UitslagenUitgegeven op 05-10-2019 om 11:16 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 5 oktober:
Succes JO1O-1 - Wieringermeer JO1O-1 2 - 2O
Succes JO8-1 - Sint Boys JO8-1 8 - 3
Succes JO13-2 - Sint Boys/Vesdo JO13-1G 1O - 2
Succes JO12-1 - Flevo JO12-2 6 - 3
Succes JO15-1 - Koedijk JO15-2 2 - 3
Texel 94 JO16-3 - Succes JO16-2 1 - 3
ZAP JO15-2 - Succes JO15-2 6 - 2
JVC JO13-3 - Succes JO13-1 1 - O
Kleine Sluis JO12-1 - Succes JO12-2 1 - 2
DWOW JO11-2 - Succes JO11-2 1 - 11
DTS JO1O-2 - Succes JO1O-2 9 - 2
Wieringerwaard JO9-1 - Succes JO9-1 3 - 4
ZAP JO8-1 - Succes JO8-2 3 - 8
Wieringermeer MO15-1 - Succes MO15-1 3 - 6
Zondag 6 oktober:
Succes 2 - Geel Zwart 3O 2 2 - 4
Succes 3 - Hugo Boys 3 volgt
Succes JO19-1 - VIOS-W JO19-1 4 - 1
Succes JO17-1 - WV-HEDW JO17-2 4 - 3
Succes 1 - Oosterend 1 3 - O
Wieringerwaard 4 - Succes 5 6 - O
Sint Boys/Vesdo JO19-1 - Succes JO19-2 5 - 3
Handbal TonegidoWeekend 5 en 6 oktober:
Tonegido F1 - Geel Zwart F3 19 - 1
Tonegido DC1 - Westfriesland/SEW DC4 11 - 34
JuRo Unirek/VZV D3 - Tonegido D1 21 - 4
Tonegido DA1 - Kleine Sluis DA1 22 - 17
Tonegido DS1 - J.H.C. DS1 13 - 1O
J.H.C. D3 - Tonegido D2 22 - 3
Commandeur/VVW HS2 - Tonegido HS1 27 - 21
E&O HS2 - Tonegido HS1 (zaal) 32 - 26
Basketbal Break Out '88Zaterdag 5 oktober:
Break Out '88 Mix U12 - MBCA Amstelveen 8 - 88
Break Out '88 Mix U16 - Alkm.Guardians 2 31 - 46
Break Out '88 Heren U2O - BV Lisse 55 - 23
Break Out '88 Dames U18 - BV Lisse 66 - 17
Break Out '88 Heren - Monks 38 - 32
Zaalvoetbal SuccesSucces/Oceanwide JO17-1 - Salao '85/Regiobank JO17-1 1 - 9
Succes/Kaan Transport 8 - Salao '85/Regiobank 3 4 - 1
Succes/Gebr.de Visser 2 - Dirkshorn 1 2 - 2
Succes/De Kasteleen 7 - Winkel 2 5 - 3
Limmen 1 - Succes/De Kasteleen 1 5 - 2
Vesdo 2 - Succes/The Athlete foot 3 3 - 5
Kaagvogels 2 - Succes/Burghout Design 5 7 - 7
Strip Studio Schagen 1 - Succes/La Dolce Vita 6 2 - 3
FC Muggenburg/Solidair 2 - Succes/Prima Personeel 4 3 - 2
Succes/Café Waddenzee Da2 - ZVV VZV Da1 4 - 4
Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - Slagerij v. Zoonen Da1 4 - 2
Vios '79 JO17-3 - Succes/Smit Instal. JO17-2 4 - 2
Old Stars '77 JO19-2 - Succes/De Kasteleen JO19-2 4 - 8
Biljartclub HippoDonderdag 3 oktober: Stand libre:
E.v.Wendel - J.Tijsen 3 - O P.Riedeman 8 - 16
C.Lont - K.Verbiest O - 3 R.Prins 6 - 15
J.Slijkerman - C.Lont O - 2 E.v.Wendel 7 - 15
P.Bles - A.de Waard 3 - O J.Koole 8 - 14
A.de Waard - P.Bles 2 - O J.Slijkerman 9 - 14
J.Koole - K.Verbiest 3 - 1 K.Verbiest 9 - 14
K.Verbiest - J.Koole O - 3 P.Ooms 6 - 12
A.de Jong - R.Prins O - 3 A.de Jong 8 - 11
R.Prins - A.de Jong 3 - O P.Bles 8 - 11
J.Slijkerman - P.Riedeman 3 - 1 J.Tijsen 7 - 1O
P.Riedeman - J.Slijkerman 2 - O A.de Waard 8 - 9
D.Wille 6 - 5
C.Lont 8 - 2
Dartclub WieringenDinsdag 1 oktober:
Béla Reis - Andries van Bodegom O - 3
Dammy Wehrman - Pieter Rozenhart 3 - O
Fedor Keijzer - Alex Grooten 1 - 3
Jacob Reij - Dammy Wehrman O - 3
Jeffrey Wierenga - Jerry Korderijnk 3 - O
Jurgen Brand - Roel Kostwinder O - 3
Peter den Broeder - André de Vries 3 - 1
Peter den Broeder - Roel Kostwinder 2 - 3
René Sloothaak - Wim Harms 1 - 3
Theo de Reus - Robert Beer 1 - 3
Wouter Kaandorp - Robert Beer 3 - 1
Wouter Kaandorp - André de Vries 3 - O
Alex Grooten - Dammy Wehrman 2 - 3
Andries van Bodegom - Fedor Keijzer 3 - 1
Béla Reis - Peter den Broeder O - 3
Gerard Kortekaas - René Sloothaak O - 3
Jerry Korderijnk - Jacob Reij O - 3
Jurgen Brand - Jeffrey Wierenga O - 3
Pieter Rozenhart - Theo de Reus 3 - O
Roel Kostwinder - André de Vries 1 - 3
Wim Harms - Gerard Kortekaas 3 - O
Hoogste finish : Andries van Bodegom 94 - 180'ers: Alex Grooten 2, Dammy Wehrman en Peter den Broeder 1
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 1 oktober Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1582 131
2. Ineke Wagemaker 1493 124
3. Rens v.d. Berg 1451 127
4. Greet Wijnvoord 1427 12O
5. Oktje Staats 1424 121
6. Jannie v.Teulingen 1373 114
7. Wies Breed 1321 1O9
8. Jutta Vriezema 1275 1O8