Uitslagen
Uitgegeven op 17-12-2017 om 10:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 16 december:
Berkhout JO19-1 - Wiron JO19-1 7 - O
Koedijk MO17-2 - Wiron MO17-1 2 - 2
Zondag 17 december:
Wiron 1 - Zeemacht 1 O - O
Alle andere wedstrijden zijn afgelast

Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Voetbal Succes
Zaterdag 16 december:
Succes MO15-1 - Winkel MO15-2 O - O
Succes JO9-1 - Winkel JO9-2 Winkel niet opgekomen
Succes JO7-1 - HSV JO7-1 3 - 31
Schagen/SRC JO14-2 - Succes JO14-2 16 - O
FC Den Helder JO11-4 - Succes JO11-1 2 - 1
Flevo JO11-2 - Succes JO11-2 afgelast
HCSC JO1O-2 - Succes JO1O-1 O - 7
Zondag 17 december:
Succes 2 - VVW 4 3 - 7
Succes 6 - DWOW 5 3 - O
Dirkshorn 1 - Succes 1 afgelast
FC Den Helder 8 - Succes 5 5 - O
Limmen JO19-2 - Succes JO19-1 4 - 6
VVS 46 JO17-1 - Succes JO17-1 4 - O
Kwiek 78 JO17-1 - Succes JO17-2 5 - 1


Handbal Tonegido
Donderdag 14 december:
Tonegido DMW2 - D.S.O. DMW2 9 - 11
Zaterdag 16 december:
Tonegido D1 - Lacom '91 D3 7 - 8
Tonegido DC1 - Meervogels'6O DC2 17 - 11
Tonegido F1 - Schagen F2 13 - 2
Tonegido E1 - D.S.O. E3 14 - 1
Zondag 17 december:
Tonegido DB1 - Commandeur/VVW DB2 21 - 12
Tonegido DS2 - Westfriesland/SEW DS5 11 - 1O
KSV DS2 - Tonegido DS1 17 - 2O
Tonegido HS2 - De Blinkert HS2 28 - 19
Tonegido HS1 - Maedilon/V.Z.V. HS1 3O - 24


Basketbal Break Out '88
U12     Break Out   – SV Christofoor   54 - 21
VU16 Break out – Akrides 51 - 17
MU18 Break Out – Akrides 48 - 63
Heren Break Out – SV Christofoor 39 - 47
Dames Mapleleaves - Break Out 18 – 53
U10 toernooi
Break Out – HBC 16 – 22
Break Out – Den Helder 18 – 14
Break Out - Den Helder 24 - 18


Zaalvoetbal Succes
Zeemacht C1                 – Succes C1                 2 - 11
Succes/S de Koning B2 – APT-at-work B1 6 - 6
Succes/De Kasteleen 1 – Pellor DHS Security 2 17 - 1
Succes/Vakgar Verfaille Da1 - ZVV Nieuwe Niedorp Da3 9 - 1
Succes/Burghout Design 5 – Flevo 2 9 - 1
Sint Boys/Girls 2 – Succes/De Kasteleen 7 4 - 8
Succes/Athlete's Foot B1 – Succes/S.de Koning B2 13 - 1


Biljartclub RKBC
Vrijdag 15 december:                    Stand Libre:
G.Bugel - H.de Jonge O - 3 G.Bugel 16 - 31
D.Doves - W.Slijkerman 1 - 3 W.Slijkerman 18 - 31
A.Fokkinga - K.Schouten 2 - O P.Ooms 18 - 31
F.Jonkman - P.Ooms 3 - O P.Theunissen 14 - 26
F.Jonkman - T.Staats 3 - O T.Staats 17 - 26
P.Kool - T.Staats O - 2 D.Doves 17 - 25
P.Kool - W.Slijkerman O - 3 H.de Jonge 18 - 25
J.Lont - A.Fokkinga O - 2 A.Fokkinga 18 - 24
P.Ooms - H.de Jonge 2 - O F.Jonkman 21 - 21
K.Schouten - D.Doves O - 3 P.Kool 18 - 18
P.Theunissen - G.Bugel 1 - 3 K.Schouten 17 - 14
P.Theunissen - J.Lont 2 - O J.Lont 2O - 13


Biljartclub Hippo
Woensdag 13 december                    Stand libre:
B.Heuvels - C.Lont 2 - O B.Heuvels 3 - 6
A.de Jong - K.Verbiest O - 2 J.Metselaar 2 - 5
J.Koole - J.Metselaar O - 2 J.Tijsen 2 - 5
C.Lont - B.Heuvels O - 2 A.de Jong 2 - 3
J.Metselaar - J.Koole 3 - O D.Wille 2 - 3
P.Ooms - P.Riedeman 3 - O P.Ooms 2 - 3
P.Riedeman - P.Ooms 3 - O E.v.Wendel 3 - 3
P.Riedeman - B.Heuvels O - 2 P.Riedeman 3 - 3
J.Slijkerman - J.Tijsen 1 - 3 K.Verbiest 2 - 2
J.Tijsen - J.Slijkerman 2 - O C.Lont 3 - 2
K.Verbiest - A.de Jong O - 3 J.Slijkerman 2 - 1
E.v Wendel - C.Lont O - 2 J.Koole 2 - O
E.v Wendel - D.Wille 3 - O
D.Wille - E.v.Wendel 3 - O


Dartclub Wieringen
Dinsdag 12 december:
Alex Grooten - André de Vries 1 - 3
Alex Grooten - Jeffrey Wierenga 1 - 3
Alex Grooten - Jerry Korderijnk 3 - 2
Alex Grooten - Roel Kostwinder 3 - O
Andries van Bodegom - Pieter Rozenhart O - 3
Andries van Bodegom - Robert Beer 3 - 1
Arjan Schouten - Theo de Reus 3 - O
Arjan Schouten - Wim Harms 3 - 1
Bart Kaan - Gerard Kortekaas 3 - O
Bart Kaan - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Bart Kaan - Peter Hijlkema 3 - O
Béla Reis - Raymond Huizing 1 - 3
Béla Reis - André de Vries 3 - 2
Dammy Wehrman - Fedor Keijzer 3 - 1
Dammy Wehrman - Raymond Huizing 3 - O
Dammy Wehrman - Roel Kostwinder 3 - O
Dammy Wehrman - Theo de Reus 3 - O
Dave Gangelhof - Sijmen Hijlkema 3 - O
Fedor Keijzer - Robert Beer 3 - O
Gerard Kortekaas - Wim Harms O - 3
Jeffrey Wierenga - Roel Kostwinder 3 - O
Jeffrey Wierenga - Sijmen Hijlkema 3 - O
Jerry Korderijnk - Sijmen Hijlkema 3 - 1
Peter Hijlkema - Dave Gangelhof O - 3
Pieter Rozenhart - Wim Harms O - 3
Hoogste finish: Jeffrey Wierenga 130 - 180'ers: Béla Reis 1x
(advertentie)
(advertentie)
Poll:
Wie moet de nieuwe burgemeester kiezen?
De provincie (CvdK) samen met het gemeentebestuur (de raad)
De gemeenteraad
De gemeenteraad in combinatie met een referendum onder de bevolking
De inwoners naar de stembus
  
Occasions
Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Ford C-Max 1.6 TDCI Titanium incl afleverkosten
€ 9.795,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Postboot in de Haukes haven - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...