Programma:
Zaterdag 9 april:
13:30 uur Succes C1 - Koog De C1
13:00 uur Schagen D1 - Succes D1 (vertrek 12:00 uur)
13:30 uur Succes D2 - Nieuwe Niedorp D2
9:00 uur Wieringermeer E1 - Succes E1 (vertrek 8:00 uur)
9:00 uur HCSC E3 - Succes E2 (vertrek 8:00 uur)
11:30 uur Succes E3 - Nieuwe Niedorp E4
11:30 uur Succes E4 - FC Den Helder E6
11:30 uur Succes E5 - FC Den Helder E9
9:30 uur Succes F1 - LSVV F1
9:00 uur HCSC F1 - Succes F2 (vertrek 8:00 uur)
9:30 uur Succes F4 - Succes F5
9:30 uur Succes F6 - Kreileroord F1
10:00 uur HCSC F5 - Succes F7 (vertrek 9:00 uur)
9:00 uur VIOS-W F9 - Succes F8 (vertrek 7:45 uur)
Uitslagen:
Zaterdag 9 april:
Succes C1 - De Koog C1 afgelast
Schagen D1 - Succes D1 2 - 2
Succes D2 - Nieuwe Niedorp D2 2 - 2
Wieringermeer E1 - Succes E1 1 - 5
HCSC E3 - Succes E2 7 - 2
Succes E3 - Nieuwe Niedorp E4 4 - 2
Succes E4 - FC Den Helder E6 4 - 2
Succes E5 - FC Den Helder E9 0 - 4
Succes F1 - LSVV F1 2 - 2
HCSC F1 - Succes F2 onbekend
Succes F4 - Succes F5 0 - 12
Succes F6 - Kreileroord F1 1 - 8
HCSC F5 - Succes F7 5 - 1
VIOS-W F9 - Succes F8 2 - 1
Zondag 10 april
Succes 1 - N. Niedorp 1 4 - 1
Succes 2 - ZAP 3 2 - 0
Succes 3 - JVC 3 4 - 2
Schagen 5 - Succes 4 1 - 5
Succes 5 - Duinrand S. 5 2 - 2
Callantsoog Da1 - Succes Da1 ????
Succes A1 - DTS A1 2 - 1
De Valken B1 - Succes B1 0 - 4
Succes B2 = Vrij
Programma:
Zaterdag 9 april:
10:00 uur Wiron F1 - SRC F5
10:15 uur SRC E6 - Wiron E2 (vertrek 9:15 uur)
10:00 uur Wiron E1 - Oudesluis E1
9:30 uur ZAP D2 - Wiron D2 (vertrek 8:30 uur)
12:15 uur Geel Zwart 30 D1 - Wiron D1 (vertrek 11:15 uur)
12:30 uur Reiger Boys MC2 - Wiron MC1 (vertrek 11:30 uur)
14:00 uur Dirkshorn 2 - Wiron 2 (vertrek 13:00 uur)
Zondag 10 april:
14:00 uur Dirkshorn 1 - Wiron 1 (vertrek 12:30 uur)
14:00 uur Wiron 2 - Geel Zwart 30 3
11:00 uur Wiron 3 - Geel Zwart 30 4
12:00 uur Wiron DA1 - Oosterend DA1
Uitslagen:
Zaterdag 9 april:
Wiron F1 - SRC F5 2-1
SRC E6 - Wiron E2 6-2
Wiron E1 - Oudesluis E1 3-2
ZAP D2 - Wiron D2 9-0
Geel Zwart 30 D1 - Wiron D1 2-3
Reiger Boys MC2 - Wiron MC1 7-0
Dirkshorn 2 - Wiron 2 (za) 2-3
Zondag 10 april:
Dirkshorn 1 - Wiron 1 1-2
Wiron 2 - Geel Zwart 30 3 4-1
Wiron 3 - Geel Zwart 30 4 4-1
Wiron DA1 - Oosterend DA1 2-0
Het programma voor de komende week:
Vrijdag 8 april:
Dames 21.00 uur Windmills - Break Out De Tref, Zaandam
Zaterdag 9 april:
Mix U12 13.00 uur HLB - Break Out Sportlaan, Den Helder
Jongens U16 14.45 uur Onze Gezellen - Break Out Onze Gezellen Sporthal, Haarlem
Mix U14 16.00 uur HBC - Break Out Waardergolf, Heerhugowaard
Heren 19.00 uur Break Out 1 - BC Schrobbelaar Sporthal Hippolytushoef
