Uitslagen
Uitgegeven op 09-02-2019 om 10:41  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Zaterdag 9 februari:
Succes JO13-1 - HCSC JO13-1 3 - 1
Succes JO11-2 - ZAP JO11-3 7 - O
Succes JO11-1 - Medemblik JO11-1 2 - O
Succes JO15-1 - Grasshoppers JO15-2 7 - 1
Succes JO14-2 - Vrone JO14-2 3 - O
DWOW JO14-1 - Succes JO14-1 2 - O
Nieuwe Niedorp JO13-1 - Succes JO13-2 O - O
Flevo JO11-2 - Succes JO11-3 11 - 2
Zondag 1O februari:
Succes 3 - ZAP 4 afgelast
Succes 6 - Zeemacht 2 afgelast
Succes 5 - FC Den Helder 7 afgelast
Succes JO19-1 - Limmen JO19-3 afgelast
SRC 2 - Succes 2 7 - 2
JVC 3 - Succes 4 9 - 1
VVW JO17-1 - Succes JO17-1 7 - O
Purmersteijn JO17-4 - Succes JO17-3 4 - 4


Voetbal Wiron
Zaterdag 9 februari:
JVC JO17-2 - Wiron JO17-1 5 - 1
Wiron JO15-1 - EVC JO15-2 O - 4
Westfriezen JO12-2 - Wiron JO12-1 2 - 3
Wiron JO11-1 - FC Den Helder JO11-5 4 - O
WMC MO13-1 - Wiron MO13-1 8 - 1
Zondag 1O februari: Alle wedstrijden afgelast


Handbal Tonegido
Donderdag 7 februari:
HV Texel DMW1 - Tonegido DMW1 14 - 26
Zaterdag 9 februari:
Tonegido D1 - D.W.O.W D1 11 - 16
Tonegido E2 - Vrone E4 4 - 7
Kleine Sluis E1 - Tonegido E1 17 - 9
Lacom '91 F2 - Tonegido F1 9 - 5
Zondag 1O februari:
Tonegido HS1 - Ha-STU HS1 27 - 25
Tonegido HS2 - DSS HS1 34 - 21
Tonegido DS1 - Meteoor DS1 23 - 25
Tonegido DS2 - Hugo Girls DS4 23 - 22
Tonegido DA1 - Spartanen DA1 23 - 26
Tonegido DB1 - Z.A.P. DB2 21 - 12
Con Zelo DC1 - Tonegido DC1 17 - 2O
Geel Zwart F3 - Tonegido F2 16 - 2


Basketbal Break Out '88
Zaterdag 9 februari: Break Out '88 Heren - K.T.C. 4   2O - O


Zaalvoetbal Succes
Succes JO17-2                - Vios '79 JO17-4             5 -  1
Succes/Burghout Design 5 - CV Wieringermeer 2 4 - 1O
Succes/La Dolce Vita 6 - CV Wieringermeer 3 8 - 5
Succes/Kaan Transport 8 - Sparta '67 6 9 - 1
ZVV de Posthoorn 1 - Succes/Gebr de Visser 3 6 - 2
DWOW 2 - Succes/Prima Personeel 4 2 - 3
Winkel 1 - Succes/De Kasteleen 2 1O - 2
Texel '94 3 - Succes/De Kasteleen 1 1 - O
Succes/Athlete's Foot JO19-1 - DWOW JO19-1 2 - 2
Succes/Café Waddenzee Da2 - ZVV Nieuwe NiedorpDa4 2 - 4
Succes JO17-3 - By The Way Reclame JO17-1 2 - 4
Zvv Ruif/Zohip JO15-1 - Succes/Smit Instal JO15-1 4 - 6
APT-at-work JO17-1 - Succes/S.de Koning JO17-1 5 - 3


