UitslagenUitgegeven op 10-03-2018 om 21:12 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesDinsdag 6 maart:
Dindua JO15-1 - Succes JO15-1 2 - 1
Woensdag 7 maart:
Succes MO13-1 - LSVV MO13-2 O - 8
HSV/Sport 1889 JO12-1 - Succes JO12-1 3 - O
Donderdag 8 maart:
Succes JO14-1 - LSVV JO14-1 O - 3
Vrijdag 9 maart:
Krommenie 35+ 2 - Succes 35+ 1 2 - 1
Succes 35+ 1 - FC Uitgeest 35+ 2 3 - 1
WSW 35+ 1 - Succes 35+ 1 afgelast
Succes 35+ 1 - Medemblik 35+ 1 O - 1
Zaterdag 1O maart:
Succes JO12-1 - FC Den Helder JO12-2 5 - 3
Succes JO1O-1 - HCSC JO1O-1 5 - 3
Succes JO1O-4 - Wiron JO1O-1 O - 6
Succes JO8-1 - Wiron JO8-1 1 - 1O
Succes JO14-1 - Con Zelo JO14-1 2 - 1
Succes JO11-2 - ZAP JO11-4 12 - 2
Succes MO17-1 - DTS MO17-1 4 - O
Succes JO15-2 - FC Den Helder JO15-5 6 - 1
JVC JO15-2 - Succes JO15-1 2 - 7
Dirkshorn JO13-1 - Succes JO13-1 3 - 1
Geel Zwart 3O JO11-2 - Succes JO11-1 3 - 4
Koedijk JO11-5 - Succes JO11-3 14 - 4
Sint Boys JO1O-1 - Succes JO1O-2 5 - 2
Kleine Sluis JO1O-3 - Succes JO1O-3 O - 11
VZV JO9-2M - Succes JO9-1 9 - 3
ST West Frisia/Dindua MO15-3 - Succes MO15-1 1 - O
VVS 46 MO13-2 - Succes MO13-1 2 - 3
Zondag 11 maart:
Succes 4 - SRC 3 3 - 1
Succes JO19-1 - Hollandia T JO19-1 3 - 2
Succes JO17-1 - Jong Holland JO17-1 2 - 3
Succes JO17-2 - Kwiek 78 JO17-1 O - 9
Wieringerwaard 1 - Succes 1 O - 5
JVC 2 - Succes 2 1 - O
VZV 2 - Succes 3 3 - 2
Sint Boys 3 - Succes 6 1 - 4
Handbal TonegidoDonderdag 8 maart:
Tonegido DMW2 - Zwaluwen K DMW1 1O - 13
Zaterdag 1O maart:
Tonegido D1 - D.W.O.W. D1 9 - 8
Tonegido F1 - D.S.O. F1 8 - 3
Tonegido E1 - Kleine Sluis E2 8 - 1O
Tonegido DC2 - J.H.C. DC2 16 - 13
Tonegido DC1 - Commandeur/VVW D 13 - 12
J.H.C. DS2 - Tonegido DS1 18 - 23
Zondag 11 maart:
Tonegido DB1 - SSV/Sporting S DB1 24 - 1O
Tonegido HS2 - Vido HS2 24 - 25
Tonegido HS1 - De Blinkert HS1 36 - 19
Graftdijk E1 - Tonegido E2 18 - O
Basketbal Break Out '88U12 Break Out – HBC 59 - 18
Dames Break Out - The Challengers 14 - 82
Heren Break Out - Old Birds 59 – 4O
VU16 Flashing Heiloo – Break Out 39 – 4O
MU18 Windmills – Break Out 72 - 33
Zaalvoetbal SuccesSucces/La Dolce Vita 6 - Zvv de Ruif/Zohip 5 1 - 4
Succes/De Kasteleen 1 - Zeemacht 2 3 - 2
Zeemacht JO17-1 - Succes/Athlete's Foot JO17-1 O - 6
Vios '79/Gomes NH 2 - Succes/De Kasteleen 2 3 - 5
DWOW JO17-2 - Succes/S de Koning JO17-2 5 - 9
Callantsoog 3 - Succes/Kaan Transport 8 3 - 6
ZVV Nieuwe Niedorp Da4 - Succes/Café Waddenzee Da2 1O - 1
Succes/Vakgar Verfaille Da1 - DWOW - Da 4 1O - 3
Succes/De Kasteleen 7 - CV Wieringermeer 6 11 - 2
Vios '79 - JO15-3 - Succes/Smit Inst JO15-2 4 - 4
Salao '85/Regiobank 5 - Succes/Prima Personeel 4 3 - O
FC Muggenburg 3 - Succes/Burghout Design 5 2 - 9
Biljartclub HippoWoensdag 7 maart: Stand libre:
J.Tijsen - D.Wille 1 - 3 J.Tijsen 21 - 43
D.Wille - J.Tijsen 3 - 1 A.de Jong 24 - 41
J.Koole - R.Prins 3 - 1 D.Wille 23 - 4O
R.Prins - J.Koole 3 - O J.Koole 24 - 36
A.de Jong - A.de Waard 1 - 3 A.de Waard 22 - 35
A.de Waard - J.de Jong 3 - O P.Riedeman 24 - 35
C.Lont - J.Metselaar O - 3 J.Slijkerman 22 - 34
J.Metselaar - C.Lont O - 2 R.Prins 2O - 34
K.Verbiest 2O - 33
J.Metselaar 16 - 28
C.Lont 26 - 22
E.v Wendel 22 - 21
B.Heuvels 2O - 19
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 6 maart Score over Hoogste
14 partijen worp
1. Ineke Wagemaker 1597 129
2. Rens v.d. Berg 1575 132
3. Oktje Staats 151O 127
4. Hieke Koning 15O3 125
5. Greet Wijnvoord 1472 124
6. Peter Theunissen 14O2 12O (buiten mededinging)
7. Monique Pol 1393 123
8. Jannie v. Teulingen 1357 114