UitslagenUitgegeven op 01-11-2015 om 16:00 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 31 oktober:
Succes F1 - JVC F3 4 - 2
Succes F3 - Winkel F2 6 - 3
Succes F6 - FC Den Helder F11 O - 7
Succes D2 - Callantsoog D1 1 - 6
Succes D4 - ZAP D3 1 - O
Succes E4 - SRC E4 5 - 1
Succes C3 - Hugo Boys C1 3 - 3
ZAP F2 - Succes F2 O - 2
Kleine Sluis F3 - Succes F4 4 - 1
Kaagvogels F1 - Succes F5 12 - 1
HCSC E2 - Succes E1 3 - 3
Kleine Sluis E1 - Succes E2 4 - 1
Nieuwe Niedorp E2 - Succes E3 3 - 4
EVC ME1 - Succes ME1 2 - 4
Geel Zwart 3O D1 - Succes D1 O - 11
Kolping Boys D6 - Succes D3 2 - 3
Medemblik MC1 - Succes MC1 8 - O
Berkhout MC2 - Succes MC2 3 - 3
Always Forward C4 - Succes C1 3 - 2
Callantsoog C1 - Succes C2 6 - 1
Zondag 1 november:
VZV 1 - Succes 1 O - 4
Succes 2 - Koedijk 4 1 - 5
De Zouaven 7 - Succes 3 2 - O
Succes 4 - Victoria O 3 O - 4
Succes 5 - FC Den Helder 8 O - 4
Zeemacht 3 - Succes 6 1 - 4
ZAP A1 - Succes A1 9 - O
Succes B1 - Geel Zwart 3O B1 2 - 6
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Basketbal Break Out ‘88Ju14 Break Out - MBCA 43 – 6O
Ju16 Break Out - MBCA 27 – 35
Mu14 Break Out – MBCA 41 – 48
Biljartclub HippoWoensdag 28 oktober: Stand libre:
B. Heuvels - A. de Jong O-3 B. Zuidema 18-36
A. de Jong - J. Tijsen 1-3 J. Koole 18-34
A. de Jong - P. Ooms O-2 A. de Jong 18-33
J. Koole - C. Lont O-3 P. Ooms 18-3O
C. Lont - P. Riedeman 3-1 E. v Wendel 19-27
R. Poelman - J. Koole O-3 P. Riedeman 17-26
P. Riedeman - P. Ooms 3-O R. Poelman 18-25
P. Riedeman - D. Wille 3-O J. Tijsen 18-25
J. Tijsen - R. Poelman 3-O A. de Waard 16-23
E. v Wendel - B. Zuidema O-2 C. Lont 14-23
E. v Wendel - C. Lont 3-O D. Wille 19-23
D. Wille - B. Heuvels 3-O K. Verbiest 16-21
B. Zuidema - B. Heuvels 3-1 R. Prins 15-21
Dartclub WieringenDinsdag 27 oktober:
André de Vries - Pieter Scheltus 2 – 3
André de Vries - Peter Hijlkema 3 - 1
André de Vries - Peter den Broeder 3 - 1
Andries van Bodegom - Fedor Keijzer 1 - 3
Andries van Bodegom - Pieter Rozenhart 3 - 1
Bart Kaan - Jacob Reij 3 - 1
Bart Kaan - Dave Gangelhof 3 - O
Bart Kaan - Raymond Huizing 3 - 1
Chris Tervoort - Martijn Veld 3 - O
Chris Tervoort - Robert Beer 3 - O
Chris Tervoort - Theo de Reus 3 - O
Cornelis Hoep - Pieter Scheltus 3 - 1
Cornelis Hoep - Jerry Korderijnk 3 - O
Dave Gangelhof - Jeffrey Wierenga 1 - 3
Dave Gangelhof - Pieter Rozenhart O - 3
Fedor Keijzer - Peter den Broeder 3 - O
Fedor Keijzer - Robert Beer 2 - 3
Gerard Kortekaas - Martijn Veld O - 3
Gerard Kortekaas - Roel Kostwinder O - 3
Jacob Reij - Peter Hijlkema 3 - O
Jeffrey Wierenga - Raymond Huizing 3 - 2
Jerry Korderijnk - Theo de Reus 3 - 1
Martijn Veld - Pieter Scheltus O - 3
Peter den Broeder - Roel Kostwinder 3 - O
Robert Beer - Roel Kostwinder 3 - 2
Hoogste finish : Roel Kostwinder 156
18O’ers: Cornelis Hoep 1x - Jacob Reij 1x - Pieter Scheltus 1x