVV F2 - Succes F1 7.45 u
9.30 u: Succes F2 - DWOW F2 Tim Cornelissen
9.00 u: DTS F2 - Succes F3 7.45 u
9.30 u: Succes F4 - Schagen F4 Tom Sijm
9.00 u: JVC F5 - Succes F5 8.00 u
9.30 u: Succes F6 - VZV F3 Wessel Hekkers

Terreindienst: Patrick Mulder / Roy Bügel
Doelen: F-leiders neerzetten en E-leiders weghalen

Zondag 9 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14.00 u: Succes 1 - AGSV 1 H.A. Doodeman
11.00 u: Succes 2 - DWOW 2 H.J. Visser
11.00 u: Succes 3 - Westfriezen 4 S. Zilic
11.00 u: Kaagvogels 4 - Succes 4 10.00 u
11.00 u: Succes 5 - Zeemacht 4 L. Wierenga
11.00 u: Dirkshorn DA1 - Succes DA1 9.45 u
11.00 u: Geel Zwart A1 - Succes A1 11.00 u Groep 2 rijden
14.00 u: Succes A2 - Winkel A1 T. Tijsen
9.30 u: Alw. Forward B2 - Succes B1 8.15 u


Zaalvoetbal De Harmonie
Vrijdag 7 oktober:
19.00 u: Groeneweghal SRC B1 – De Harmonie B1 vertrek 19.00 u
18.50 u: Wieringen De Harmonie C1 – BKC C1
19.30 u: Wieringen De Harmonie DA1 – MSV Zeemacht DA6
21.10 u: Wieringen De Harmonie 1 - Watervogels 2
22.00 u: Wieringen Formido 2 - De Harmonie 2

Maandag 10 oktober:
20.30 u: Veerburg FC Breezand 1 - De Harmonie 3


Basketbal Break Out ‘88
Zaterdag 8 oktober – Sporthal Wieringen:
U12 16.00 uur: Break Out – Noordkop
U14 17.30 uur: Break Out - Noordkop
U16 17.30 uur: Break Out - Onze Gezellen
Heren 2 19.00 uur: Break Out - AMVJ
Dames 19.00 uur: Break Out - Lions
Heren 1 20.30 uur: Break Out – AMVJ


Handbal Tonegido
Zaterdag 8 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
10.00 u: D-jeugd Geel Zwart D1 – Tonegido D1 Marco & Monique
11.00 u: Dames C-jeugd ZAP C3 - Tonegido C2 Michel & Jan
11.00 u: Dames C-jeugd Tonegido C3 - Petten C1 Robert Kleimeer
Scheidsrechter: Chantal
11.00 u: D-jeugd Geel Zwart D2 – Tonegido D2 Jolanda & Linda
12.00 u: Dames C-jeugd Vrone C1 - Tonegido C1 Wendy & Mariska
18.00 u: Heren B-jeugd Lacom ’91 B2 - Tonegido B1 Wim & Arjen
20.15 u: Heren BKC/Tonegido - Meervogels Meinte Boersma

Zondag 9 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
11.00 u: E-jeugd DSO E1 = Tonegido E1 Marcel
11.30 u: Danes senioren Tonegido 2 - JHC 2 Berna
Scheidsrechter: Gert
13.00 u: Dames senioren Tonegido 1 - SEW Kiddy World 2 Bertus Minnes
Scheidsrechter: A.Bruinenberg
14.00 u: Dames B-jeugd Tonegido B1 - Hollandia T B2 Mariska
Scheidsrechter: Jan Metselaar
14.30 u: Dames A-jeugd Tonegido A1 - CSV A1 Herja
Scheidsrechter: Jan Metselaar

Maandag 10 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
19.30 u: Dames recreanten Tonegido R1 - Niedorp R1 Diana Lont
Scheidsrechter: Joost

Woensdag 12 oktober:
Tijd Wedstrijd Coach
20.00 u: Heren S&K 1 - BKC/Tonegido Meinte Boersma


Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 5 Oktober:
Sportlaan 19.55 uur: Pellor DA1 - Formido DA1
Wieringen 20.30 uur: Formido 5 - Dupont 4
21.20 uur: Formido 4 - SVAP 2
Lyceum B Onda 3 - Formido 1

Vrijdag 7 Oktober:
Wieringen 20.20 uur: Formido 3 - BKC 1
22.00 uur: Formido 2 - De Harmonie 2


Hengelsportvereniging Wieringen
Zaterdag  8 oktober:  5e Baarswedstrijd, verzamelen 8.00 Hoekje Hippo
Zondag 9 oktober: 2eBoot/dagwedstrijd, verzamelen 7.30 Havenkade Den Oever
Zondag 16 oktober: 5e Competitie Witviswedstrijd, verzamelen 8.00 Stolpen
Zondag 23 oktober: 3eBoot/dagwedstrijd, verzamelen 7.30 Havenkade Den Oever
Zondag 30 oktober: 5e Kant/Competitiewedstrijd, verzamelen 7.15
Stroe/paalscherm; hoogwater 11.15
(advertentie)
(advertentie)
Poll:
Wie moet de nieuwe burgemeester kiezen?
De provincie (CvdK) samen met het gemeentebestuur (de raad)
De gemeenteraad
De gemeenteraad in combinatie met een referendum onder de bevolking
De inwoners naar de stembus
  
Occasions
Nissan Note 1.2 Dig-S Connect Edition inklusief afleverkosten
€ 10.145,-

Toyota Aygo 1.0 VVTi 5drs Sport inklusief rijklaarmaak kosten
€ 4.445,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Wieringerrandmeer - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...