UitslagenUitgegeven op 20-01-2018 om 10:46 |
link |
bewaar |
printHandbal TonegidoDonderdag 18 januari:
Tonegido DMW2 - S.V. Wieringerwaard DMW1 12 - 21
Zaterdag 2O januari:
Tonegido D1 - KSV D3 5 - 13
J.H.C. E3 - Tonegido E1 9 - 7
Hollandia T F1 - Tonegido F1 9 - 7
Zondag 21 januari:
Koedijk E2 - Tonegido E2 1O - 8
Geel Zwart DC2 - Tonegido DC2 17 - 22
Hollandia T DB1 - Tonegido DB1 23 - 14
De Blinkert DS3 - Tonegido DS2 12 - 11
Lacom '91 DS1 - Tonegido DS1 18 - 2O
DSS HS1 - Tonegido HS2 24 - 23
Vrone HS1 - Tonegido HS1 23 - 25
Hauwert DC1 - Tonegido DC1 onbekend
Basketbal Break Out '88Heren JAWS – Break Out 5O - 44
U12 Racing Beverwijk – Break Out 21 - 37
MU18 Blue Stars – Break Out 78 - 25
Dames Killa Beez – Break Out 64 - 22
VU16 Landslake Lions - Break Out 6O - 28
Zaalvoetbal SuccesDWOW JO15-1 – Succes/Smit Installatie JO15-2 12 - O
Succes/Athlete'Foot JO17-1 – Flevo JO17-1 2 - 4
Succes/Gebr de Visser 3 – Zvv de Ruif/Zohip 4 8 - 2
Succes/De Kasteleen 7 – FC Bejo 1 4 - 5
Salao '85/Regiobank 1 – Succes/De Kasteleen 1 1 - 1
DWOW 2 – Succes/De Kasteleen 2 3 - 3
Vesdo Da2 – Succes/Café Waddenzee Da2 3 - 1
Succes/Vakgar Verfaille Da1 – Dirkshorn Da2 6 - 3
Succes/Prima Personeel 4 – FC Muggenburg 1 6 - 3
Cinemagnus 1 – Succes/Kaan Transport 8 6 - 9
FC 't Geveltje 1 – Succes/La Dolce Vita 6 9 - 4
Succes JO15-1 – By The Way Reclame JO15-1 5 - 3
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 16 januari Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Ineke Wagemaker 1591 124
2 Rens v.d. Berg 1526 14O
3 Oktje Staats 1518 128
4 Greet Wijnvoord 1438 128
5 Monique Pol 1425 127
6 Jannie v. Teulingen 1368 11O
7 Hieke Koning 1349 12O
8 Peter Theunisse 1344 1O7
9 Wies Breet 1324 11O
Biljartclub RKBCVrijdag 19 januari: Stand libre:
D.Doves - P.Ooms 3 - O A.Fokkinga 4 - 8
A.Fokkinga - J.Lont 3 - 1 D.Doves 4 - 7
H.de Jonge - J.Lont O - 2 P.Theunissen 4 - 7
F.Jonkman - H.de Jonge 3 - O W.Slijkerman 4 - 6
F.Jonkman - P.Theunissen O - 2 F.Jonkman 4 - 5
P.Kool - D.Doves 3 - 1 J.Lont 4 - 5
P.Kool - A.Fokkinga 2 - O P.Kool 4 - 5
K.Schouten - P.Ooms O - 3 K.Schouten 4 - 4
K.Schouten - W.Slijkerman 2 - O G.Bugel 2 - 3
W.Slijkerman - P.Theunissen 3 - O P.Ooms 4 - 3
H.de Jonge 4 - 2
Biljartclub HippoWoensdag 17 januari: Stand libre:
B.Heuvels - C.Lont 2 - O B.Heuvels 3 - 6
A.de Jong - K.Verbiest O - 2 J.Metselaar 2 - 5
J.Koole - J.Metselaar O - 2 J.Tijsen 2 - 5
C.Lont - B.Heuvels O - 2 A.de Jong 2 - 3
J.Metselaar - J.Koole 3 - O D.Wille 2 - 3
P.Ooms - P.Riedeman 3 - O P.Ooms 2 - 3
P.Riedeman - P.Ooms 3 - O E.v.Wendel 3 - 3
P.Riedeman - B.Heuvels O - 2 P.Riedeman 3 - 3
J.Slijkerman - J.Tijsen 1 - 3 K.Verbiest 2 - 2
J.Tijsen - J.Slijkerman 2 - O C.Lont 3 - 2
K.Verbiest - A.de Jong O - 3 J.Slijkerman 2 - 1
E.v.Wendel - C.Lont O - 2 J.Koole 2 - O
E.v.Wendel - D.Wille 3 - O
D.Wille - E.v.Wendel 3 - O
Dartclub WieringenDinsdag 16 januari:
André de Vries - René Sloothaak 3 - 1
Andries van Bodegom - René Sloothaak 3 - 1
Andries van Bodegom - Wouter Kaandorp 3 - 2
Arjan Schouten - René Sloothaak 3 - O
Béla Reis - Arjan Schouten 2 - 3
Béla Reis - Wim Harms 3 - 2
Dammy Wehrman - Wouter Kaandorp 3 - O
Dave Gangelhof - Arjan Schouten O - 3
Dave Gangelhof - Wouter Kaandorp 3 - O
Gerard Kortekaas - Dammy Wehrman O - 3
Jerry Korderijnk - Dammy Wehrman O - 3
Jerry Korderijnk - Wim Harms O - 3
Peter den Broeder - Gerard Kortekaas 3 - O
Peter Hijlkema - Dammy Wehrman O - 3
Pieter Rozenhart - André de Vries 3 - 1
Raymond Huizing - Peter den Broeder 3 - 2
Robert Beer - Pieter Rozenhart 1 - 3
Robert Beer - Peter Hijlkema 3 - 2
Sijmen Hijlkema - Robert Beer 3 - 1
Theo de Reus - Béla Reis 1 - 3
Theo de Reus - Raymond Huizing 1 - 3
Wim Harms - Sijmen Hijlkema 3 - 2
Wim Harms - Theo de Reus 3 - 1
Hoogste finish: Dammy Wehrman 150 - 180'ers: Wim Harms 2x