20.30 uur Break Out 2 - BV Enkhuizen 2 Sporthal Hippolytushoef
Zondag 10 april:
Mix U12 13.30 uur BV Noordkop - Break Out De Slenk, Den Helder
Uitslagen:
Dames Windmills - Break Out 56 - 22
Mix U12 HLB - Break Out 54 - 25
BV Noordkop - Break Out 55 - 22
Jongens U16 Onze Gezellen - Break Out 37 - 43
Mix U14 HBC - Break Out 41 - 34
Heren Break Out 1 - BC Schrobbelaar tegenstander niet gekomen
Break Out 2 - BV Enkhuizen 2 42 - 52
Programma zaterdag 9 april:
10:00 uur C-Jeugd Tonegido C3 - Bkc C3
10:00 uur E-Jeugd Tonegido E1 - Vrone E1
10:00 uur C-Jeugd Zwaluwen K C1 - Tonegido C2
14:00 uur D-Jeugd Lacom'91 D1 - Tonegido D1
Programma zondag 10 april:
11:30 uur Dames 2 Tonegido 2 - Bkc 2
11:00 uur C jongens Tonegido C4 - Olympia 1
13:00 uur Heren 1 Tonegido 1 - Excelsior/DTS 1
14:30 uur A-Jeugd Tonegido A1 - Meervogels A1
13:00 uur A-Jeugd Tonegido A2 - Zwaluwen K A1
13:00 uur Dames 1 Meteoor 1 - Tonegido 1
Programma dinsdag 12 april:
20.00 uur Recreanten Bkc R1 - Tonegido R1
Programma bekercompetitie:
woensdag 6 april 18.00 uur C jeugd VZV 2 - Tonegido C4
dinsdag 12 april 19.30 uur A jeugd Hollandia T 1 - A1 meisjes
19.30 uur A jeugd Olympia 1 - A2 meisjes
20.00 uur Dames 1 Tornado 1 - Dames 1
woensdag 13 april 18.00 uur C jeugd Lacom 1 - C1 meisjes
Uitslagen 4, 6, 9 en 10 april:
Dso R1 - Tonegido R1 3 - 15
VZV 2 - C4 jongens (beker) 13 - 5
Tonegido C3 - Bkc C3 12 - 2
Tonegido E1 - Vrone E1 2 - 2
Zwaluwen K C1 - Tonegido C2 14 - 6
Lacom'91 D1 - Tonegido D1 10 - 9
Dames 2 - Bkc 2 8 - 13
Tonegido C4 - Olympia 1 9 - 15
Heren 1 - Excelsior/DTS 1 16 - 21
Tonegido A1 - Meervogels A1 15 - 23
Tonegido A2 - Zwaluwen K A1 13 - 11
Meteoor 1 - dames 1 17 - 20
Programma vrijdag 8 april:
Sporthal De Brug:
18.15 uur Onda 1 - FC OA Klink/De Harmonie vertrek 18.15 uur
19.40 uur MSV Zeemacht DA5 - FC OA Klink DA1 vertrek 19.00 uur
Sporthal Wieringen:
19.40 uur FC OA Klink/De Harmonie 2 - FC Breezand 1
20.30 uur FC OA KLink/De Harmonie 3 - MSV Zeemacht 5
Programma maandag 11 april:
Sporthal Spartahal:
19.00 uur C. van Geelen B1 - FC OA Klink/De Harmonie B1 vertrek 18.15 uur
Programma:
Woensdag 6 April:
Veerburg: 19.40 uur SVAP DA2 - Formido DA1
Vrijdag 8 April:
Halve finale beker 2: Sportlaan: 19.40 uur Formido 4 - Takelaars 2
Halve finale beker 1: Veerburg: 20.30 uur BKC 1 - Formido 1
Uitslag van dinsdag 5 april:
Naam Score Hoogste worp
1 Gerrit Tichelaar 1815 144
2 Geert Snakenborg 1618 129
3 Janny Mennen 1582 124
4 Jill Woort 1527 124
5 Bert Mennen 1489 135
6 Nel de Graaf 1414 125
7 Hieke Koning 1312 114
8 Ingrid Konings 1279 110
9 Marina Hille 1256 105
10 Ans Bugel 1153 102