Jubileum voetbaltoernooiUitgegeven op 21-05-2014 om 20:29 |
link |
bewaar |
printHIPPOLYTUSHOEF - De C-junioren en D-, E- en F-pupillen van voetbalvereniging Succes spelen op zaterdag 24 mei een jubileumtoernooi. Succes bestaat namelijk 90 jaar.
Programma10.30 uur: Onderlinge wedstrijd Kabouters v.v. Succes - A veld
Scheidsrechters Bas Raven en Kjell Koster
10.30 uur: F Pupillen Scheidsrechter Veld
Barcalona - Real Madrid Daan Gersen B veld voor
Atletico Madrid – Valencia Tijs v. Eerden B veld achter
Succes F4 - Succes F5 Tijmen Lont C veld voor
12.00 uur: E Pupillen Scheidsrechter Veld
Ajax – AZ Nick Kaan C veld voor
Feyenoord – PSV Pieter Mulder B veld achter
Heerenveen – Vitesse Rob Klein B veld voor
13.30 uur: C junioren Scheidsrechter Veld
AC Milan – Juventus Maarten de Kort A veld
D Pupillen Scheidsrechter Veld
Bayern Munchen - W. Bremen Lars Verfaille B veld voor
Borusia Dortmund - Schalke 04 Klaas Dekker B veld achter
Hertha BSC - HSV Dennis Foekema C veld voor
15.00 uur: Scheidsrechter Veld
Succes 6 – Oud Succes 4 Harry Hamstra A veld
16.00 uur: Succes 1 – Oud Succes 1
Team indelingC Junioren
AC Milan Juventus
leider O. Huizingh leider P. Mulder
L. Albanese B. Andrea
B. Bellis M. Busch
J. de Jonge B. Dekker
N. Dijkstra S. Franke
D. Gersen D. Helder
J. Huizingh N. Kaan
V. Kant T. Kleimeer
N. Klein M. Kwakman
E. Mulder D. Mulder
S. Onuha S. Ooms
R. Rotgans B.H. Saf-tar
T. Sijm C. Spier
P. Steigstra M. Toebak
J. v. Straalen T. v. Eerden
D Pupillen (op halve veldjes)
Bayern Munchen Werder Bremen Borusia Dortmund
leider G. Klaver leider P. v. Trappen leider A. Hoes
D. Brandtner R. Bruynzeel T. de Caluwe
M. Dekens B. Folkers D. Garst
T. Lont L. Helder S. Hoes
T. Hoosbeek R. IJzer J. Jonkman
T. Ruitenburg J. Spier L. Spruit
R. ’t Hart M. Bellis L. Bogert
J. Kwakman B. Mantje R. Schouten
N. Klaver W. v. Trappen J. v. Wieringen
Schalke 04 Hertha BSC Hamburger SV
leider B. Gielis leider E. Raven leider R. Riemersma
T. Kamp R. Klaassen K. Klein
T.Kloosterman K. Koster D. Kuut
L. Gielis A. Mereboer T. Nooteboom
R. Onuha B. Raven L. Riemersma
E. v/d Ham J. Tuin N. v. Duivenvoorde
E. vervaille A. Yisikandeer K. Franke
J. Gobus W. Kaandorp D. Schouwenaar
D. Wittink
E pupillen
Ajax AZ Feyenoord
leider R. Mereboer leider M. Scheerstra leider P. Steigstra
M. Biegstraaten E. van Dijk D. v. Eerden
W. Steinfort M. v. de Bie D. de Haan
D. v. Mook L. v. Veen T. Steigstra
M. Leutscher P. Mereboer B.D. Mulderij
F. Mereboer B. de Jonge J. Bromet
N. Groen T. Houtman J. Bellis
N. Bolhuis J. de Lange D. Ijzer
J. Schouten D. Scheerstra J.M. Vermaning
K. Nieuwenhuizen D. Helder Q. Smart
M. den Hollander
PSV Heerenveen Vitesse
leider R. Kranendonk leider B. Mekkelholt leider B. v/d Laan
P.C. Bontekoning H. Helder Q. Leever
K. Drent T. de Haan A. H. Saftar
M. Lont K. Ruitenburg J. Bakker
R. Rotgans L. Schouten T. v. Wijck
Q. Epker S. Gielis N. Kort
T. Schot S. Smit T. v/d Laan
D. Schra L. Mekkelholt I. Stevens
J. Tijsen L. Verweij J. Bisschop
K. Kranendonk T. Wagemaker S. Numeijer
F. Pupillen
Barcalona Real Madrid Atletico Madrid
leider J. Voos leider M. Kater leider S. Jansen
M. Bogert T. Bos Y. Emmerink
L. Leever B. Paauw L. Helder
N. Franke S. Groen L. Jansen
M. Mulder T. Rienstra F. Slijkerman
J. Voos J. Bruul T. den Hollander
O. Dijkhuizen S. Doesburg R. Houtman
S. Mik L. Kater K. v. Berkum
Valencia
leider H. Schouten
J. Heijblok
T. Schouten
J. v. de Bie
K. Toren
M. Treffers
L. Hovius
J. Rotgans