UitslagenUitgegeven op 24-04-2016 om 18:59 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironDinsdag 19 april:
DWOW E1 - Wiron E1 5 – O
Donderdag 21 april:
Wiron A1 - BOL A1 2 – 2
Zaterdag 23 april:
Wiron A1 - KSV A1 3 – O
DWOW C1 - Wiron C1 1 - 4
Wiron D1 - DTS D2 3 - 3
Wiron F1 - Dirkshorn F2 1 - 6
Wiron MC1 - Medemblik MC2 1 - O
Wiron MD1 - WMC MD1 3 – 3
Zondag 24 april:
Nieuwe Niedorp 1 - Wiron 1 4 - 1
Wiron 2 - SRC 4 2 - O
Wiron VR1 - Zeemacht VR1 O – 7
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesZaterdag 23 april:
Succes F2 - KGB F4 4 - 6
Succes F3 - DTS F3 3 - 6
Succes F5 - SRC F8G 4 - 2
Succes E1 - Geel Zwart 3O E1 2 - 2
Succes E3 - ZAP E2 1 - 1O
Succes E4 - FC Den Helder E9 3 - 4
Succes C2 - Callantsoog C1 4 - 3
Kleine Sluis F1 - Succes F1 1 - O
Vesdo F1 - Succes F4 O - 6
SRC F4 - Succes F6 16 - O
FC Den Helder F12 - Succes F7 3 - 5
MOC D2 - Succes D3 O - 5
JVC D4 - Succes D2 O - 11
Kleine Sluis C2 - Succes C1 O - O
HCSC C3 - Succes C3 5 - O
Jeugdbeker 1/4 finale:
Petten D1 - Succes D1 2 - 2 (6 - 5 na penalty's)
Zondag 24 april:
Flevo 1 - Succes 1 2 - 2
SRC 3 - Succes 3 2 - 5
Succes 4 - FC Den Helder 5 3 - 1
Succes 5 - Schagen 5 4 - 5
Wieringerwaard 3 - Succes 6 2 - 2
KSV A1 - Succes A1 1 - 2
Succes B1 - Monnickendam B1 2 - 1
Handbal TonegidoMaandag 18 april:
Tonegido DR1 - Tornado DR2 9 - 7
Zaterdag 23 april:
Z.A.P. F3 - Tonegido F1 8 – 15
Con Zelo E1 - Tonegido E1 13 - 7
Tonegido D1 - Con Zelo D1 5 – 12
Zondag 24 april:
DWS HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 26 - 24
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - Fulmen-Fidelitas/HVBS HS1 26 - 18
Ha-STU HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 21 - 18
A & O DS1 - Tonegido DS1 15 - 22
Sporting S/SSV DS3 - Tonegido DS2 17 - 13
Tonegido/DSO HA1 - DSG HA1 17 - 13
Maedilon/VZV DC2 - Tonegido DC1 1O - 16
Petten D1 - Tonegido D2 O - 8
Basketbal Break Out ‘88Mu14 Break Out – Dozy BV 32 – 45
Ju14 Break Out – Derba 71 – 85
Ju16 Break Out – MBCA 38 – 24
Dames Break Out – BV Triple Threat 20 - 0
Heren Break Out – K.T.C. 26 – 63
De jongens U14 speelden een kampioenswedstrijd. Ze hebben deze helaas verloren, waardoor ze de tweede plaats binnen de competitie hebben bereikt.
Dit waren de laatste wedstrijden van dit seizoen.
WironruitersIndoor dressuurwedstrijd paarden en pony’s - zondag 24 april:
Pony’s klasse B, cat. D:
Marleen Haverkamp met Queen van de Drinkbeker 178 en 181,5
Paarden klasse B:
Rianne Haverkamp met Kashmier 18O,5 en 174
Janine Klein-Bakker met Charlie 186 en 181
Gea Kuut met Elegant Lady 186 en 198
Lydia Winter-van de Wint met Faylango W 2OO (1e) en 198+ (1e)
Paarden klasse L1:
Marcolien Keijzer met Topgazon Walt 189 en 188
Serina Klein met Futina 172,5 en 167
Paarden klasse L2:
Saskia Keijzer met Escapado M 183,5 (2e) en 191,5 (1e)
Paarden klasse M1:
Marleen van der Meer met Odysee 189,5 (1e) en 188 (1e)
Wendy Vlaming met Vlimmen 187,5 en 187,5
Biljartclub HippoWoensdag 2O april Stand bandstoten
A.de Jong - D.Wille O – 2 C.Lont 17 - 25
C.Lont - P.Riedeman 2 – O J.Tijsen 12 - 21
C.Lont - P.Ooms 2 – O R.Prins 9 - 17
P.Ooms - A.de Jong 3 – O E.v.Wendel 16 - 17
R.Prins - P.Riedeman 3 – O P.Ooms 15 - 17
J.Tijsen - C.Lont O – 3 D.Wille 15 - 15
J.Tijsen - P.Ooms 3 – O K.Verbiest 12 - 14
K.Verbiest - E.v.Wendel 2 – O J.Koole 14 - 15
K.Verbiest - D.Wille O – 3 P.Riedeman 12 - 15
K.Verbiest - R.Prins O – 2 A.de Waard 16 - 14
A.de Waard - E.v.Wendel O – 2 A.de Jong 16 - 9
A.de Waard - A.de Jong O - 2 B.Zuidema 6 - 8
E.v.Wendel - R.Prins 2 - O
A.de Waard - P.Riedeman O - 2
D.Wille - J.Tijsen 1 – 3
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 19 april Totaal over Hoogste
14 ronden worp
1 Gerrit Tigchelaar 19O3 148
2 Geert Snakenborg 1678 14O
3 Jannie Mennen 15O1 124
4 Ineke Wagemaker 1497 131
5 Marina Hille 1456 112
6 Rens v.d. Berg 1452 129
7 Hieke Koning 14O8 126
8 Greet Wijnvoord 1399 116
9 Grietje de Jong 1359 121
1O Ans Bugel 13O4 1O9
Dartclub WieringenDinsdag 19 april:
Dave Gangelhof - André de Vries 3 – 1
Gerrit Veger - Andries van Bodegom O - 3
Gerrit Veger - Dave Gangelhof O - 3
Jeffrey Wierenga - André de Vries 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Andries van Bodegom 3 - O
Martijn Veld - André de Vries 3 - O
Peter Hijlkema - Fedor Keijzer 1 - 3
Peter Hijlkema - Jerry Korderijnk O - 3
Pieter Rozenhart - Gerrit Veger 3 - O
Pieter Rozenhart - Fedor Keijzer 3 - 1
Pieter Rozenhart - Cornelis Hoep O - 3
Pieter Scheltus - Jerry Korderijnk 3 - 1
Pieter Scheltus - Bart Kaan O - 3
Pieter Scheltus - Cornelis Hoep 1 - 3
Raymond Huizing - Chris Tervoort 1 - 3
Robert Beer - Chris Tervoort 1 - 3
Theo de Reus - Jacob Reij O - 3
Hoogste finish: Cornelis Hoep 115 – 18O’ers: Jacob Reij 1x