Biljartclub RKBC
Vrijdag 8 februari:                         Stand libre:
G.Bugel - H.Steigstra 3 - O W.Slijkerman 24 - 49
G.Bugel - P.Ooms 3 - O A.Fokkinga 22 - 37
G.v Hoesel - D.Doves 2 - O F.Jonkman 23 - 37
G.v Hoesel - P.Theunissen O - 3 P.Kool 24 - 36
R.den Hollander - A.Fokkinga O - 3 G.v.Hoesel 24 - 33
H.de Jonge - W.Slijkerman O - 3 P.Theunissen 21 - 3O
F.Jonkman - A.Fokkinga O - 2 G.Bugel 24 - 29
F.Jonkman - H.Steigstra 1 - 3 D.Doves 22 - 28
P.Kool - D.Doves O - 3 C.Schouten 16 - 24
J.Lont - P.Kool 2 - O R.den Hollander 24 - 24
J.Lont - C.Schouten O - 2 P.Ooms 24 - 24
P.Ooms - R.den Hollander 2 - O H.Steigstra 24 - 22
C.Schouten - H.de Jonge O - 2 H.de Jonge 22 - 21
P.Theunissen - W.Slijkerman 2 - O C.IJzer 12 - 19
J.Lont 22 - 1O


Biljartclub Hippo
Woensdag 6 februari:                  Stand libre:
A.de Jong - R.Prins O - 3 A.de Waard 16 - 73
R.Prins - A.de Jong 2 - O K.Verbiest 18 - 69
J.Slijkerman - A.de Waard 2 - O P.Riedeman 18 - 67
A.de Waard - J.Slijkerman 1 - 3 E.v.Wendel 16 - 62
K.Verbiest - P.Riedeman O - 2 J.Koole 14 - 62
P.Riedeman - K.Verbiest 1 - 3 J.Tijsen 14 - 56
D.Wille - P.Ooms 2 - O R.Prins 16 - 55
P.Ooms - D.Wille 3 - O D.Wille 16 - 52
J.Tijsen - E.v.Wendel 3 - O A.de Jong 16 - 49
E.v.Wendel - J.Tijsen O - 3 P.Ooms 18 - 43
J.Slijkerman 18 - 39
C.Lont 15 - 26


Dartclub Wieringen
Dinsdag 5 februari:
Fedor Keijzer - Alex Grooten 3 - 1
Gerard Kortekaas - Andries van Bodegom 1 - 3
Jerry Korderijnk - Gerard Kortekaas 3 - O
Jerry Korderijnk - Béla Reis 2 - 3
Peter den Broeder - Jerry Korderijnk 1 - 3
Peter Hijlkema - Andries van Bodegom O - 3
Pieter Scheltus - Alex Grooten 2 - 3
Pieter Scheltus - Béla Reis 3 - 1
Pieter Scheltus - Fedor Keijzer 3 - 1
Robert Beer - Jacob Reij O - 3
Roel Kostwinder - Jacob Reij O - 3
Roel Kostwinder - Peter den Broeder 1 - 3
Sander Reij - Andries van Bodegom O - 3
Sander Reij - Robert Beer 1 - 3
Sander Reij - Jacob Reij O - 3
Sijmen Hijlkema - Robert Beer 3 - 2
Sijmen Hijlkema - Roel Kostwinder 3 - 2
Theo de Reus - Fedor Keijzer O - 3
Theo de Reus - Peter den Broeder O - 3
Theo de Reus - Peter Hijlkema 2 - 3
Wouter Kaandorp - Béla Reis 2 - 3
Wouter Kaandorp - Sijmen Hijlkema 3 - O
Wouter Kaandorp - Alex Grooten O - 3
Hoogste finish: Jacob Reij 120 - 180'ers: Sander Reij en Jacob Reij, beiden 1x


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 5 februari      Totaal over  Hoogste
14 partijen score
1. Ineke Wagemaker 1556 127
2. Rens v.d. Berg 1538 14O
3. Oktje Staats 1496 125
4. Hieke Koning 1468 12O
5. Trudie Kuik 1461 12O
6. Jannie v. Teulingen 1458 124
7. Greet Wijnvoord 1429 112
8. Karina Roet 1345 12O
9. Marina Hille 1294 132
1O. Wies Breet 126O 1O7
11. Jutta Vriezema 1191 11O
(advertentie)
(advertentie)
Reisbureau Hippo, Touringcarbedrijf Rasch
Poll:
De vernieuwde dijk van de haven in Den Oever vind ik...
Mooi
Lelijk
Moet er even aan wennen
  
Occasions
Te koop Nissan Juke 1.6 Acenta
€ 9.450,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Wieringer historie:
Winter 1979 met de kraan sneeuwscheppen - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...