Zaterdag 16 november:
Wiron JO16-1 - Nieuwe Niedorp JO16-2 3 - 1
Winkel JO13-1 - Wiron JO13-1 6 - 3
Kleine Sluis JO12-1G - Wiron JO12-1 O - 5
Wiron JO8-1 - Flevo JO8-1 1 - 6
DWB MO17-1 - Wiron MO17-1 2 - 1
Wiron MO13-1 - VVS 46 MO13-2 2 - 1
Zondag 17 november:
Petten 1 - Wiron 1 3 - 2
Wiron 3 - Wieringerwaard 4 5 - 1
Wiron VR1 - SEW VR1 12 - 1
Woensdag 13 november:
AGSV JO12-1 - Succes JO12-1 12 - O
Vrijdag 15 november:
Succes 35+ 1 - VVS '46 35+ 1 O - 4
Medemblik 35+ 1 - Succes 35+ 1 6 - O
Succes 35+ 1 - Berkhout 35+ 1 O - 1
Zaterdag 16 november:
Succes JO12-1 - FC Den Helder JO12-4 4 - 1
Succes JO11-2 - JVC JO11-2 1 - 8
Succes JO16-2 - DTS JO16-1 2 - 1
Succes JO15-1 - Winkel JO15-1 4 - O
Succes JO13-2 - De Koog JO13-1G 14 - 1
Always Forward JO16-3 - Succes JO16-1 4 - 3
Nieuwe Niedorp JO15-1 - Succes JO15-2 5 - O
HSV JO13-2 - Succes JO13-1 7 - 1
Geel Zwart JO12-2 - Succes JO12-2 11 - 3
Wieringerwaard JO11-1 - Succes JO11-1 2 - 3
Nieuwe Niedorp MO15-1 - Succes MO15-1 3 - 2
Zondag 17 november:
Succes 2 - VVS 46 3 1 - O
Succes JO19-1 - SV Spartanen JO19-1 5 - 2
Winkel 3 - Succes 3 2 - O
Kleine Sluis 3 - Succes 5 3 - 1
Nieuwe Niedorp JO19-1 - Succes JO19-2 3 - 1
Kon. HFC JO17-3 - Succes JO17-1 2 - 2
Zaterdag 16 november:
Tonegido DC1 - Westfriezen DC3 11 - 22
J.H.C. DS2 - Tonegido DS1 18 - 28
Zondag 17 november:
Tonegido HS1 - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 29 - 24
Schagen F2 - Tonegido F1 11 - 2
H.V.S. F1 - Tonegido F2 1 - 18
Jupiter D1 - Tonegido D1 21 - 14
Kleine Sluis D2 - Tonegido D2 11 - 2
ASC'91 HS1 - Tonegido HS2 16 - 27
H.C.V. '9O DA1 - Tonegido DA1 29 - 16
Geel Zwart DB1 - Tonegido DB1 2O - 15
Break Out '88 Mix U12 - HBC 18 - 4O
Break Out '88 Mix U16 - Rebound '84 53 - 4O
Break Out '88 Heren U2O - Rebound '84 6O - 46
Break Out '88 Dames U18 - K.T.C. 92 - 16
Break Out '88 Heren - HBC 3 69 - 56
CV Wieringermeer JO17-1 - Succes/Oceanwide JO17-1 2 - 5
ZVV De Ruif/ZohipJO19-1 - Succes/S. de Koning JO19-1 5 - 1
Autowaard 1 - Succes/Prima Personeel 4 2 - 1
Zvv de Ruif/Zohip 2 - Succes/The Athlete foot 3 4 - 2
Zvv de Ruif/Zohip 5 - Succes/Burghout Design 5 2 - 4
Succes/De Kasteleen JO19-2 - Callantsoog JO19-1 8 - 6
Succes/Gebr. de Visser 2 - FCS-United 1 3 - O
Succes/De Kasteleen 1 - Vrone 2 4 - 1
Succes/La Dolce Vita 6 - Sparta '67 5 5 - O
Cinemagnus 1 - Succes/Kaan Transport 8 4 - 3
Succes/Vakgar Verfaille Da1 - Callantsoog Da1 5 - 2
Succes/De Kasteleen 7 - CV Wieringermeer 4 8 - 3
