UitslagenUitgegeven op 01-02-2020 om 17:59 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 1 februari:
Succes JO13-1 - Schagen United JO13-3 6 - 1
Succes JO11-2 - DWOW JO11-2 8 - 3
Succes JO16-2 - Dirkshorn JO16-1 2 - 2
Succes JO13-2 - Con Zelo JO13-1 3 - 3
Succes JO12-1 - Con Zelo JO12-1 2 - 2
Always Forward JO16-2 - Succes JO16-1 5 - O
Winkel JO15-1 - Succes JO15-1 5 - O
Koedijk JO15-4 - Succes JO15-2 2 - 3
DWOW JO11-1 - Succes JO11-1 O - 6
RKEDO MO15-1 - Succes MO15-1 onbekend
Zaandijk MO13-1 - Succes MO13-1 1O - O
Zondag 2 februari:
Victoria O JO19-1 - Succes JO19-1 5 - 2 Overige wedstrijden afgelast
Handbal TonegidoZaterdag 1 februari:
Tonegido F2 - H.V.S. F1 1O - 1
Tonegido F1 - J.H.C. F1 4 - 3
Tonegido D2 - Kleine Sluis D2 4 - 12
Tonegido D1 - Jupiter D1 13 - 15
Westfriezen DC3 - Tonegido DC1 27 - 9
Zondag 2 februari
Tonegido DB1 - Geel Zwart DB1 11 - 13
Tonegido DS1 - J.H.C. DS2 23 - 1O
Tonegido DA1 - H.C.V. '9O DA1 26 - 24
H.V.C. HS1 - Tonegido HS1 3O - 3O
Zaalvoetbal SuccesSucces/Mondz Mid ACW Da3 - Kleine Sluis Da3 3 - O
Slagerij van Zoonen Da1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 3 - 3
Autowaard 1 - Succes/Prima Personeel 4 1 - 8
FCS-United 4 - Succes/De Kasteleen 7 2 - 5
Succes/Café Waddenzee Da2 - Callantsoog Da1 2 - 6
Succes/Kaan Transport 8 - FC All Stars 1 18 - 4
Succes/Smit Instal. JO17-2 - Vios '79 JO17-3 2 - 7
Succes/La Dolce Vita 6 - Kaagvogels 1 2 - 3
Vesdo JO19-1 - Succes/De Kasteleen JO19-2 6 - 4
Pellor 1 - Succes/De Kasteleen 1 3 - 5
Succes/The Athlete foot 3 - Vesdo 2 4 - 1
Succes/Burghout Design 5 - Flevo 2 4 - 8
Biljartclub RKBCVrijdag 31 januari: Stand bandstoten:
D.Doves - H.de Jonge O - 2 D.Doves 21 - 12
A.Fokkinga - C.Wagemaker O - 2 H.de Jonge 2O - 12
G.v.Hoesel - W.Slijkerman 2 - O P.Kool 18 - 12
F.Jonkman - D.Doves O - 2 P.Theunissen 17 - 1O
F.Jonkman - K.Schouten 2 - O K.Schouten 13 - 12
P.Kool - P.Ooms O - 2 G.Bugel 12 - 12
P.Kool - P.Theunissen O - 2 P.Ooms 12 - 12
L.Koppe - A.Fokkinga O - 2 C.Wagemaker 12 - 11
L.Koppe - G.Bugel 2 - O C.IJzer 1O - 6
P.Ooms - C.Wagemaker O - 2 G.v.Hoesel 1O - 11
K.Schouten - C.IJzer 3 - 1 F.Jonkman 1O - 12
P.Theunissen - W.Slijkerman O - 2 W.Slijkerman 8 - 9
C.Wagemaker - H.de Jonge 2 - O L.Koppe 8 - 1O
C.IJzer - G.Bugel 2 - O A.Fokkinga 8 - 7
Biljartclub HippoBandstoten - woensdag 29 januari: Stand bandstoten - libre:
C.Lont - A.de Jong O - 3 R.Prins 5 - 68
A.de Jong - C.Lont 3 - O P.Riedeman 6 - 63
J.Koole - J.Tijsen O - 2 E.v.Wendel 7 - 6O
E.v.Wendel - P.Riedeman 3 - O A.de Jong 7 - 54
P.Riedeman - E.v.Wendel 3 - O D.Wille 8 - 5O
D.Wille - K.Verbiest 3 - O J.Koole 7 - 47
K.Verbiest - D.Wille 2 - O P.Bles 6 - 46
R.Prins - J.Tijsen 3 - O K.Verbiest 6 - 42
J.Tijsen - R.Prins 3 - 1 J.Slijkerman 6 - 41
D.Wille - J.Koole O - 2 J.Tijsen 6 - 38
J.Koole - D.Wille 2 - O P.Ooms 6 - 31
P.Ooms - J.Slijkerman O - 2 A.de Waard 6 - 28
J.Slijkerman - P.Ooms O - 2 C.Lont 8 - 8
A.de Waard - P.Bles O - 3
P.Bles - A.de Waard 2 - O
Dartclub WieringenDinsdag 28 januari - Clubkampioenschap:
Alex Grooten - Fedor Keijzer 3 - 2
André de Vries - Peter den Broeder 1 - 3
Andries van Bodegom - André de Vries 3 - O
Andries van Bodegom - Béla Reis 3 - 1
Andries van Bodegom - Peter den Broeder 3 - 1
Bart Kaan - André de Vries 3 - 1
Béla Reis - Alex Grooten O - 3
Dammy Wehrman - Bart Kaan 3 - 1
Dammy Wehrman - Jacob Reij 3 - 2
Dave Gangelhof - Gerard Kortekaas 3 - O
Fedor Keijzer - Wim Harms 2 - 3
Gerard Kortekaas - Jeffrey Wierenga O - 3
Jacob Reij - Wim Harms 3 - O
Jeffrey Wierenga - Bart Kaan 3 - 2
Jerry Korderijnk - Béla Reis 3 - 1
Jerry Korderijnk - Jeffrey Wierenga 1 - 3
Jerry Korderijnk - Pieter Rozenhart 3 - 2
Peter den Broeder - Fedor Keijzer O - 3
Pieter Rozenhart - Gerard Kortekaas 3 - O
Pieter Rozenhart - Wim Harms 3 - 1
Roel Kostwinder - Theo de Reus 1 - 3
Roel Kostwinder - Dammy Wehrman O - 3
Theo de Reus - Dave Gangelhof O - 3
Theo de Reus - Alex Grooten O - 3
Wouter Kaandorp - Jacob Reij 1 - 3
Wouter Kaandorp - Dave Gangelhof 3 - 2
Wouter Kaandorp - Roel Kostwinder 3 - 2
Hoogste finish: Wim Harms 146 - 180'ers: Fedor Keijzer 2x; Alex Grooten, Peter den Broeder, Jacob Reij, Dammy Wehrman, Pieter Rozenhart en Wouter Kaandorp - allen 1x
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 28 januari Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1583 14O
2. Ineke Wagemaker 1578 128
3. Oktje Staats 1541 126
4. Chantal de Kwaadsteniet 1539 133
5. Rens v.d. Berg 1536 127
6. Jannie v. Teulingen 1454 127
7. Hieke Koning 1432 111
8. Dirk de Kwaadsteniet 1397 128
9. Greet Wijnvoord 1339 1O8
1O. Trudie Kuik 132O 122
11. Karina Roet 1311 11O
12. Marina Hille 131O 122
13. Sita Lont 13O8 127
14. Wies Breed 1224 112