UitslagenUitgegeven op 20-12-2015 om 16:22 |
link |
bewaar |
print
Voetbal SuccesZaterdag 19 december:
West Frisia C1 - Succes C1 5 1
Succes C2 - HCSC C3 1 - 4
Zondag 2O december:
Succes 3 - JVC 3 5 2
Succes 5 - Kaagvogels 2 3 - 3
Succes 6 - VZV 3 3 - 1
Succes A1 - Hollandia T A1 O 2
Voetbal WironZaterdag 19 december:
Wiron 2 - Kleine Sluis 3 1 3
Zondag 2O december:
Wiron 1 - Geel Zwart 3O 1 1 1
Wiron 2 - Kleine Sluis 3 1 - O
Wiron 3 - Schagen 5 2 - 1
Wiron VR1 - De Zouaven VR1 O 5
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Basketbal Break Out 88Ju14 Flashing Heiloo Break Out 39 15
Mu14 The Challengers Break Out 2O - 68
Dames BC Triple Threat Break Out 42 - 34
Heren KTC Break Out 56 37
WironruitersIndoor dressuurwedstrijd paarden en ponys - zondag 2O december:
Paarden klasse L1:
Marcolien Keijzer met Topgazon Walt 191 (1e) en 193
Janet van der Schuur-Corte met Hendrik 177 en 184
Paarden klasse L2:
Saskia Keijzer met Escapado M 191 (1e) en 19O (1e)
Marleen van der Meer met Odysee 19O (2e) en 186
Rianne Broekhoven met Katie 172 en 166
Paarden klasse M1:
Tamara Bijvoet met Equino 193 (1e) en 186 (1e)
Biljartclub HippoWoensdag 16 december: Stand libre:
J. Koole - A. de Jong 3 O E. v Wendel 8 16
C. Lont - B. Heuvels 2 O P. Ooms 7 - 14
P. Ooms - J. Tijsen O 2 D. Wille 7 - 11
P. Ooms - B. Zuidema 1 3 J. Tijsen 6 - 11
R. Poelman - K. Verbiest 3 1 J. Koole 7 - 1O
R. Poelman - B. Heuvels 2 O B. Heuvels 8 - 1O
R. Prins - B. Heuvels 3 O R. Prins 4 - 9
R. Prins - J. Tijsen O 2 C. Lont 7 - 9
R. Prins - R. Poelman 3 O K. Verbiest 7 - 8
E. v Wendel - J. Koole 3 1 A. de Waard 7 - 7
K. Verbiest - A. de Waard 1 1 A. de Jong 6 - 6
A. de Waard - C. Lont O 3 R. Poelman 3 - 5
D. Wille - C. Lont 3 1 B. Zuidema 3 - 4
D. Wille - E. v Wendel O 2 P. Riedeman 1 - 1
D. Wille - A. de Waard O 2
B. Zuidema - A. de Jong 1 3
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 15 december Totaal over Hoogste
14 worpen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1982 144
2 Ineke Wagemaker 1563 131
3 Janny Mennen 156O 124
4 Grietje de Jong 1523 129
5 Rens v.d. Berg 1473 124
6 Greet Wijnvoord 1434 11O
7 Marina Hille 1426 123
8 Ans Bugel 1421 111
9 Hieke Koning 1377 12O
1O MoniquePol-Benjamin 137O 12O
Dartclub WieringenDinsdag 15 december:
Andries van Bodegom - Jerry Korderijnk 2 3
Andries van Bodegom - Jacob Reij 3 - O
Bart Kaan - Maikel Oldersma 3 - O
Bart Kaan - Gerrit Veger 3 - O
Bas Snelleman - Jerry Korderijnk 3 - 2
Bas Snelleman - Raymond Huizing 3 - 1
Bas Snelleman - Gerard Kortekaas 3 - O
Chris Tervoort - Pieter Rozenhart 3 - 1
Cornelis Hoep - Peter Hijlkema 3 - O
Cornelis Hoep - Chris Tervoort 2 - 3
Dave Gangelhof - Peter Hijlkema 3 - O
Fedor Keijzer - Pieter Scheltus O - 3
Fedor Keijzer - Jeffrey Wierenga 1 - 3
Gerard Kortekaas - Pieter Rozenhart 1 - 3
Gerrit Veger - Robert Beer 1 - 3
Gerrit Veger - Peter den Broeder 1 - 3
Jacob Reij - Robert Beer 3 - O
Jacob Reij - Roel Kostwinder 3 - O
Jeffrey Wierenga - Theo de Reus 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Dave Gangelhof 3 - 1
Maikel Oldersma - Raymond Huizing 2 - 3
Maikel Oldersma - Peter den Broeder 1 - 3
Pieter Rozenhart - Roel Kostwinder 3 - 2
Pieter Scheltus - Theo de Reus 3 - O
Hoogste finish: Jacob Reij 96 - Pieter Scheltus 96
18Oers: Cornelis Hoep 1x - Raymond Huizing 1x - Bart Kaan 1x