Uitslagen
Uitgegeven op 08-12-2019 om 18:51  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Zaterdag 7 december:
Succes JO13-1 - Kolping Boys JO13-4 8 - 2
Succes MO15-1 - West Frisia / Dindua MO15-1 1 - 5
Succes JO16-2 - SVW JO16-1 O - 3
Succes JO15-1 - Alcmaria Victrix JO15-1 1 - 8
Succes JO15-2 - JVC JO15-3 O - O
Hugo Boys JO16-1 - Succes JO16-1 afgelast
Dirkshorn JO13-2 - Succes JO13-2 1 - 5
Zondag 8 december:
Succes 2 - Spartanen 3 2 - O
Succes JO19-1 - Grasshoppers JO19-1 afgelast
Succes 1 - VZV 1 2 - 1
Koedijk 4 - Succes 3 6 - 5
Callantsoog 2 - Succes 4 afgelast
VZV JO19-1 - Succes JO19-2 1 - 2
DSS JO17-3 - Succes JO17-1 3 - 1


Handbal Tonegido
Zaterdag 7 december:
Tonegido DC1 - Con Zelo DC2 2O - 1O
Tonegido D2 - D.S.O. D3 17 - 3
Zondag 8 december:
Tonegido DB1 - Tornado DB2 14 - 11
Tonegido DA1 - D.S.O. DA1 24 - 19
Tonegido HS1 - Reehorst HS1 29 - 28
Geel Zwart F3 - Tonegido F2 1 - 12
Geel Zwart F2 - Tonegido F1 5 - 9
JuRo Unirek/VZV DS4 - Tonegido DS1 15 - 22



Basketbal Break Out '88
Zaterdag 7 december:
Break Out '88 Mix U12 - BV Hoofddorp 3 19 - 47
Break Out '88 Mix U16 - Onze Gezellen 2 46 - 3O
Break Out '88 Heren U2O - Volendam 47 - 35
Break Out '88 Dames U18 - Flashing Heiloo 2 67 - 2O


Zaalvoetbal Succes
Zeemacht - JO17-1          - Succes/Oceanwide - JO17-1     6 - 1
ZVV Nieuwe Niedorp Da1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 3 - 4
Café de Klok Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 5 - 1
Salao '85/Regiobank JO17-3 - Succes/Smit Instal. JO17-2 O - 2
Kleine Sluis Da3 - Succes/Mondz Mid ACW Da3 4 - O
Succes/La Dolce Vita 6 - DWOW 3 2 - 2
Succes/Burghout Design 5 - Kaagvogels 2 3 - O
Succes/De Kasteleen JO19-2 - ZVV Nieuwe Niedorp JO19-1 2 - 9
Succes/Gebr.de Visser 2 - ZVV Piet Pann 1 4 - 4
Succes/De Kasteleen 1 - Team Alkmaar/Sportstars 1 4 - 5
Zvv de Ruif/Zohip 3 - Succes/The Athlete foot 3 4 - 2
Succes/De Kasteleen 7 - A&M ICT Beheer 1 3 - 4


Biljartclub RKBC
Vrijdag 6 december:                   Stand bandstoten:
G.Bugel - G.v.Hoesel 3 - O H.de Jonge 6 - 2
D.Doves - F.Jonkman 2 - O C.IJzer 6 - 2
D.Doves - C.Wagemaker 3 - O G.Bugel 5 - 2
H.de Jonge - A.Fokkinga 3 - O D.Doves 5 - 2
F.Jonkman - W.Slijkerman O - 2 P.Theunissen 3 - 2
P.Kool - H.de Jonge O - 3 G.v.Hoesel 2 - 2
P.Kool - K.Schouten 2 - O C.Wagemaker 2 - 2
L.Koppe - C.Wagemaker O - 2 P.Kool 2 - 2
P.Ooms - G.Bugel O - 2 W.Slijkerman 2 - 2
K.Schouten - L.Koppe O - 3 A.Fokkinga O - 2
W.Slijkerman - G.v.Hoesel O - 2 F.Jonkman O - 2
P.Theunissen - P.Ooms 3 - O L.Koppe O - 2
C.IJzer - P.Theunissen 3 - O P.Ooms O - 2
K.Schouten O - 2


