Zaterdag 15 december:
Succes JO11-1 - West Frisia JO11-1 4 - 3
Succes JO9-2 - Geel Zwart 3O JO9-2 11 - 2
AFC '34 JO19-2 - Succes JO19-1 1 - 4
Dirkshorn JO17-1 - Succes JO17-2 6 - 1
Nieuwe Niedorp MO15-1 - Succes MO15-1 2 - 1
Wiron JO9-1 - Succes JO9-1 1 - 5
JVC JO8-3 - Succes JO8-1 9 - 5
Zondag 16 december: Alle wedstrijden zijn afgelast
Dinsdag 11 december:
Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW1 17 - 11
Zaterdag 15 december:
JuRo Unirek/VZV F2 - Tonegido F1 5 - 13
JuRo Unirek/VZV E2 - Tonegido E1 11 - 1O
KSV E3 - Tonegido E2 5 - 5
S.C. Dynamo D2 - Tonegido D1 11 - 9
Tonegido DC1 - Tornado DC3 17 - 16
Tonegido HS1 - Yourlease/HV Eemland HS1 26 - 25
Zondag 16 december:
D.W.O.W. DB1 - Tonegido DB1 O - 1O
Jupiter '76 DS1 - Tonegido DS2 23 - 23
SSV/Sporting S DS1 - Tonegido DS1 17 - 22
Tonegido HS2 - Westsite HS2 33 - 13
Vrijdag 14 december:
Windmills 5 - Break Out '88 Heren 43 - 77
Zaterdag 15 december:
BC Akrides 2 - Break Out '88 Heren U18 29 - 27
BC Akrides - Break Out '88 Dames U16 2O - 56
MCBA 6 - Break Out '88 Mix U14 18 - 84
Zondag 16 december - Benjamin-toernooi in Sporthal Wieringen:
Den Helder 1 - Break Out '88 Mix U1O 22 - 17
Den Helder 2 - Break Out '88 Mix U1O 4 - 33
HBC - Break Out '88 Mix U1O 4 - 3O
Succes/Vakgar Verfaille Da1 - Callantsoog Da1 11 - 2
Succes/De Kasteleen 1 - F.C. de Ark 1 7 - 4
Succes/De Kasteleen 2 - Flevo 1 2 - 5
Succes/De Kasteleen 7 - Salao '85/Regiobank 4 6 - 3
Zvv de Ruif/Zohip 2 - Succes/Gebr de Visser 3 2 - 5
Vesdo 4 - Succes/Prima Personeel 4 2 - 11
Succes/S.de Koning JO17-1 - Vios '79 JO17-1 O - 5
Salao '85/Regiobank JO17-1 - Succes JO17-3 6 - 1
Vrijdag 14 december: Stand libre:
G.Bugel - P.Kool O - 2 A.Fokkinga 1O - 22
G.Bugel - H.de Jonge 3 - O W.Slijkerman 1O - 22
A.Fokkinga - W.Slijkerman O - 3 R.den Hollander 11 - 2O
G.v Hoesel - A.Fokkinga O - 3 F.Jonkman 1O - 16
R.den Hollander - F.Jonkman 2 - O P.Kool 1O - 16
P.Kool - P.Ooms O - 2 G.Bugel 1O - 13
J.Lont - F.Jonkman O - 2 P.Ooms 1O - 12
J.Lont - H.Steigstra O - 2 D.Doves 1O - 1O
K.Schouten - D.Doves 2 - O P.Theunissen 8 - 9
W.Slijkerman - P.Ooms 2 - O H.Steigstra 11 - 9
H.Steigstra - H.de Jonge 2 - O G.v.Hoesel 1O - 8
H.v Hoesel - K.Schouten O - 2 K.Schouten 4 - 7
R.den Hollander - D.Doves 2 - O C.IJzer 4 - 4
H.de Jonge 1O - 4
J.Lont 8 - 2
Woensdag 12 december: Stand libre:
R.Prins - C.Lont 1 - 3 A.de Waard 6 - 63
C.Lont - R.Prins 2 - O J.Koole 6 - 51
J.Koole - J.Slijkerman 3 - O E.v.Wendel 6 - 47
J.Slijkerman - J.Koole O - 2 P.Riedeman 6 - 45
E.v.Wendel - P.Ooms O - 2 K.Verbiest 6 - 44
P.Ooms - E.v.Wendel O - 2 J.Tijsen 4 - 39
K.Verbiest - A.de Waard O - 3 D.Wille 4 - 36
A.de Waard - K.Verbiest 2 - O A.de Jong 4 - 36
P.Riedeman - D.Wille O - 3 P.Ooms 6 - 33
D.Wille - P.Riedeman 3 - O R.Prins 4 - 3O
J.Slijkerman 4 - 26
C.Lont 8 - 24
Dinsdag 11 december:Hoogste finish: Jerry Korderijnk 104 - 180'ers: -
Béla Reis - Jacob Reij O - 3
Dave Gangelhof - Pieter Rozenhart 1 - 3
Dave Gangelhof - André de Vries 2 - 3
Fedor Keijzer - Pieter Scheltus 2 - 3
Fedor Keijzer - Robert Beer 3 - O
Peter den Broeder - Béla Reis 2 - 3
Peter den Broeder - André de Vries 2 - 3
Pieter Rozenhart - Gerard Kortekaas 3 - 1
Pieter Scheltus - Dave Gangelhof 3 - O
Robert Beer - Jerry Korderijnk O - 3
Sander Reij - Pieter Scheltus O - 3
Theo de Reus - Jerry Korderijnk O - 3
Theo de Reus - Robert Beer 2 - 3
Theo de Reus - Sander Reij 1 - 3
Wouter Kaandorp - Gerard Kortekaas 3 - O
Wouter Kaandorp - Sander Reij 3 - O
Dinsdag 11 december Score over Hoogste
14 partijen worp
1. Geert Snakenborg 1651 14O
2. Hieke Koning 1572 128
3. Rens v.d. Berg 1547 129
4. Greet Wijnvoord 1531 125
5. Oktje Staats 1493 128
6. Marina Hille 14OO 12O
7. Trudie Kuik 1342 1O8
8. Jannie v. Teulingen 1338 127
9. Karina Roet 13O8 112
1O. Wies Breet 1289 116