ProgrammaUitgegeven op 27-01-2020 om 07:11 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 1 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd
1O:OO u Wiron JO11-1 - Kolping Boys JO11-6
12:OO u Wiron JO13-1 - SV Spartanen JO13-2
12:OO u Wiron MO13-1 - Oosthuizen MO13-1
Aanvang Uitwedstrijd
8:45 u BOL JO12-2 - Wiron JO12-1
9:OO u Succes JO8-2 - Wiron JO8-1
1O:OO u Always Forward JO9-6M - Wiron JO9-2G
11:3O u Zouaven MO17-2 - Wiron MO17-1
Zondag 2 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd
12:OO u Wiron 2 - FC Den Helder 4
14:OO u Wiron 1 - Oudesluis 1
Aanvang Uitwedstrijd
11:OO u Kaagvogels 2 - Wiron 3
15:15 u Woudia VR1 - Wiron VR1
Zaterdag 1 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:OO u Succes JO13-1 - Schagen United JO13-3 Maarten de Kort
9:OO u Succes JO11-2 - DWOW JO11-2 Jesper Heijblok
9:OO u Succes JO1O-1 - FC Den Helder JO1O-3 Jelte Voos
9:OO u Succes JO8-2 - Wiron JO8-1 Thijs Rienstra
11:3O u Succes JO16-2 - Dirkshorn JO16-1 Michel Gouma
11:3O u Succes JO13-2 - Con Zelo JO13-1 Mycka Bogert
11:3O u Succes JO12-1 - Con Zelo JO12-1 Kelvin Drent
11:3O u Succes JO9-1 - FC Den Helder JO9-3 Sandor Doesburg
Terreindienst: Raymond Leever & André Bakker
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
15:3O u Always Forward JO16-2 - Succes JO16-1 14:15 u
11:15 u Winkel JO15-1 - Succes JO15-1 1O:15 u
1O:3O u Koedijk JO15-4 - Succes JO15-2 9:15 u
1O:OO u DWOW JO11-1 - Succes JO11-1 9:15 u
11:45 u Winkel JO1O-2 - Succes JO1O-2 1O:45 u
8:45 u HCSC JO8-4 - Succes JO8-1 7:45 u
13:45 u RKEDO MO15-1 - Succes MO15-1 12:3O u
9:OO u Zaandijk MO13-1 - Succes MO13-1 7:45 u
Zondag 2 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:OO u Succes 3 - De Koog 2 Paul Scholten
11:OO u Succes 4 - Geel Zwart 3O 3 Lupko Wierenga
11:OO u Succes 5 - Kreileroord 2
13:3O u Succes JO19-2 - VVS '46 JO19-2 Marco Huisman
Terreindienst: Martien van Huizen, Toon van der Kooi & Lupko Wierenga
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Oosterend 1 - Succes 1 boot 12:3O u
Scheidsrechter Jochem Puts
1O:3O u Victoria O JO19-1 - Succes JO19-1 9:15 u
13:OO u De Valken JO17-1 - Succes JO17-1 11:45 u
Zaalvoetbal SuccesMaandag 27 januari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Mondz Mid ACW Da3 - Kleine Sluis Da3 Wieringen
19:5O u Slagerij van Zoonen Da1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 Niedorphal
2O:55 u Autowaard 1 - Succes/Prima Personeel 4 Harenkarspelhal
21:2O u FCS-United 4 - Succes/De Kasteleen 7 Spartahal
Woensdag 29 januari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:45 u Succes/Café Waddenzee Da2 - Callantsoog Da1 Wieringen
21:35 u Succes/Kaan Transport 8 - FC All Stars 1 Wieringen
Vrijdag 31 januari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Smit Instal. JO17-2 - Vios '79 JO17-3 Wieringen
19:5O u Succes/La Dolce Vita 6 - Kaagvogels 1 Wieringen
19:5O u Vesdo JO19-1 - Succes/De Kasteleen JO19-2 Molentocht
19:55 u Pellor 1 - Succes/De Kasteleen 1 Sportlaan
2O:4O u Succes/The Athlete foot 3 - Vesdo 2 Wieringen
21:3O u Succes/Burghout Design 5 - Flevo 2 Wieringen