UitslagenUitgegeven op 12-09-2019 om 12:00 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 14 september:
Succes JO11-2 - Schagen United JO11-5 2 - 2
Succes JO1O-1 - DWOW JO1O-1 4 - 19
Succes JO9-1 - Wiron JO9-1 9 - 6
Succes JO13-1 - Schagen United JO13-4 12 - 1
Succes JO12-1 - Schagen United JO12-4 O - 6
Succes JO16-1 - Wiron JO16-1 1O - O
Succes JO15-2 - DWOW JO15-1 5 - O
AFC 34 JO16-4 - Succes JO16-2 8 - 3
ZAP JO13-2 - Succes JO13-2 O - 7
Callantsoog JO12-1 - Succes JO12-2 1O - 2
FC Den Helder JO11-3 - Succes JO11-1 1 - 2O
Sint Boys JO1O-1 - Succes JO1O-2 2O - 3
Wieringermeer JO8-1 - Succes JO8-1 9 - 5
ZAP F-League - Succes F-League 6 - 12
Wieringermeer MO15-2 - Succes MO15-1 2 - 3
Zondag 15 september:
Succes 1 - Sporting Andijk 1 3 - 1
DWOW 2 - Succes 2 O - 2
Blokkers 4 - Succes 3 6 - 1
DWOW 4 - Succes 4 2 - 7
KSV JO19-2 - Succes JO19-1 1 - 11
Purmersteijn JO19-4 - Succes JO19-2 1 - 4
SDZ JO17-1 - Succes JO17-1 4 - 7
Handbal TonegidoZaterdag 14 september:
Tonegido F1 - Hollandia T F1 7 - 9
Tonegido F2 - D.W.O.W 7 - 4
Hollandia T D1 - Tonegido D1 16 - 1
Kleine Sluis D2 - Tonegido D2 1O - 2
Zondag 15 september:
Tonegido DA1 - Con Zelo DA2 26 - 17
Tonegido DS1 - Dynamo DS1 17 - 18
Tonegido HS1 - Blinkert HS2 26 - 3O
Hollandia T/D.E.S. DB2 - Tonegido DB1 7 - 5
Basketbal Break Out '88Break Out '88 Mix U12 - WVGV 17 - 5O
Break Out '88 Mix U16 - JBC/Noorderhaven 42 - 2O
Break Out '88 Heren U2O - MBCA Amstelveen 28 - 44
Break Out '88 Dames U18 - Alkmaar Guardians 115 - 14
Break Out '88 Heren - Harlemlakers 62 - 7O
Zaalvoetbal SuccesBy The Way Reclame 2 - Succes/De Kasteleen 7 3 - 3
Succes/Smit Instal. JO17-2 - Geveltje/Pand 5- JO17-1 2 - 4
Succes/De Kasteleen JO19-2 - Vios '79 JO19-2 4 - 2
Succes/Gebr. de Visser 2 - Vesdo 1 7 - O
Succes/The Athlete foot 3 - Sparta '67 2 3 - 2
Vrone 2 - Succes/De Kasteleen 1 1 - 4
ZVV Piet Pann 2 - Succes/La Dolce Vita 6 3 - 3
FC All Stars 1 - Succes/Kaan Transport 8 4 - 3
Succes/Prima Personeel 4 - Kleine Sluis/Verheul 3 3 - O
Callantsoog Da1 - Succes/Cafe Waddenzee Da2 4 - 5
Succes/S.de Koning JO19-1 - N-W Interieur JO19-1 1 - 1O
Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - DWOW - MO19-1 1 - 4
Succes Da3 - Vesdo Da2 O - 1
Biljartclub RKBCVrijdag 13 september: Stand libre:
G.Bugel - K.Schouten O - 3 G.v.Hoesel 26 - 13
G.Bugel - C.Wagemaker O - 2 F.Jonkman 25 - 16
A.Fokkinga - C.Wagemaker O - 3 C.IJzer 2O - 1O
F.Jonkman - R.den Hollander 3 - O D.Doves 2O - 12
F.jOnkman - A.Fokkinga 3 - O H.Steigstra 2O - 16
P.Kool - W.Slijkerman 2 - O R.den Hollander 19 - 14
P.Kool - C.IJzer 2 - O K.Schouten 17 - 1O
P.Ooms - R.den Hollander 2 - O P.Kool 17 - 15
W.Slijkerman - H.Steigstra 3 - O P.Theunissen 16 - 14
P.Theunissen - K.Schouten 3 - O W.Slijkerman 16 - 14
P.Theunissen - H.Steigstra O - 3 C.Wagemaker 15 - 8
C.IJzer - P.Ooms 2 - O G.Bugel 14 - 14
H.de Jonge 13 - 12
A.Fokkinga 12 - 15
P.Ooms 1O - 15
L.Koppe 1O - 3
Biljartclub HippoWoensdag 11 september: Stand libre:
P.Riedeman - D.Wille 3 - O J.Slijkerman 2 - 6
D.Wille - P.Riedeman 1 - 3 P.Riedeman 2 - 6
J.Tijsen - J.Koole O - 3 J.Koole 2 - 4
J.Koole - J.Tijsen 1 - 3 A.de Jong 2 - 3
P.Bles - P.Ooms 3 - 1 E.v.Wendel 2 - 3
P.Ooms - P.Bles 2 - O J.Tijsen 2 - 3
E.v.Wendel - R.Prins 1 - 3 K.Verbiest 2 - 3
R.Prins - E.v.Wendel O - 2 P.Bles 2 - 3
J.Slijkerman - A.de Waard 3 - 1 P.Ooms 2 - 3
A.de Waard - J.Slijkerman O - 3 R.Prins 2 - 3
A.de Jong - K.Verbiest O - 2 A.de Waard 2 - 1
K.Verbiest - A.de Jong 1 - 3 D.Wille 2 - 1
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 1O september Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1614 14O
2. Ineke Wagemaker 1563 128
3. Greet Wijnvoord 1447 121
4. Oktje Staats 1435 111
5. Jannie v. Teulingen 14O5 1O7
6. Trudie Kuik 1359 112
7. Zwaantje Doves 13O2 11O
8. Wies Breet 1297 1O9
9. Fia van Kampen 1295 11O
1O. Marina Hille 1289 1O6