ProgrammaUitgegeven op 24-02-2020 om 07:44 |
link |
bewaar |
printZaterdag 29 februari:
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:15 u Altius JO13-4 - Succes JO13-2 8:45 u
11:OO u FC Den Helder MO15-1 - Succes MO15-1 1O:OO u
1O:3O u Oosthuizen MO13-1 - Succes MO13-1 9:15 u
Zondag 1 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:OO u Succes 2 - Woudia 2 Coen Wolthuizen
11:OO u Succes JO19-1 - Hollandia T JO19-1
11:3O u Walking Football 1 - Walking Football 2
13:3O u Succes JO17-1 - Nieuwe Niedorp JO17-1
14:OO u Succes 1 - Con Zelo 1 Leo Ende
Terreindienst: Martien van Huizen, Toon van der Kooi & Lupko Wierenga
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:OO u Hollandia T 3 - Succes 3 1O:45 u
12:OO u Oude Sluis 3 - Succes 4 11:OO u
1O:OO u Oude Sluis 2 - Succes 5 9:OO u
1O:OO u Westfriezen JO19-3 - Succes JO19-2 8:45 u
Voetbal WironZaterdag 29 februari:
Aanvang Wedstrijd
13:3O u Wiron JO16-1 - Texel 94 JO16-3
11:3O u Spirit'3O JO13-3 - Wiron JO13-1
1O:3O u Beemster MO13-1 - Wiron MO13-1
Zondag 1 maart:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u Wiron 1 - Vesdo 1
11:OO u Wiron 3 - Kleine Sluis 5
11:OO u Wiron VR1 - De Zouaven VR1
Handbal TonegidoZaterdag 29 februari
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
11:OO u Tonegido D2 - Lacom '91 D2
12:OO u Tonegido DC1 - Kleine Sluis DC2
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
2O:3O u De Lange Natuursteen/Unitas HS1 - Tonegido HS1 De Boerhoorn
Zondag 1 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
1O:3O u Tonegido DB1 - Z.A.P. DB3
11:4O u Tonegido DA1 - SV De Valken DA1
Aanvang Uitwedstrijd
9:OO u Koedijk F1 - Tonegido F1
1O:4O u Koedijk D1 - Tonegido D1
Dinsdag 3 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
21:OO u Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW4
Zaalvoetbal SuccesMaandag 24 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Oceanwide JO17-1 - Sparta '67 JO17-1 Wieringen
21:O5 u Schagen United 2 - Succes/La Dolce Vita 6 Groeneweghal
Woensdag 26 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:45 u Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - Sparta '67 Da1 Wieringen
21:35 u Succes/Mondz Mid ACW Da3 - Sparta '67 Da3 Wieringen
Donderdag 27 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:5O u ZVV VZV Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 Niedorphal
Vrijdag 28 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/De Kasteleen JO19-2 - Vios '79 JO19-2 Wieringen
19:OO u CV Wieringermeer JO17-3 - Succes/Smit Instal. JO17-2 Zuiderzeehal
19:5O u Vios '79 4 - Succes/The Athlete foot 3 De Doorbraak
19:5O u Succes/Kaan Transport 8 - Sparta '67 6 Wieringen
2O:3O u ZVV VZV 1 - Succes/Prima Personeel 4 't Zijveld
2O:4O u Dirkshorn 1 - Succes/Gebr. de Visser 2 Harenkarspelhal
2O:4O u Succes/De Kasteleen 7 - FC Bejo 1 Wieringen