ProgrammaUitgegeven op 08-11-2021 om 07:21 |
link |
bewaar |
printVoetbal Succes
Zaterdag 13 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:OO u Succes F-League 1 - Succes F-League 2
1O:3O u Succes JO13-1 - Schagen United JO13-4 Floyd Mantje
1O:3O u Succes MO13-1 - WSW MO13-1 Jesper Heijblok
Terreindienst: Willem Waiboer
Aanvang Uitwedstrijd
13:3O u JVC JO15-2 - Succes JO15-1
9:OO u Schagen United JO14-2 - Succes JO14-1
Zondag 14 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes 2 - Zouaven 2 Gerard Schiering
1O:3O u Succes 5 - JVC 5 Tijmen Lont
1O:3O u Succes JO17-2 - Hoofddorp JO17-3 Robin Meilink
11:15 u Walking Football 1 - Walking Football 2
12:15 u Succes 4 - Kleine Sluis 3 Justin Spier
14:OO u Succes 1 - Geel Zwart 1 Chris Aben
14:OO u Succes 6 - Wieringerwaard 3 Robin Bakker
14:OO u Succes JO19-1 - Spirit '3O JO19-1 Wouter Zuidhof
Terreindienst: Marco Dikken, Gerrit Kulsdom & John Hoekstra
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:3O u Con Zelo JO19-1 - Succes JO19-2 9:3O u
9:45 u Geuzen Middenmeer JO17-1 - Succes JO17-1 8:3O u
Basketbal Break Out '88Vrijdag 12 november:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:OO u Break Out '88 Heren 2 - A.P.G.S. Politie Opleidingscentrum Overamstel
Amsterdam
Zaterdag 13 november:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
13:OO u Break Out '88 Mix U12 - BV Hoofddorp 3 Sportcomplex Koning Willem-Alexander
Hoofddorp
13:45 u Break Out '88 Dames U16 – Volendam De Seinpaal, Volendam
15:3O u Break Out '88 Heren 1 - De Hoppers 2 Vredehof, Hoorn
15:3O u Break Out '88 Mix U18 - Volendam De Seinpaal, Volendam
19:OO u Break Out '88 Heren U22 - De Hoppers 2 Vredehof, Hoorn
Voetbal SuccesMaandag 8 november:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:5O u Salao '85/Regiobank JO19-2 - Succes/Install.Smit JO19-2 Spartahal
2O:55 u Dirkshorn Da1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 Harenkarspelhal
21:3O u Piet Pann 2 - Succes/Burghout Design 5 Spartahal
Woensdag 1O november:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Kleine Sluis Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 Veerburg
19:4O u Sparta '67 Da7 - Succes/Mondz Mid ACW Da3 Multitreffer
2O:OO u DWOW JO15-1 - Succes JO15-1 Zuiderzeehal
2O:45 u Succes/Kaan Transport 8 - Con Zelo 3 Wieringen
21:35 u Succes/Oceanwide 4 - Zeemacht 4 Wieringen
Vrijdag 12 november:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/MotoportHippo JO17-1 - Schagen United JO17-2 Wieringen
19:5O u Succes/Autobedrijf Klein 2 - Salao '85/Regiobank 4 Wieringen
2O:4O u Succes/ASW Wieringen 3 - Callantsoog 1 Wieringen
21:3O u Nieuwe Niedorp 5 - Succes/La Dolce Vita 6 Niedorphal
21:3O u Kleine Sluis/Verheul 5 - Succes/De Kasteleen 7 Veerburg
21:3O u Succes/S.de Koning JO19-1 - Con Zelo JO19-1 Wieringen