UitslagenUitgegeven op 12-03-2017 om 12:25 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 11 maart:
Wiron JO17-1 - West Frisia JO17-3 2 – O
Wiron JO15-1 - FC Den Helder JO15-4 O - 5
Petten JO13-1 - Wiron JO13-1 11 - 1
Wieringerwaard JO11-1 - Wiron JO11-1 5 - 2
ZAP JO9-3 - Wiron JO9-1 3 - 3
Wiron JO8-1G - BOL JO8-1 1 - 9
Wiron MO17-1 - Succes MO17-1 O - 4
Always Forward MO13-2 - Wiron MO13-1 6 – 3
Zondag 12 maart:
Wiron 1 - MOC 1 3 - 1
Geel Zwart 3O 3 - Wiron 2 2 - 3
Wiron VR1 - Flevo VR1 O – 1
Voetbal SuccesZaterdag 11 maart:
Succes JO9-1 - Hollandia T JO9-1 1 - 3
Succes JO9-3 - SRC JO9-6 5 - O
Succes JO11-1 - VZV JO11-1 2 - 3
Succes JO11-4 - JVC JO11-7 2 - 7
Succes JO13-1 - JVC JO13-2 O - 2
Succes JO15-2 - Schagen/SRC JO15-3 O - 4
Succes MO15-1 - Woudia MO15-1 O - 8
Winkel JO9-1 - Succes JO9-2 8 - 2
ZAP JO9-4 - Succes JO9-4 O - 5
Kleine Sluis JO9-4 - Succes JO9-5 1 - 2
Duinrand S JO11-2 - Succes JO11-3 5 - 1
JVC JO13-4 - Succes JO13-2 1 - O
VIOS-W JO13-4 - Succes JO13-3 7 - O
Flevo MO13-1 - Succes MO13-1 5 - 1
Texel 94 JO15-2 - Succes JO15-1 2 - 5
Wieringermeer JO15-3 - Succes JO15-3 4 - 1
Wiron MO17-1 - Succes MO17-1 O - 4
Zondag 12 maart:
VIOS-W 1 - Succes 1 O - O
DWOW 2 - Succes 2 O - 3
Victoria O 4 - Succes 4 3 - 1
Winkel 4 - Succes 5 3 - 1
Succes 6 - Schagen 5 O - 3
Succes JO19-1 - Schagen JO19-2 4 - 1
Succes JO17-1 - Apollo 68 JO17-1 2 - 4
Hollandia T JO17-2 - Succes JO17-2 2 - 3
Handbal TonegidoWoensdag 8 maart:
Petten DMW1 - Tonegido DMW2 7 – 8
Donderdag 9 maart:
Tonegido DMW1 - Hollandia T DMW1 16 – 12
Zaterdag 11 maart:
Schagen E1 - Tonegido E1 7 – 12
Aristos (A) HS3 - Kleine Sluis/Tonegido HS2 34 - 9
Tonegido F2 - VZV F4 1O - 1
JHC F1 - Tonegido F1 12 – 11
Zondag 12 maart:
KSV E2 - Tonegido E2 12 - 11
Vrone DS2 - Tonegido DS2 22 - 13
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - De Blinkert HS1 36 - 22
Lacom '91 DS1 - Tonegido DS1 24 - 17
Zaanstreek HA1 - Tonegido HA1 12 - 31
Basketbal Break Out ‘88Mu12 Break Out – Derba 26 – 26
Ju18 Break Out - Onze Gezellen 31 - 57
Mu14 Break Out - BC Triple Threat 36 - 34
Dames Break Out - BC Apollo 26 - 46
Heren Break Out – APGS 91 - 43
Ju12 Alkmaar Guardians - Break Out 51 – 34
WironruitersIndoor dressuur - zondag 12 maart in de rijhal van de Wironruiters
Pony’s klasse B, cat. D:
Lisa Klaver met Noa 175,5 en 174,5
Paarden klasse L2:
Marcolien Keijzer met Topgazon Walt 186,5 en 184,5
Gea Kuut met Elegant Lady 198,5 (1e) en 196
Lydia Winter-van de Wint met FaylangoW 194,5 en 197,5 (1e)
Paarden klasse M1:
Ronne Wierdsma met Erano 181,5 en 184,5
Paarden klasse M2:
Marleen van der Meer met Odysee 192,5 (2e) en 195 (1e)
Biljartclub HippoWoensdag 8 maart: Stand Bandstoten:
B.Heuvels - P.Ooms 2 – O D.Wille 4 – 7
C.Lont - J.Tijsen O – 2 P.Ooms 3 - 6
C.Lont - E.v.Wendel O – 3 E.v.Wendel 3 - 5
P.Ooms - B.Heuvels 3 – O J.Tijsen 3 - 4
R.Poelman - P.Riedeman O – 2 P.Riedeman 3 - 4
P.Riedeman - R.Poelman O – 2 A.de Waard 3 - 2
J.Tijsen - D.Wille 2 – O B.Heuvels 3 - 2
A.de Waard - P.Ooms O – 3 R.Poelman 3 - 2
A.de Waard - P.Riedeman O – 2 C.Lont 3 - O
A.de Waard - R.Poelman 2 - O
E.v.Wendel - C.Lont 2 - O
E.v.Wendel - D.Wille O - 3
D.Wille - B.Heuvels 2 - O
D.Wille - J.Tijsen 2 – O
Dartclub WieringenDinsdag 7 maart:
Andries van Bodegom - Bart Kaan 2 – 3
Arjan Schouten - Jacob Reij 2 - 3
Arjan Schouten - Roel Kostwinder 3 - O
Bart Kaan - Pieter Rozenhart 3 - O
Gerard Kortekaas - Pieter Scheltus O - 3
Gerard Kortekaas - Roel Kostwinder O - 3
Jacob Reij - Pieter Scheltus O - 3
Jeffrey Wierenga - Arjan Schouten 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Béla Reis 3 - O
Jeffrey Wierenga - Jerry Korderijnk 3 - O
Jerry Korderijnk - Pieter Scheltus 2 - 3
Martijn Veld - André de Vries 3 - O
Peter Hijlkema - Dave Gangelhof O - 3
Peter Hijlkema - Martijn Veld 1 - 3
Pieter Rozenhart - Dave Gangelhof 1 - 3
Pieter Scheltus - Peter Hijlkema 3 - O
Raymond Huizing - André de Vries 3 - O
Raymond Huizing - Dave Gangelhof 3 - 1
Raymond Huizing - Martijn Veld 3 - 1
Wim Harms - André de Vries 3 - 1
Wim Harms - Andries van Bodegom 3 - O
Wim Harms - Bart Kaan O - 3
Wim Harms - Béla Reis 3 - O
Hoogste finish: Pieter Scheltus - 128
18O’ers: Pieter Scheltus - 2x
Bart Kaan, Jeffrey Wierenga, Jerry Korderijnk, Martijn Veld - allen 1x
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 7 maart: Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Geert Snakenborg 1675 142
2 Ineke Wagemaker 158O 127
3 Hieke Koning 1536 132
4 Oktje Staats 1488 12O
5 Rens v.d. Berg 1433 126
6 Greet Wijnvoord 1433 126
7 Jannie v.Teulingen 1369 12O
8 Monique Pol 1338 113
9 Ans Bugel 1277 1O7
10 Wies Breet 1266 1O7
11 Marina Hille 1226 12O