Biljartclub Hippo
Woensdag 4 december:                  Stand libre:
P.Bles - P.Riedeman 3 - 1 P.Riedeman 2O - 46
P.Riedeman - P.Bles 3 - O E.v.Wendel 21 - 43
J.Slijkerman - J.Tijsen O - 3 R.Prins 18 - 43
J.Tijsen - J.Slijkerman 2 - O D.Wille 22 - 42
R.Prins - C.Lont 2 - O J.Koole 21 - 32
C.Lont - R.Prins 1 - 3 K.Verbiest 2O - 31
P.Ooms - J.Koole 3 - O J.Slijkerman 22 - 3O
J.Koole - P.Ooms O - 3 P.Bles 21 - 28
A.de Waard - K.Verbiest O - 3 A.de Jong 16 - 23
K.Verbiest - A.de Waard 3 - 1 P.Ooms 18 - 22
D.Wille - E.v.Wendel 3 - O J.Tijsen 11 - 18
E.v.Wendel - D.Wille 3 - 1 A.de Waard 2O - 17
C.Lont 22 - O6


Biljartclub Hippo
Uitwisseling met de Durpers - woensdag 27 november:
Durpers Hippo
Naam Gem. Caram. % Punten Naam Gem. Caram. %
H.Dekker 1O 7 7O O - 3 K.Verbiest 44 44 1OO
T.Braad 26 18 69,23 O - 2 J.Slijkerman 42 31 73,8
K.Mol 25 22 88 O - 3 R.Prins 33 33 1OO
P.Bakker 21 27 128,57 3 - O P.Riedeman 27 19 7O,37
H.Engel 21 29 138,O9 3 - 1 E.v.Wendel 21 26 123,8
L.Hoep 21 19 9O,47 O - 3 P.Ooms 18 23 127,77
J.Sijm 21 12 57,14 O - 3 D.Wille 16 19 118,75
S.IJzer 33 47 142,42 3 - O J.Koole 35 29 82,85
S.IJzer 33 33 1OO 3 - O P.Ooms 18 12 66,66
T.Braad 26 42 161,53 3 - 1 K.Verbiest 44 68 154,54
H.Dekker 1O 12 12O 3 - O J.Koole 35 28 8O
L.Hoep 21 26 123,8 1 - 3 J.Slijkerman 42 74 176,19
K.Mol 25 23 92 O - 3 E.v.Wendel 21 23 1O9,52
J.Sijm 21 12 57,14 O - 3 P.Riedeman 27 35 129,62
H.Engel 21 18 85,71 O - 3 R.Prins 33 47 142,42
P.Bakker 21 15 71,42 O - 3 D.Wille 16 19 118,75
Eindstand: Durpers 19 - 31 Hippo


Dartclub Wieringen
Dinsdag 3 december - Clubkampioenschap:
Alex Grooten - Jurgen Brand 3 - O
André de Vries - Dave Gangelhof 1 - 3
Dammy Wehrman - Roel Kostwinder 3 - O
Dammy Wehrman - Béla Reis 3 - 1
Fedor Keijzer - Jerry Korderijnk O - 3
Fedor Keijzer - Wouter Kaandorp 3 - 2
Jeffrey Wierenga - Robert Beer 3 - O
Jeffrey Wierenga - Peter den Broeder 3 - O
Jerry Korderijnk - Alex Grooten 3 - O
Jurgen Brand - Bart Kaan O - 3
Peter den Broeder - Gerard Kortekaas O - 3
René Sloothaak - Béla Reis 2 - 3
René Sloothaak - Wouter Kaandorp 3 - 1
Robert Beer - Dammy Wehrman O - 3
André de Vries - René Sloothaak 2 - 3
André de Vries - Jerry Korderijnk O - 3
Bart Kaan - Dave Gangelhof 3 - 2
Béla Reis - Robert Beer 3 - O
Dave Gangelhof - Fedor Keijzer 1 - 3
Jeffrey Wierenga - Gerard Kortekaas 3 - O
Roel Kostwinder - Alex Grooten O - 3
Wouter Kaandorp - Jurgen Brand 3 - O
Hoogste finish: Jerry Korderijnk 154 - 180'ers: Bart Kaan en Dammy Wehrman 2x


Sjoelclub DAS–RAAK
Dinsdag 3 december           Totaal over  Hoogste
14 partijen score
1. Rens v.d. Berg 16O8 143
2. Ineke Wagemaker 16O2 124
3. Geert Snakenborg 157O 13O
4. Chantal de Kwaadsteniet 1538 125
5. Oktje Staats 1529 128
6. Greet Wijnvoord 1451 12O
7. Dirk de Kwaadsteniet 145O 123
8. Hieke Koning 1399 122
9. Jannie v. Teulingen 138O 1O9
1O. Marina Hille 1357 126
11. Sita Lont 1251 1O5
12. Wies Breet 12OO 1O5
13. Trudie Kuik 1195 1O3
(advertentie)
(advertentie)
Poll:
Het weer...
het kan mij niet heet genoeg
het is wel weer mooi geweest zo
  
Occasions
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Aspiration
€ 13.245,-

Daihatshu Cuore 5drs
€ 4.245,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Werken aan landaanwinning nabij De Haukes - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...