UitslagenUitgegeven op 27-10-2019 om 20:13 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 26 oktober:
Succes JO16-1 - De Wherevogels JO16-2 1 - 2
Succes JO15-1 - Apollo 68 JO15-1 O - 8
Succes JO13-2 - Nieuwe Niedorp JO13-2 8 - 1
Wiron JO16-1 - Succes JO16-2 2 - 1
Schagen United JO15-3 - Succes JO15-2 2 - O
Schagen United JO13-3 - Succes JO13-1 3 - 1
Schagen United MO15-2 - Succes MO15-1 3 - 2
Zondag 27 oktober:
Succes 2 - Medemblik 2 O - O
Succes 3 - LSVV 4 3 - 2
Succes 4 - Sint Boys 3 8 - 2
Succes 5 - DWOW 4 1 - O
Succes JO17-1 - Victoria O JO17-1 3 - 5
Succes 1 - De Koog 1 7 - O
LSVV JO19-1 - Succes JO19-1 6 - O
VIOS-W JO19-2 - Succes JO19-2 6 - 1
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal WironZaterdag 26 oktober:
Wiron JO16-1 - Succes JO16-2 2 - 1
De Koog JO13-1G - Wiron JO13-1 4 - 2
Wiron MO17-1 - Wieringermeer MO17-1 1 - 5
Wiron MO13-1 - GSV MO13-1 1 - O
Zondag 27 oktober:
AGSV 1 - Wiron 1 1 - 4
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoZaterdag 26 oktober:
Tonegido F1 - J.H.C. F1 8 - 1
Tonegido F2 - J.H.C. F2 3 - 1O
Tonegido D1 - Schagen D2 15 - 8
U.S. HS1 - Tonegido HS1 24 - 25
Zondag 27 oktober:
Tonegido HS2 - De Blinkert HS2 31 - 19
Excelsior '53 DA1 - Tonegido DA1 21 - 22
J.H.C. D2 - Tonegido D2 15 - 2
Hollandia T DC1 - Tonegido DC1 2O - 15
Hengelsportvereniging WieringenZondag 28 oktober - 1e baarswedstuksrijd:
1. G.Veger 22 stuks 3. H.Bekkema 16 stuks
2. P.Rotgans 17 stuks 4. P.den Broeder 5 stuks
3. M.Korf 16 stuks
Biljartclub HippoWoensdag 23 oktober: Stand libre:
P.Ooms - K.Verbiest 3 - O P.Riedeman 14 - 3O
K.Verbiest - P.Ooms 3 - O E.v.Wendel 14 - 29
P.Riedeman - J.Koole 1 - 3 D.Wille 16 - 27
J.Koole - P.Riedeman O - 2 R.Prins 12 - 27
D.Wille - C.Lont 3 - O J.Koole 15 - 24
C.Lont - D.Wille O - 3 K.Verbiest 16 - 24
R.Prins - J.Slijkerman 2 - O J.Slijkerman 16 - 2O
J.Slijkerman - R.Prins O - 3 P.Bles 14 - 19
E.v.Wendel - A.de Jong 3 - 1 P.Ooms 8 - 15
A.de Jong - E.v.Wendel 3 - O A.de Jong 12 - 15
A.de Waard - D.Wille 1 - 3 J.Tijsen 9 - 13
D.Wille - A.de Waard 3 - O A.de Waard 12 - 13
C.Lont - P.Bles O - 2 C.Lont 16 - 4
P.Bles - C.Lont O - 2
Dartclub WieringenDinsdag 22 oktober:
André de Vries - Pieter Rozenhart 1 - 3
Andries van Bodegom - Jeffrey Wierenga O - 3
Dave Gangelhof - Dammy Wehrman O - 3
Dave Gangelhof - Wouter Kaandorp O - 3
Gerard Kortekaas - Roel Kostwinder O - 3
Gerard Kortekaas - Jacob Reij 1 - 3
Jeffrey Wierenga - André de Vries 3 - O
Jurgen Brand - Fedor Keijzer 1 - 3
Peter den Broeder - Jacob Reij O - 3
Theo de Reus - Wim Harms O - 3
Theo de Reus - Roel Kostwinder 3 - O
André de Vries - Jacob Reij O - 3
Andries van Bodegom - Gerard Kortekaas 3 - O
Andries van Bodegom - Jurgen Brand 3 - O
Dammy Wehrman - Peter den Broeder 3 - 1
Dave Gangelhof - Jeffrey Wierenga O - 3
Fedor Keijzer - Pieter Rozenhart 3 - O
Fedor Keijzer - Dammy Wehrman O - 3
Theo de Reus - Wouter Kaandorp 1 - 3
Wim Harms - Roel Kostwinder 3 - 1
Wim Harms - Jurgen Brand 3 - O
Wouter Kaandorp - Peter den Broeder O - 3
Hoogste finish: Wim Harms 144 - 180'ers: Dammy Wehrman 3x
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 22 oktober Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Rens v.d. Berg 1638 13O
2. Ineke Wagemaker 16O1 126
3. Geert Snakenborg 1553 126
4. Hieke Koning 1486 125
5. Oktje Staats 146O 126
6. Greet Wijnvoord 1439 121
7. Zwaantje Doves 14O2 1O8
8. Jannie v.Teulingen 1389 124
9. Marina Hille 1382 123
1O. Trudie Kuik 1346 12O
11. Karina Roet 1286 129
12. Wies Breed 1161 1O7
13. Jutta Vriezema 115O 1O5