UitslagenUitgegeven op 17-02-2020 om 21:02 |
link |
bewaar |
printBiljartclub RKBCBandstoten vrijdag 21 februari: Stand bandstoten:
G.Bugel - W.Slijkerman O - 3 D.Doves 33 - 18
D.Doves - P.Kool 3 - O H.de Jonge 33 - 18
D.Doves - P.Theunissen 2 - O P.Ooms 25 - 18
A.Fokkinga - P.Kool O - 2 G.v.Hoesel 22 - 17
G.v.Hoesel - F.Jonkman 2 - O P.Kool 22 - 18
G.v.Hoesel - P.Theunissen 2 - O P.Theunissen 21 - 17
F.Jonkman - A.Fokkinga O - 2 F.Jonkman 18 - 18
L.Koppe - C.IJzer 2 - O L.Koppe 16 - 14
L.Koppe - H.de Jonge O - 3 G.Bugel 15 - 16
K.Schouten - H.de Jonge O - 2 A.Fokkinga 14 - 16
K.Schouten - P.Ooms O - 2 C.Wagemaker 14 - 17
W.Slijkerman - C.IJzer O - 3 C.IJzer 13 - 8
C.Wagemaker - G.Bugel 2 - O K.Schouten 13 - 14
C.Wagemaker - P.Ooms O - 2 W.Slijkerman 13 - 16
Biljartclub HippoBandstoten dinsdag 19 februari: Stand bandstoten-libre:
J.Tijsen - K.Verbiest O - 2 R.Prins 11 - 76
K.Verbiest - J.Tijsen 2 - O P.Riedeman 12 - 67
P.Ooms - P.Riedeman O - 3 D.Wille 14 - 65
P.Riedeman - P.Ooms 1 - 3 E.v.Wendel 12 - 65
D.Wille - P.Bles 3 - O A.de Jong 11 - 62
P.Bles - D.Wille 3 - O P.Bles 12 - 54
C.Lont - R.Prins O - 2 J.Koole 12 - 54
R.Prins - C.Lont 2 - O K.Verbiest 12 - 53
E.v.Wendel - J.Koole (vrij) 3 - O J.Slijkerman 12 - 5O
J.Koole - E.v.Wendel O - 2 J.Tijsen 14 - 44
P.Bles - J.Slijkerman O - 3 P.Ooms 12 - 38
J.Slijkerman - P.Bles 2 - O C.Lont 12 - 12
Dartclub WieringenDinsdag 18 februari - Clubkampioenschap:
Alex Grooten - René Sloothaak 3 - O
Alex Grooten - Peter den Broeder 3 - 1
Alex Grooten - Jerry Korderijnk 2 - 3
Dave Gangelhof - Sijmen Hijlkema 3 - 2
Gerard Kortekaas - Jurgen Brand 3 - O
Jacob Reij - Jerry Korderijnk 2 - 3
Jacob Reij - Béla Reis 3 - O
Jeffrey Wierenga - Jacob Reij 3 - 2
Jeffrey Wierenga - Wouter Kaandorp 3 - O
Jerry Korderijnk - Gerard Kortekaas 3 - O
Jurgen Brand - Pieter Rozenhart 3 - 1
Peter den Broeder - Robert Beer 2 - 3
Peter den Broeder - Jurgen Brand 3 - 2
Pieter Rozenhart - Roel Kostwinder 2 - 3
René Sloothaak - Pieter Rozenhart O - 3
Robert Beer - Dave Gangelhof O - 3
Robert Beer - Theo de Reus O - 3
Roel Kostwinder - Gerard Kortekaas 3 - 2
Roel Kostwinder - Béla Reis 1 - 3
Sijmen Hijlkema - Jeffrey Wierenga O - 3
Theo de Reus - René Sloothaak 1 - 3
Wouter Kaandorp - Sijmen Hijlkema 3 - 1
Wouter Kaandorp - Theo de Reus 3 - O
Hoogste finish: Pieter Rozenhart 129 - 180'ers: -
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 18 februari Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 16O8 128
2. Rens v.d. Berg 1535 14O
3. Oktje Staats 1524 128
4. Chantal de Kwaadsteniet 1513 13O
5. Ineke Wagemaker 15O4 132
6. Hieke Koning 1436 128
7. Jannie v. Teulingen 141O 127
8. Dirk de Kwaadsteniet 1353 124
9. Trudie Kuik 1326 127
1O. Marina Hille 1317 12O
11. Sita Lont 1293 1O8
12. Karina Roet 1293 128
13. Netty de Vries 1289 126
14. Wies Breet 1277 115
Koersbal VBBGDhr.J.Meilink 117 punten Mw. G.Schouwenaar 54 punten
Mw. A.Stadig 99 punten Mw. E.van de Poel 54 punten
Mw. F.Pathuis 98 punten Mw. M.Riemersma 54 punten
Mw. A.Tuin 9O punten Dhr.S.Vriezema 5O punten
Mw. H.Pruisscher 86 punten Mw. G.Huys 49 punten
Mw. J.Leydekkers 82 punten Mw. T.Nuyens 48 punten
Mw. A.Hiddink 78 punten Dhr.W.de Jong 45 punten
Mw. A.de Haan 76 punten Mw. N.Tesselaar 41 punten
Dhr.V.Alewijnse 76 punten Mw. C.van de Berg 39 punten
Mw. N.Vriezema 63 punten Mw. T.Lodder 16 punten
Mw. B.Scheltus 61 punten Mw. E.Geuzenbroek 1O punten (poedelprijs)