ProgrammaUitgegeven op 09-02-2015 om 01:43 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironDonderdag 12 februari:
Aanvang Wedstrijd
18:30 u Wiron D1 - Wieringermeer D2
Zaterdag 14 februari:
Aanvang Wedstrijd
14:15 u Wiron 2 (ZA) - Medemblik 4
14:15 u Wiron B1 - KGB B2
12:00 u Wiron C1 - FC Den Helder C4
10:00 u Wiron MC1 - Texel 94 MC1
10:00 u Wiron E1 - CV Wieringermeer E2
Kantinedienst: De Kroaien
Zondag 15 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - VZV 1 (32 min) G.M. Jak
14:00 u Woudia VR2 - Wiron VR2 13:00 u
11:00 u Wiron VR1 - LSVV VR1 C. v.d. Made
Kantinedienst: De Kroaien
Voetbal SuccesZaterdag 14 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:15 u F-league Ouders
11:15 u Succes E2 - HCSC E3 Max Kwakman
11:15 u Succes MC1 - Nieuwe Niedorp MC1 Teun Kleimeer
11:15 u Succes E3 - Succes E4 Quinten Leever
11:15 u Succes F1 - Succes E5 Harm Helder
13:3O u Succes F4 - Succes F5 Lucca Bogert
13:3O u Succes D1 - JVC D2 Dennis Foekema
13:3O u Succes D4 - Hollandia T D3 Joël Huizingh
Terreindienst: Antoon Vrolijk & Klaas Jan Klein
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:OO u FC Den Helder E3 - Succes E1 1O:OO u
9:3O u ZAP D2 - Succes D2 8:45 u
9:OO u FC Den Helder D5 - Succes D3 8:OO u
12:15 u Oudesluis D2M - Succes D5M 11:3O u
12:OO u VIOS-W C2 - Succes C1 11:OO u
9:OO u Wieringermeer C2 - Succes C2 8:15 u
Zondag 15 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:OO u Geel Zwart 3O 1 - Succes 1 R.T.T.M van Aanholt
1O:3O u Succes 2 - SRC 2 M. Kostwinder
1O:3O u Succes 3 - Koedijk 6 P. Singelenberg
14:OO u Succes 5 - Oudesluis 3 A. Kok
1O:OO u SEW A1 - Succes A1 8:45 u
14:OO u Succes B1 - Woudia B1 H. Steigstra
1O:3O u Succes B2 - RKEDO B2 L. Wierenga
Terreindienst: Marcel van Dijk & Gert Jan van Dijk
Handbal TonegidoZaterdag 14 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:45 u Kleine Sluis F1 - Tonegido F1 Jolanda & Marion
11:15 u SSV D1 - Tonegido D1 Jolanda & Linda
20:30 u Kleine Sluis/Tonegido HS1 - Blokker HS1 Niels
Zondag 15 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u Lotus HB1 - Tonegido HB1 Arjen
12:00 u ZAP E2 - Tonegido E1 Sylvia & Dennis
12:10 u Geel Zwart DC1 - Tonegido DC1 Jan & Monique
12:40 u DTS '48 DS1 - Tonegido DS1 Flip
12:45 u Andijk DB1 - Tonegido DB1 Mariska & Mariska
14:30 u Lacom '91 DS4 - Tonegido DS2 Herja & Mariska
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 14 februari - Sportcentrum Wieringen:
16:00 u U14 Break Out - Onze Gezellen
16:00 u Ju12 Break Out - Noordkop
17:30 u Ju16 Break Out - Landslake Lions
19:00 u Dames Break Out - The Reds
19:00 u Recreantenbasketbal
20:30 u Heren Break Out - AMVJ Amsterdam
Zaaldienst: Jasper IJzer & Hendrik Jan Hoving
Zaalvoetbal FC FromidoWoensdag 11 februari:
19:50 u Veerburg ZAP DA1 - Formido DA121:35 u Wieringen Formido 1 - TZV 1
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 9 februari:
19:30 u Lyceum SAZ B UFS J.P. Dupont 1 - Harmonie 2 vertrek 18:30 u
19:50 u Veerburg Kleine Sluis 4 - Harmonie 1 vertrek 19:00 u
Woensdag 11 februari:
19:00 u Lyceum SAZ A Old Stars’77 B1 - Harmonie B1 vertrek 18:15 u
19:40 u VZN’82 DA1 - Harmonie DA1 vertrek 19:00 u
21:20 u MTW 1 - Harmonie 5 vertrek 20:30 u
20:45 u Wieringen Harmonie DA2 - Sierduiven DA1
Vrijdag 13 februari:
19:00 u Zuiderzeehal Harmonie C1 - SRC C1