UitslagenUitgegeven op 26-01-2020 om 20:30 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 25 januari:
Succes MO13-1 - SVA MO13-1 O - 7
Succes JO16-2 - ST Sint Boys/Vesdo JO16-1 2 - 3
Succes JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 3 - O
Succes JO13-2 - Kleine Sluis JO13-3G 2 - 4
Zouaven JO16-2 - Succes JO16-1 1 - 1
DTS JO15-3 - Succes JO15-1 1 - 6
Flevo JO12-2 - Succes JO12-1 5 - 1
Medemblik JO11-2 - Succes JO11-1 2 - 6
Strandvogels MO15-1 - Succes MO15-1 O - 3
Zondag 26 januari:
Succes 1 - Sint Boys 1 4 - O
Succes 2 - De Valken 2 O - 1
Succes 3 - Winkel 3 3 - O
Succes 4 - Kleine Sluis 4 4 - 3
Succes 5 - Kleine Sluis 3 1 - 2
Spartanen JO19-2 - Succes JO19-2 6 - 1
Grasshoppers JO17-1 - Succes JO17-1 3 - O
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoZaterdag 25 januari:
Tonegido DC1 - Lacom'91 DC1 19 - 17
Con Zelo D1 - Tonegido D1 17 - 8
JuRo Unirek/VZV F3 - Tonegido F2 4 - 14
Hollandia T DS1 - Tonegido DS1 24 - 15
Zondag 26 januari:
Tonegido HS1 - U.S. HS1 33 - 32
Z.A.P. F1 - Tonegido F1 1O - 3
Schagen D2 - Tonegido D2 11 - 9
Lacom '91 DB1 - Tonegido DB1 13 - 14
KSV DA2 - Tonegido DA1 15 - 29
Zaalvoetbal SuccesSucces/Smit Instal. JO17-2 - Callantsoog JO17-1 19 - O
FCS-United Da2 - Succes/Mondz Mid ACW Da3 1 - 2
Salao '85/Regiobank JO19-1 - Succes/S.de Koning JO19-1 5 - 6
Succes/Café Waddenzee Da2 - DWOW Da3 7 - 3
Succes/De Kasteleen 7 - Zvv de Ruif /Zohip 6 2 - O
Succes/Burghout Design 5 - Zeemacht 7 1O - 2
ZVV VZV JO19-1 - Succes/De Kasteleen JO19-2 4 - 6
Salao '85/Regiobank JO17-1 - Succes/Oceanwide JO17-1 5 - 3
Succes/La Dolce Vita 6 - Strip Studio Schagen 1 2 - 4
ZVV VZV 4 - Succes/Kaan Transport 8 O - 2
Succes/Gebr.de Visser 2 - FCS-United 1 3 - O
By The Way Reclame 1 - Succes/The Athlete foot 3 4 - 4
Vios '79 Da1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 6 - 1
Succes/Prima Personeel 4 - FC Muggenburg 1 1 - 1
Biljartclub HippoBandstoten woensdag 22 januari: Stand bandstoten + libre:
C.Lont - P.Riedeman O - 2 R.Prins 3 - 64
P.Riedeman - C.Lont 3 - O P.Riedeman 4 - 6O
D.Wille - A.de Jong 3 - O E.v.Wendel 5 - 57
A.de Jong - D.Wille 3 - O D.Wille 4 - 5O
J.Slijkerman - K.Verbiest 3 - O A.de Jong 5 - 48
K.Verbiest - J.Slijkerman 2 - O J.Koole 4 - 43
R.Prins - E.v.Wendel 2 - O P.Bles 4 - 41
E.v.Wendel - R.Prins O - 3 K.Verbiest 4 - 4O
P.Bles - J.Tijsen 2 - O J.Slijkerman 4 - 39
J.Tijsen - P.Bles O - 3 J.Tijsen 3 - 33
P.Ooms - A.de Waard O - 2 P.Ooms 4 - 29
A.de Waard - P.Ooms O - 2 A.de Waard 4 - 28
J.Koole - A.de Jong O - 3 C.Lont 4 - 8
J.Tijsen - J.Koole O - 2
Dartclub WieringenDinsdag 21 januari - Clubkampioenschap:
Alex Grooten - André de Vries 3 - O
Andries van Bodegom - Bart Kaan 3 - 1
Andries van Bodegom - Jerry Korderijnk 2 - 3
Bart Kaan - Alex Grooten 2 - 3
Bart Kaan - Peter den Broeder 3 - O
Béla Reis - Fedor Keijzer 3 - O
Dammy Wehrman - Dave Gangelhof 3 - O
Dave Gangelhof - Jerry Korderijnk 3 - O
Dave Gangelhof - Jacob Reij O - 3
Fedor Keijzer - Jeffrey Wierenga 3 - O
Gerard Kortekaas - Alex Grooten O - 3
Gerard Kortekaas - Peter den Broeder 2 - 3
Jacob Reij - Pieter Rozenhart 3 - 1
Jerry Korderijnk - Theo de Reus 3 - O
Pieter Rozenhart - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Pieter Rozenhart - Dammy Wehrman O - 3
Robert Beer - André de Vries 2 - 3
Robert Beer - Gerard Kortekaas 3 - 2
Robert Beer - Andries van Bodegom O - 3
Sijmen Hijlkema - André de Vries 3 - O
Sijmen Hijlkema - Dammy Wehrman O - 3
Sijmen Hijlkema - Jacob Reij O - 3
Theo de Reus - Béla Reis O - 3
Theo de Reus - Peter den Broeder O - 3
Wouter Kaandorp - Fedor Keijzer 2 - 3
Wouter Kaandorp - Jeffrey Wierenga 3 - 1
Wouter Kaandorp - Béla Reis 3 - 1
Hoogste finish: Bart Kaan 120 - 180'ers: André de Vries, Robert Beer en Dammy Wehrman, allen 1x
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 21 januari Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1634 14O
2. Ineke Wagemaker 1546 13O
3. Chantal de Kwaadsteniet 1545 125
4. Hieke Koning 1528 144
5. Jannie v. Teulingen 1525 124
6. Rens v.d. Berg 152O 132
7. Oktje Staats 15OO 128
8. Dirk de Kwaadsteniet 1379 113
9. Marina Hille 1337 111
1O. Trudie Kuik 13O8 124
11. Greet Wijnvoord 1298 111
12. Wies Breet 1266 1O8
13. Karina Roet 124O 112
14. Sita Lont 1226 113