Uitslagen
Uitgegeven op 12-05-2019 om 21:20  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Woensdag 8 mei:
Wiron JO12-1 - West Frisia JO12-3 5 - 3
Wiron MO17-1 - DWB MO17-1 3 - 1
Zaterdag 11 mei:
Wiron JO17-1 - FC Uitgeest JO17-2 1 - 4
Meervogels 31 JO15-2 - Wiron JO15-1 8 - O
Dindua JO12-1 - Wiron JO12-1 13 - 1
Wiron JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 2 - 4
Wiron JO1O-1 - KSV JO1O-2 2 - 1O
Wiron JO9-1 - Wieringerwaard JO9-1G 8 - 5
Con Zelo JO8-2 - Wiron JO8-1 1 - O
Wiron MO17-1 - Kolping Boys MO17-2 3 - O
Wiron MO13-1 - RKEDO MO13-2 4 - O
Zondag 12 mei:
Callantsoog 1 - Wiron 1 4 - 2
Wiron 2 - DWOW 3 1 - 3
Dirkshorn VR1 - Wiron VR1 6 - 1


Voetbal Succes
Zaterdag 11 mei:
Succes F-League 1 - Kleine Sluis F-League 1 6 - 4
Succes JO13-1 - Flevo JO13-1 1 - 2
Succes JO9-2 - Hollandia T JO9-3 1 - 9
Succes JO12-1 - VIOS-W JO12-2 16 - 4
Succes JO8-1 - Westfriezen JO8-4 5 - 3
Succes MO15-1 - Nieuwe Niedorp MO15-1 1 - O
Opperdoes JO14-1 - Succes JO14-1 2 - 3
HSV JO14-2 - Succes JO14-2 O - 2
FC Den Helder JO13-3 - Succes JO13-2 5 - 1
Wieringermeer JO11-1 - Succes JO11-2 2 - 3
Duinrand S JO11-2 - Succes JO11-3 12 - 1
Petten JO11-1 - Succes JO11-4 5 - O
ZAP JO9-2 - Succes JO9-1 6 - 3
Kaagvogels JO8-1 - Succes JO8-2 9 - O
Zondag 12 mei:
Succes 3 - JVC 3 3 - 11
Succes 6 - FC Den Helder 6 1 - 1
Succes 5 - SRC 5 4 - 1
Succes JO17-2 - Hollandia T JO17-2 9 - 1
De Koog 1 - Succes 1 O - 3
Schagen 2 - Succes 2 O - 2
WMC 2 - Succes 4 4 - 4
Victoria O JO19-1 - Succes JO19-1 2 - 5
Purmersteijn JO17-4 - Succes JO17-1 2 - 2


Handbal Tonegido
Dinsdag 7 mei:
St. George DS1 - Tonegido DS1 14 - 17
Woensdag 8 mei:
Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW2 17 - 8
Zondag 12 mei:
H.V.S. D1 - Tonegido D1 17 - 9
Tonegido HS1 - De Blinkert HS1 22 - 17
D.S.O. DB1 - Tonegido DB1 33 - 15
Tonegido DS1 - Berdos DS1 15 - 14


Dartclub Wieringen
Dinsdag 7 mei:
Alex Grooten - André de Vries 3 - O
Alex Grooten - Peter den Broeder 3 - O
Alex Grooten - Roel Kostwinder 3 - 1
André de Vries - Bart Kaan O - 3
André de Vries - Fedor Keijzer 2 - 3
Andries van Bodegom - Fedor Keijzer 3 - 2
Andries van Bodegom - René Sloothaak 3 - 1
Andries van Bodegom - Dave Gangelhof 3 - 2
Bart Kaan - Wouter Kaandorp 2 - 3
Béla Reis - Roel Kostwinder 2 - 3
Dammy Wehrman - Gerard Kortekaas 3 - O
Dammy Wehrman - René Sloothaak 3 - 1
Dammy Wehrman - Wouter Kaandorp 3 - O
Dave Gangelhof - Sijmen Hijlkema 3 - 2
Gerard Kortekaas - Jerry Korderijnk 1 - 3
Jacob Reij - Sijmen Hijlkema 3 - 1
Jacob Reij - Theo de Reus 3 - O
Jeffrey Wierenga - Martijn Veld 3 - O
Jeffrey Wierenga - Pieter Rozenhart 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Peter den Broeder 3 - O
Martijn Veld - Sijmen Hijlkema 3 - 2
Martijn Veld - Wim Harms O - 3
Peter Hijlkema - Bart Kaan O - 3
Peter Hijlkema - Béla Reis 1 - 3
Pieter Rozenhart - Wim Harms O - 3
Wim Harms - Theo de Reus 3 - O
Hoogste finish : Jacob Reij 131 - 180'ers: Andries van Bodegom en Jacob Reij 2x, Bart Kaan en René Sloothaak 1x


Sjoelclub DAS‚ÄďRAAK
Dinsdag 7 mei:          Totaal over  Hoogste
14 partijen score
1. Ineke Wagemaker 16OO 144
2. Geert Snakenborg 1569 14O
3. Oktje Staats 1473 124
4. Greet Wijnvoord 1456 121
5. Jannie v. Teulingen 1444 113
6. Hieke Koning 1381 11O
7. Rens v.d. Berg 1362 126
8. Karina Roet 1326 128
9. Trudie Kuik 1315 12O
1O. Marina Hille 1298 12O
11. Wies Breet 1282 1O7
12. Jutta Vriezema 1232 112
(advertentie)
Gezellig tot in de late uurtjes!
(advertentie)
Poll:
De vernieuwde dijk van de haven in Den Oever vind ik...
Mooi
Lelijk
Moet er even aan wennen
  
Occasions
Te koop Heinkel Motor, zeer mooi
€ 2.750,-

Te koop Mitsubishi Lancer Stationwagen 1.6 Sport
€ 2.250,-

Wieringer historie:
Kijkje in de nieuwe polder - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...