ProgrammaUitgegeven op 25-11-2013 om 00:01 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 30 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:30 u Reiger Boys 6 - Wiron 2 13:30 u
14:00 u MOC B1 - Wiron B1 13:00 u
12:00 u Wiron D1 - Succes D3
12:00 u Wiron D2M - Flevo D3M
10:00 u Flevo E5 - Wiron E1 9:15 u
10:00 u Wiron F1 - Succes F4
Kantinedienst: De Kanjers – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 1 december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u AGSV 1 - Wiron 1 12:30 u P.H. Graper
11:00 u Con Zelo 2 - Wiron 2 10:00 u
11:00 u Wiron 3 - Con Zelo 5 R. Lont
11:00 u Wiron VR1 - ZAP VR1 C. v.d. Made
13:30 u Wiron VR2 - KSV VR1 M. De Does
Kantinedienst: De Kanjers – Bestuursdienst: R. Veldhuis
Voetbal SuccesZaterdag 30 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u F-league Jesse de Jong & Tijmen Lont
9:15 u Succes F2 - Koedijk F3 Bilal Hussein Saftar
11:15 u Succes E3 - ZAP E3
11:15 u Succes E4 - Flevo E2 Wessel Hekkers
11:15 u Succes E5 - SRC E5 Olivier Ham
13:30 u Succes D2 - Con Zelo D1 Klaas Dekker
13:30 u Succes C1 - HCSC C1 Peter Singelenberg
Terreindienst : Sander Janssen & Richard van der Hoek
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
10:00 u JVC F3 - Succes F1 9:00 u
10:00 u Callantsoog F1 - Succes F3 8:45 u
10:00 u Wiron F1 - Succes F4 9:15 u
12:00 u FC Den Helder E2 - Succes E2 11:00 u
11:00 u Wieringerwaard E1 - Succes E6 10:00 u
11:15 u Wieringermeer D1 - Succes D1 10:30 u
12:00 u Wiron D1 - Succes D3 11:15 u
13:00 u Texel 94 C2 - Succes C2 10:45 u (boot 11:30 u)
Zondag 1 december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Vesdo 1 - Succes 1 G.H.J. Schiering
10:30 u Succes 2 - Schagen 2 S. Zillic
14:00 u Nieuwe Niedorp 3 - Succes 3
11:30 u FC Den Helder 4 - Succes 4 10:30 u
10:30 u Succes 5 - Flevo 2 L. Wierenga
12:00 u Vesdo 3 - Succes 6 10:45 u
11:00 u Meervogels 31 A1 - Succes A1 10:45 u S. Kisoenpersad
10:30 u Succes B2 - Spartanen B3 P. Singelenberg
Terreindienst: Marcel van Dijk & Gert Jan van Dijk
Handbal TonegidoZaterdag 30 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
18:00 u Dirkshorn DC1 - Tonegido DC2 Jan & Anita
Zondag 1 december:
Aanvang Wedstrijd Coach
11:00 u Tonegido DC1 - Westfriezen DC1 Wendy & Mariska
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 30 november - Sportcentrum Wieringen:
16:00 u U12 Break Out – Rebound
17:30 u U14 Break Out – JBC
17:30 u U16 Break Out - The Sea Devils
19:00 u Dames Break Out - BV Amsterdam
Zaaldienst: B. Udding / C. Timmerman
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 25 november:
19.50 u Lyceum A VZN'82 DA1 - Formido DA1
Woensdag 27 november:
21.30 u Veerburg Vlegels 1 - Formido 2
21:30 u Lyceum A MTW 4 - Formido 4
Vrijdag 29 november:
20.30 u Wieringen Formido 1 - Zeemacht 5
21.20 u Formido 3 - Noordkop 4
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 27 november:
19.00 u Sportlaan SV Noordkop 2 - De Harmonie 4 vertrek 18.15 u
20.45 u Wieringen De Harmonie DA1 - Zvv Kleine Sluis DA1
21.35 u De Harmonie 5 - Zvv Kleine Sluis 2
Vrijdag 29 november:
19.50 u Kings Dome A MSV Zeemacht 4 - De Harmonie 2 vertrek 19.00 u
19.40 u Lyceum SAZ A HCSC 1 - De Harmonie 1 vertrek 19.00 u
19.00 u Veerburg Kleine Sluis B1 - De Harmonie B1 vertrek 18.15 u
19.00 u Wieringen De Harmonie C1 - Scagha’66 C1
19.40 u De Harmonie 3 - FC Pellor 3