UitslagenUitgegeven op 28-10-2018 om 11:18 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 27 oktober:
Succes JO13-2 - Wieringermeer JO13-2 5 - 1
Succes JO11-3 - Hugo Boys JO11-2 2 - 9
Succes JO9-2 - Hollandia T JO9-4 1 - 5
Succes JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-6 uitgesteld
Succes JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-3 O - 6
Kleine Sluis JO15-2 - Succes JO15-1 1 - 1
DTS JO14-2 - Succes JO14-2 5 - O
KSV JO13-2 - Succes JO13-1 1 - 2
ST Schagen/SRC JO12-3 - Succes JO12-1 6 - 6
Hollandia T JO11-2 - Succes JO11-2 4 - 3
Wiron JO11-1 - Succes JO11-4 5 - 6
HCSC JO8-1 - Succes JO8-1 7 - 2
Zondag 28 oktober:
Succes 3 - Winkel 3 2 - 2
Succes 6 - SRC 4 3 - 5
Succes JO17-1 - RKEDO JO17-1 2 - 1
Succes 5 - VIOS-W 6 3 - 2
Succes MO19-1 - KSV MO19-1 O - 13
Succes 1 - Wieringerwaard 1 12 - O
Winkel 2 - Succes 2 1 - 1
Victoria O JO19-1 - Succes JO19-1 1 - 2
Spirit'3O JO17-4 - Succes JO17-2 1 - 2
Handbal TonegidoWoensdag 24 oktober:
Tonegido DMW1 - S.C. Dynamo DMW2 15 - 1O
Zaterdag 27 oktober:
Tonegido F1 - Con Zelo F1 14 - 3
Tonegido E1 - Hollandia T E1 13 - 9
Tonegido DC1 - Geel Zwart DC1 32 - 16
Lacom '91 DS4 - Tonegido DS2 22 - 19
Tonegido HS1 - UGHV HS1 34 - 33
Zondag 28 oktober:
Tornado E4 - Tonegido E2 4 - 7
D.S.O. D2 - Tonegido D1 1O - 11
Tonegido DB1 - Hollandia T DB2 3O - 22
Meervogels'6O DA1 - Tonegido DA1 35 - 21
Hengelsportvereniging WieringenBootwedstrijd - zondag 28 oktober:
Gevist vanuit den Oever op de M.S. Dageraad. 16 man - 64 vissen - totaal 142O cm.
1 Piet Rotgans 7 vissen 16O cm 9 Gerrit Veger 4 vissen 89 cm
2 Jeroen Klein 7 vissen 143 cm 1O Jan Bottema 3 vissen 73 cm
3 Frans van der Made 6 vissen 134 cm 11 Huub Geurts 3 vissen 69 cm
4 Marcel Morant 5 vissen 121 cm 12 Dirk Drent 3 vissen 65 cm
5 Jeroen de Vries 5 vissen 112 cm 13 Meindert Korf 3 vissen 59 cm
6 Jan Rotgans 5 vissen 1O3 cm 14 Jan Tesselaar 2 vissen 47 cm
7 Bart de jong 4 vissen 93 cm 15 Bertus Stuurman 2 vissen 4O cm
8 Martinus Tibbe 4 vissen 92 cm 16 Arie de Vries 1 vis 19 cm
Zaalvoetbal SuccesStand KNVB 1e klasse A: Stand KNVB 2e klasse A:
1. Team Alkmaar/Sport stars 1 6 - 15 1. Scagha '66 2 6 - 13
2. White Stones 2 6 - 13 2. Winkel 1 5 - 12
3. Zeemacht 2 2 6 - 12 3. Succes/De Kasteleen 2 6 - 12
4. Alkmaarsche boys 1 5 - 11 4. JVC 1 5 - 1O
5. Arch. buro Nieuweboer 1 1 5 - 1O 5. ZVV Niedorp 1 5 - 9
6. Succes/De Kasteleen1 6 - 8 6. LZVV/Sport 2OOO 2 5 - 8
7. Limmen 1 6 - 6 7. Flevo 1 6 - 7
8. Texel '94 3 5 - 5 8. Hovocubo 4 6 - 6
9. ZA Bluedesk/Internet 1 6 - 5 9. Kleine Sluis 1 4 - 4
1O. FC Pellor 1 6 - 4 1O. ZVV Zwaag 2 6 - 3
11. Vrone 2 6 - 4 11. FC Pellor 2 4 - 3
12. FC De Ark 1 5 - 1
Biljartclub HippoWoensdag 24 oktober: Stand libre:
C.Lont - J.Koole O - 2 A.de Waard 19 - 4O
C.Lont - K.Verbiest O - 2 K.Verbiest 18 - 34
A.de Jong - J.Koole 3 - 1 J.Koole 19 - 33
J.Koole - A.de Jong 3 - O E.v.Wendel 2O - 3O
J.Tijsen - P.Riedeman O - 2 D.Wille 16 - 25
P.Riedeman - J.Tijsen 1 - 3 J.Tijsen 18 - 25
E.v.Wendel - K.Verbiest 1 - 3 P.Ooms 18 - 23
J.Slijkerman - D.Wille O - 2 J.Slijkerman 19 - 23
D.Wille - J.Slijkerman O - 3 A.de Jong 15 - 19
E.v.Wendel - A.de Waard 3 - 1 P.Riedeman 13 - 18
A.de Waard - E.v.Wendel 1 - 3 R.Prins 11 - 15
P.Ooms - A.de Waard O - 3 B.Heuvels 8 - 13
P.Ooms - J.Slijkerman 3 - O C.Lont 2O - 5
Sjoelclub DAS RAAKDinsdag 23 oktober Score over Hoogste
14 partijen worp
1. Geert Snakenburg 1653 14O
2. Ineke Wagemaker 1549 127
3. Oktje Staats 1523 126
4. Greet Wijnvoord 1437 12O
5. Marine Hille 14O2 12O
6. Hieke Koning 1388 124
7. Jannie v. Teulingen 1359 111
8. Trudy Kuik 1333 116
9. Dieuw Zwanink 1263 128