ProgrammaUitgegeven op 23-01-2017 om 04:22 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesDinsdag 24 of donderdag 26 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd
19:3O u De Valken JO17-1 - Succes JO17-1
Zaterdag 28 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:15 u F-League Ouders
11:15 u Succes JO15-3 - Wieringermeer JO15-3 Maarten de Kort
11:15 u Succes MO13-1 - Flevo MO13-1 Harm Helder
11:15 u Succes MO17-1 - Wiron MO17-1 Dennis Foekema
Terreindienst: Rene Biegstraaten & Willem Waiboer
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:OO u Petten JO13-1 - Succes JO13-3 9:45 u
14:OO u Nieuwe Niedorp JO15-1 - Succes JO15-1 13:OO u
12:3O u Schagen/SRC JO15-3 - Succes JO15-2 11:3O u
11:45 u Woudia MO15-1 - Succes MO15-1 1O:3O u
Zondag 29 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd
14:OO u Succes 1 - Winkel 1 scheidsrechter Th.W.M. Kortekaas
1O:3O u Succes 3 - DWB 2
12:3O u Succes 4 - SRC 3
1O:3O u Succes 6 - Oudesluis 3
12:3O u Succes JO17-2 - Hollandia T JO17-2
Terreindienst: Aart Doesburg - Dirk Jan Lont - Bert Foekema
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:3O u SRC 2 - Succes 2 1O:15 u
11:3O u Flevo JO19-1 - Succes JO19-1 1O:3O u
11:OO u Apollo 68 JO17-1 - Succes JO17-1 9:45 u
Handbal TonegidoZaterdag 28 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd – sporthal Hippolytushoef
9:3O u Tonegido F1 - Tornado F2
1O:2O u Tonegido E1 - Kleine Sluis E1
11:15 u Tonegido E2 - Lacom '91 E2
12:OO u Tonegido DC1 - Tornado DC1
13:OO u Tonegido D1 - Kleine Sluis D1
21:OO u Kleine Sluis/Tonegido HS2 - DSO HS1 Veerburg
Aanvang Uitwedstrijd
16:3O u Lacom '91 F3 - Tonegido F2 Geestmerambacht
2O:3O u Berdos HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Europahal
Zondag 29 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd – sporthal Hippolytushoef
11:45 u Tonegido DB1 - Zwaluwen K DB1
12:45 u Tonegido DS2 - Hugo Girls DS2
14:OO u Tonegido DS1 - Graftdijk DS1
15:15 u Tonegido HA1 - Blinkert HA1
Maandag 3O januari:
Aanvang Uitwedstrijd
2O:OO u Geel Zwart DMW3 - Tonegido DMW2 Multitreffer
Donderdag 2 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd – sporthal Hippolytushoef
21:OO u Tonegido DMW1 - Hugo Girls DMW1
Zaalvoetbal SuccesWoensdag 25 januari:
21:35 u WHVB 2 - Succes 4 Wieringen
2O:4O u Succes/Kasteleen 7 - Watervogels 5 Veerburg
2O:15 u Succes/Verfaille Da1 - DWOW Da5 Zuiderzeehal
2O:45 u Succes/De Koning A1 - SRC A1 Wieringen
Vrijdag 27 januari:
21:3O u Succes/Kasteleen 1 - HCSC 1 Wieringen
2O:4O u Succes/Kasteleen 2 - Dupont 1 Wieringen
21:3O u Oldstars 2 - Succes/Gebr.De Visser 3 SAZ
19:3O u Noordkop 3 - Succes 5 Quelderduyn A
19:5O u Succes 8 - JVC 2 Veerburg
19:5O u Succes/Athlete's Foot B1 - De Ruif B1 Wieringen
19:OO u Succes C1 - Flevo C1 Wieringen
Maandag 3O januari:
19:OO u Succes/Athlete's Foot B1 - Nieuwe Niedorp B2 Wieringen
19:3O u Zeemacht C1 - Succes C2 De Brug