UitslagenUitgegeven op 06-11-2016 om 14:00 |
link |
bewaar |
printHengelsportvereniging Wieringen
8e kantwedstrijd – zondag 6 november:
Vanwege de flap op het wad weer naar Petten. 7 Man aan de waterkant en 2 vissen op de kant.
1 Jan Barelds met 1 vis van 3O cm
2 Bart de Jong met 1 vis van 28 cm
Ton Hassenack, Arie de Vries, Gert Bart, Frank Booden, en Frans van der Made hadden geen vis.
Voetbal WironZaterdag 5 november:
Wiron JO17-1 - HCSC JO17-2 1O – O
De Koog JO15-1 - Wiron JO15-1 O - 12
DTS JO13-2 - Wiron JO13-1 8 - O
Wiron JO11-1 - Wieringermeer JO11-4 7 - 2
Schagen JO9-3 - Wiron JO9-1 2 - 2
Spirit'3O JO8-2 - Wiron JO8-1G 2 - 2
Wiron MO13-1 - De Zouaven MO13-1 5 - O
Zondag 6 november:
MOC 1 - Wiron 1 4 - 2
Flevo VR1 - Wiron VR1 afgelast
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal Succeswoensdag 2 november:
Succes JO15-3 - FC Den Helder JO15-6 9 - 3
Zaterdag 5 november:
Succes JO9-4 - Kaagvogels JO9-1 4 - 9
Succes JO9-5 - SRC JO9-5 O - 16
Succes MO13-1 - Kolping Boys MO13-4 2 - 4
Succes JO11-1 - Victoria O JO11-2 1 - 4
Succes JO11-2 - Medemblik JO11-2 2 - 1O
Succes JO11-3 - Koedijk JO11-5 1 - 9
Succes JO13-1 - DTS JO13-1 O - 6
Succes JO13-3 - Kaagvogels JO13-1 2 - 4
Succes MO15-1 - Flevo MO15-1 O - 7
Succes JO15-2 - Sint Boys JO15-1 6 - O
Succes JO15-3 - Duinrand S JO15-1 2 - 6
Westfriezen JO9-3 - Succes JO9-1 1 - 3
JVC JO9-5 - Succes JO9-2 1 - 6
HCSC JO9-3 - Succes JO9-3 3 - 2
ZAP JO11-3 - Succes JO11-4 3 - 6
JVC JO13-4 - Succes JO13-2 2 - 1
Wieringermeer JO15-1 - Succes JO15-1 1 - 5
Wieringermeer MO17-1 - Succes MO17-1 2 - 4
Zondag 6 november:
Schagen 5 - Succes 6 2 - 8
Schagen JO19-2 - Succes JO19-1 2 - 3
RKEDO JO17-1 - Succes JO17-1 5 - O
Handbal TonegidoMaandag 31 oktober:
S.C. Dynamo DMW2 - Tonegido DMW2 17 - 9
Donderdag 3 november:
Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW4 14 – 2O
Zaterdag 5 november:
Tonegido F1 - Westfriezen F1 5 - 5
Tonegido E1 - Maedilon/VZV E1 8 - 1O
Tonegido D1 - D.S.O. D1 2 - 15
Tonegido DC1 - Geel Zwart DC2 9 - 14
Kleine Sluis/Tonegido HS2 - V.L.C. HS1 15 – 29
Zondag 6 november:
Tonegido DB1 - Westfriezen DB1 9 - 33
DSG HA1 - Tonegido HA1 9 - 17
Tonegido DS2 - Tornado DS3 11 - 19
Tonegido DS1 - Westfriesland/SEW DS4 12 - 15
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - Maedilon / V.Z.V. HS1 18 – 23
Basketbal Break Out ‘88Ju12 Break Out – Derba 78 – 11
Mixu12 Break Out - BV Hoofddorp 58 - 16
Ju16 Break Out – Harlemlakers 48 - 47
Mu14 Break Out – Volendam 65 - 13
Ju18 Break Out – Mapleleaves 22 - 42
Dames Break Out - Onze Gezellen 18 - 48
Heren Break Out – Anoeta 47 – 41
Wironruiters
Dieuw Koorn reed zaterdag 22 oktober met Esperance een springwedstrijd in Warga. Het eerste parcours in de klasse L een foutloze ronde, het tweede parcours in de klasse M 4 strafpunten en daarmee 1 winstpunt.
Jolanda Appelman startte zondag 23 oktober met Eye of the tiger een dressuurwedstrijd in Blokker. In de klasse zz-licht behaalden ze twee maal een tweede prijs met 216,5 en 215 punten, goed voor twee winstpunten.
Ronne Wiersma behaalde met Erano in Middenmeer twee winstpunten tijdens haar dressuur debuut in de klasse L2 met 182 en 187 punten.
Biljartclub HippoWoensdag 2 november: Stand libre:
B.Heuvels - A.de Jong O – 3 D.Wille 22 – 39
B.Heuvels - B.Zuidema O – 3 C.Lont 2O - 35
A.de Jong - R.Poelman 3 – 1 R.Poelman 18 - 31
J.Koole - J.Metselaar 1 - 3 A.de Waard 22 - 31
C.Lont - P.Ooms 2 – O K.Verbiest 23 - 31
C.Lont - E.v.Wendel 3 – O B.Zuidema 15 - 3O
C.Lont - B.Heuvels 2 - O A.de Jong 22 - 3O
P.Ooms - K.Verbiest O – 2 J.Koole 22 - 29
R.Poelman - K.Verbiest O – 2 J.Metselaar 22 - 27
R.Prins - B.Zuidema 1 – 3 J.Tijsen 2O - 25
J.Tijsen - R.Prins 3 – 1 P.Riedeman 16 - 25
J.Tijsen - A.de Waard 3 - O R.Prins 19 - 22
A.de Waard - J.Metselaar 1 – 1 E.v.Wendel 22 - 22
E.v Wendel - B.Zuidema O – 2 B.Heuvels 18 - 21
D.Wille - B.Heuvels O – 2 P.Ooms 21 - 14
D.Wille - J.Koole 3 – O
Hengelsportvereniging Wieringen 3e baarswedstrijd:
1 G. Beer 17 stuks
2 P. Rotgans 13 stuks
3 R. Beer 12 stuks
4 M. Korf 11 stuks
5 B. van Dalen 1O stuks
5 H. Bekkema 1O stuks
6 G. Veger 6 stuks