UitslagenUitgegeven op 27-10-2021 om 12:31 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 3O oktober:
Succes JO13-1 - JVC JO13-2 3 - O
Succes JO11-1 - Flevo JO11-1 afgelast
Succes MO11-1 - Bergen MO11-1 4 - 6
Schagen United JO15-3 - Succes JO15-1 O - 1
Texel JO14-1 - Succes JO14-1 4 - 1
VZV JO12-2 - Succes JO12-1 afgelast
DTS JO11-1 - Succes JO11-2 afgelast
Reiger Boys MO13-2 - Succes MO13-1 O - 3
Zondag 31 oktober:
Succes 3 - ZAP 5 2 - 15
Succes 5 - Succes 7 2 - 2
Succes 6 - Callantsoog 2 3 - 7
Succes JO19-1 - Hollandia T JO19-1 2 - 1
Succes JO17-2 - DSS JO17-4 1 - 1
Dirkshorn 1 - Succes 1 2 - 5
Alcmaria Victrix 2 - Succes 2 3 - 2
Dirkshorn 2 - Succes 4 2 - 2
St Boys/Vesdo JO19-1 - Succes JO19-2 8 - 1
Victoria O JO17-1 - Succes JO17-1 3 - O
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Basketbal Break Out '88Break Out '88 Mix U12 - Northside Ballers Amsterdam 2 2O – 41
Break Out '88 Mix U18 - Hillegom '85 35 - 34
Break Out '88 Dames U16 - Racing Beverwijk afgelast
Break Out '88 Heren U22 – Volendam 49 - 66
Break Out '88 Heren 1 - Hot Pepper Heat 2 121 - 58
Break Out '88 Heren 2 - BV Enkhuizen 5O – 42
Zaalvoetbal SuccesKleine Sluis/Kerkhof 6 - Succes/Kaan Transport 8 O – 4
Succes JO15-1 - Schagen United JO15-2 3 - 1
Succes/MotoportHippoJO17-1 - De Vriendschap JO17-2 4 – 4 (7-6)
Succes/La Dolce Vita 6 - Sparta '67 5 2 - O
Succes/S.de Koning JO19-1 - Salao '85/Regiobank JO19-1 O - 4
CV Wieringermeer JO19-1 - Succes/Install.Smit JO19-2 1 - 2
Salao '85/Regiobank 1 - Succes/Smid-Tante Pietje 1 O - 3 (TNO)
FCS-United 2 - Succes/Oceanwide 4 5 - 3
Succes/Autobedrijf Verfaille Da1 - Schagen United Da2 1 - 3
Succes/ASW Wieringen 3 - Kaagvogels 1 6 - 2
Sparta '67 4 - Succes/Autobedrijf Klein 2 4 - 1
Salao'85/Regiobank Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 8 - 7
Succes/De Kasteleen 7 - Kleine Sluis 7 2 - 1
De Vriendschap JO17-1 - Succes/Bouwb.H.Kroon JO17-2 12 - O
Vios '79 1O - Succes/Burghout Design & Druk 5 4 – 2
Dartclub WieringenDinsdag 26 oktober - Dolle dinsdagavond competitie:
Andries van Bodegom - André de Vries 3 – O
Arjan Schouten - Sijmen Hijlkema 3 - O
Béla Reis - Dave Gangelhof 2 - 1
Kevin Gijzen - Jerry Korderijnk 2 - 1
Marco van Buuren - Pieter Rozenhart 2 - 1
Peter den Broeder - Jurgen Brand 1 - 2
Pieter Scheltus - Kelvin Iz 3 - O
Robert Beer - Jacob Reij O - 3
Theo de Reus - Simon Kooij 1 - 2
Andries van Bodegom - Jurgen Brand 3 - O
Dave Gangelhof - André de Vries 1 - 2
Fedor Keijzer - Jerry Korderijnk 2 - 1
Marco van Buuren - Pieter Scheltus O - 3
Pieter Rozenhart - Kelvin Iz O - 3
Robert Beer - Kevin Gijzen O - 3
Sijmen Hijlkema - Béla Reis 1 - 2
Simon Kooij - Arjan Schouten O - 3
Theo de Reus - Peter den Broeder 1 – 2
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 26 oktober: Totaal over Hoogste
14 spellen score
1. Rens v.d Berg 1636 131
2. Geert Snakenborg 1592 122
3. Ineke Wagemaker 1553 126
4. Hieke Koning 1416 12O
5. Greet Wijnvoort 1352 11O
6. Alie Hendrikse 1268 1O6
7. Trudie Kuik 1254 111
8. Wies Breet 1234 1OO
9. Nel Neidhöfer 1O98 1O6
1O. Lies Noorlander 1O73 11O
11. Cor Boonacker 1O36 91
12. Thea Meilink 9O9 1O5