Succes/Smit Instal. JO17-2 - Salao '85/Regiobank JO17-2 O - 7
Schagen Unit Da4 - Succes Mondzorg M'meer/ACW Da3 2 - O
Schagen United Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 2 - 1
Vrijdag 15 november: Stand libre:
G.Bugel - C.IJzer O - 3 D.Doves 43 - 24
D.Doves - A.Fokkinga 3 - O G.v.Hoesel 38 - 23
G.v.Hoesel - C.IJzer O - 2 W.Slijkerman 36 - 26
H.de Jonge - G.v.Hoesel 2 - O P.Theunissen 33 - 25
F.Jonkman - C.Wagemaker O - 2 F.Jonkman 32 - 27
P.Kool - A.Fokkinga O - 3 C.IJzer 3O - 16
P.Ooms - P.Kool O - 2 G.Bugel 3O - 26
P.Ooms - W.Slijkerman O - 3 P.Kool 29 - 23
P.Theunissen - W.Slijkerman O - 3 H.de Jonge 28 - 24
P.Theunissen - H.de Jonge O - 2 K.Schouten 26 - 18
C.Wagemaker - G.Bugel O - 3 A.Fokkinga 25 - 27
C.Wagemaker - D.Doves O - 2 C.Wagemaker 24 - 17
P.Ooms 19 - 23
L.Koppe 12 - 21
Woensdag 13 november: Stand libre:
C.Lont - E.v.Wendel O - 3 P.Riedeman 18 - 42
P.Ooms - P.Riedeman O - 3 E.v.Wendel 19 - 4O
P.Riedeman - P.Ooms 3 - O D.Wille 2O - 38
P.Bles - D.Wille O - 3 R.Prins 16 - 38
D.Wille - P.Bles 3 - O J.Koole 19 - 32
R.Prins - A.de Waard 3 - O J.Slijkerman 2O - 3O
A.de Waard - R.Prins O - 3 K.Verbiest 18 - 25
P.Ooms - J.Slijkerman 1 - 3 P.Bles 19 - 25
J.Slijkerman - P.Ooms 3 - O A.de Jong 16 - 23
J.Koole - P.Bles 2 - O P.Ooms 16 - 16
E.v.Wendel - A.de Waard 3 - O A.de Waard 18 - 16
A.de Waard - E.v.Wendel O - 3 J.Tijsen 9 - 13
C.Lont - J.Koole O - 3 C.Lont 2O - 5
Dinsdag 12 november - Dolle Dinsdag:Hoogste finish: Jacob Reij 137 - 180'ers: -
André de Vries - Theo de Reus 3 - O
André de Vries - Jacob Reij 1 - 3
Andries van Bodegom - Jurgen Brand 3 - O
Béla Reis - Andries van Bodegom 1 - 3
Dave Gangelhof - Peter den Broeder O - 3
Jacob Reij - Dave Gangelhof 3 - 2
Jacob Reij - Gerard Kortekaas 3 - O
Jerry Korderijnk - Béla Reis 1 - 3
Jurgen Brand - Wouter Kaandorp O - 3
Peter den Broeder - Jerry Korderijnk O - 3
Theo de Reus - Jurgen Brand 2 - 3
Béla Reis - Robert Beer 3 - 1
Gerard Kortekaas - Jerry Korderijnk O - 3
Theo de Reus - Gerard Kortekaas 3 - 1
Robert Beer - Wouter Kaandorp 1 - 3
Robert Beer - Peter den Broeder 2 - 3
Dinsdag 12 november Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 161O 128
2. Ineke Wagenmaker 1557 126
3. Jannie v.Teulingen 15O5 123
4. Oktje Staats 15O2 124
5. Rens v.d Berg 1441 127
6. Hieke Koning 1441 123
7. Greet Koning 1399 124
8. Marina Hille 137O 1O8
9. Trudie Kuik 1329 124
1O. Sita Lont 1214 1O8
11. Wies Breet 1213 1O4
12. Jutta Vriezema 1186 1O8