Programma
Uitgegeven op 18-11-2013 om 00:33  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 23 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:30 u HCSC 6 - Wiron 2 13:30 u
11:30 u West Frisia B2 - Wiron B1 9:15 u
12:00 u Wiron D1 - ZAP D3
9:45 u ALC D3M - Wiron D2M 8:45 u
9:30 u ZAP E4 - Wiron E1 8:30 u
Kantinedienst: De Kroaien / team NH Ė Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 24 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Vesdo 1 - Wiron 1
11:00 u Wiron VR1 - Schagen VR2 C. v.d. Made
13:00 u VIOS W 7 - Wiron 3 11:45 u
11:30 u Wiron 2 - VZV 2
Kantinedienst: De Kroaien / team NH Ė Bestuursdienst: F. v.d. Made


Voetbal Succes
Zaterdag 23 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:15 u F-league Luca Albanese & JoŽl Huizingh
11:15 u Succes F3 - Flevo F1G Nick Dijkstra
11:15 u Succes E1 - ZAP E1 Tom Sijm
Terreindienst : Klaas Jan Klein & Pieter Klein
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
10:00 u Kreileroord F1G - Succes F4 9:15 u
10:45 u ZAP E2 - Succes E2 10:00 u
10:15 u Wieringermeer E3 - Succes E4 9:30 u
Zondag 24 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Nieuwe Niedorp 1 - Succes 1 W.N. Dingerdis
10:30 u Succes 2 - Geel Zwart 30 2
10:30 u Succes 5 - Hugo Boys 4
14:00 u Succes 6 - VIOS-W 5
14:00 u Succes B1 - De Valken B1
12:30 u Victoria O B1 - Succes B2 11:15 u
Terreindienst: Marco Dikken & Gerrit Kulsdom


Handbal Tonegido
Zaterdag 23 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido E1 - Excelsior E2 Jolanda & Linda
Scheidsrechter: Noah
10:45 u Tonegido DC2 - HVS DC1 Jan & Anita
Scheidsrechter: Gert
11:45 u Tonegido HC1 - DSO HC1 Wim
Scheidsrechter: Gert
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u Con Zelo D1 - Tonegido D1 Monique & Silvia
10:45 u Con Zelo F1 - Tonegido F2 Redmer & Manja
Zondag 24 november:
Aanvang Uitwedstrijd Coach
9:00 u Zwaluwen K E1 - Tonegido E2 Marcel & Laura
11:40 u Koedijk HS1 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
11:45 u Geel Zwart F1 - Tonegido F1 Redmer & Manja
13:00 u CSV/Meervs HS2 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Meinte
13:45 u ZAP DB2 - Tonegido DB1 Mariska
14:20 u Con Zelo DS3 - Tonegido DS1 Flip & Arjen
14:25 u Sporting S/SSV DS1 - Tonegido DS2 Herja & Mirjam
14:40 u Geel Zwart DC1 - Tonegido DC1 Wendy & Mariska


Basketbal Break Out Ď88
Donderdag 21 november:
21:30 u Heren A.P.G.S. Ė Break Out 2 Apollohal Amsterdam
Zaterdag 23 november:
13:30 u BC Schrobbelaar - Break Out 1 Universum Amsterdam
15:00 u U12 BV Spaarndam - Break Out Dorpscentrum Spaarndam
16:00 u U14 Dozy Den Helder - Break Out Sportlaan Den Helder
17:30 u U16 BV Spaarndam - Break Out Dorpscentrum Spaarndam
Zondag 24 november:
16:15 u Dames DIOS - Break Out De Estafette Nieuw Vennep


Zaalvoetbal FC Formido
Maandag 18 november:
21.30 uur Lyceum A Old Stars 5 - Formido 4
21.30 uur Veerburg ZAP DA1 - Formido DA1
Woensdag 20 november:
19.00 uur Veerburg Kleine Sluis 3 - Formido 2
Vrijdag 22 november:
20.40 uur Wieringen Harmonie 1 - Formido 1
21.30 uur Lyceum A Zeemacht 8 - Formido 3


Zaalvoetbal De Harmonie
Woensdag 20 november:
20.45 u Wieringen De Harmonie 3 - Onda 1
21.35 u De Harmonie 5 - WHVB 1
Vrijdag 22 november:
19.00 u Molentocht Vesdo C1 - De Harmonie C1 vertrek 18.00 u
21.20 u Veerburg Kleine Sluis DA 1 - De Harmonie DA1 vertrek 20.45 u
19.00 u Wieringen De Harmonie B1 - Vios B1
19.50 u De Harmonie 2 - HCSC 1
20.40 u De Harmonie 1 - FC Formido 1
21.30 u De Harmonie 6 - JVC 1
(advertentie)
De installateur die u nooit in de kou laat staan...
(advertentie)
Occasions
Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi Linea Sol
€ 4.995,-

Hyundai I10 1.1 5drs
€ 3.745,-

Wieringer historie:
Aanleg korte afsluitdijk rond 1924 - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...