Programma
Uitgegeven op 04-11-2013 om 00:25  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 9 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:30 u Berdos 2 - Wiron 2 (ZA) 13:15 u
14:00 u Wiron B1 - Winkel B2
12:00 u Wiron D1 - JVC D4
12:00 u Wiron D2M - Kreileroord D1G
9:00 u Wieringermeer E3 - Wiron E1 8:15 u
10:00 u Wiron F1 - Oudesluis F1
Bestuursdienst: Jeugdcommissie – Kantinedienst: Floddersteam
Zondag 10 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Vesdo 1 - Wiron 1 R.J. Linstra
11:30 u Wiron 2 - VZV 2
13:00 u VIOS-W 7 - Wiron 3 11:45 u
11:00 u Wiron VR1 - Callantsoog VR1 C. v.d. Made
13:30 u Wiron VR2 - Victoria O VR1
Bestuursdienst: E. Nieuwenhuizen – Kantinedienst: Floddersteam


Voetbal Succes
Zaterdag 9 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:15 u F-league Ouders
11:15 u Succes E6 - JVC E9 Wessel Hekkers
11:15 u Succes E4 - DTS E3 ?
13:30 u Succes C1 - DWOW C1 Ernst-Jan Schouten
13:30 u Succes D2 - Wieringerwaard D1 Maarten de Kort
Terreindienst : Olaf Hoosbeek & Freek Kloosterman
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
9:30 u Berdos F2 - Succes F1 8:15 u
9:15 u DTS F3 - Succes F2 8:15 u
10:30 u Kleine Sluis F2 - Succes F3 9:45 u
10:00 u LSVV F7 - Succes F4 8:45 u
11:15 u DWOW E1 - Succes E2 10:30 u
11:00 u Hollandia T E2 - Succes E3 9:45 u
10:30 u Kleine Sluis E3 - Succes E5 9:45 u
9:00 u Flevo D1 - Succes D1 8:15 u
9:00 u FC Den Helder D4 - Succes D3 8:00 u
Zondag 10 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - DWB 1
10:30 u Succes 2 - Geel Zwart 30 2 P. Singelenberg
12:00 u De Blokkers 4 - Succes 3
10:00 u Grasshoppers 3 - Succes 4
10:30 u Succes 5 - Hugo Boys 4 L. Wierenga
14:00 u Succes 6 - VIOS-W 5 S. Zilic
14:00 u Grasshoppers B1 - Succes B1 12:45 u
11:00 u VVW B2 - Succes B2 9:45 u
Terreindienst: Toon v.d. Kooi & Martin van Huizen


Handbal Tonegido
Zaterdag 9 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido E1 - Victoria O E1 Jolanda & Linda
scheidsrechter: Joost
10:45 u Tonegido F2 - Schagen F2 Redmer & Manja
scheidsrechter: Amy & Joost
20:00 u Kleine Sluis/Tonegido HS1 - VVW 't Fortuin HS2 Niels
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u JHC D1 - Tonegido D1 Monique & Silvia
Zondag 10 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
11:00 u Tonegido DC2 - DSO DC2 Jan & Anita
scheidsrechter: Gert
12:00 u Tonegido DB1 - HVS DB1 Mariska
scheidsrechter: Joost & Cor
13:15 u Tonegido/Kleine Sluis HS1 - U.S. Meinte
Aanvang Uitwedstrijd Coach
9:25 u Blinkert HC1 - Tonegido HC1 Wim
10:25 u DSO F1 - Tonegido F1 Marion & Jolanda
14:45 u Meervogels E2 - Tonegido E2 Marcel & Laura
11:00 u St. George DS1 - Tonegido DS2 Herja & Mirjam
12:00 u Vrone DS1 - Tonegido DS1 Flip & Arjen
12:15 u Schagen DC1 - Tonegido DC1 Wendy & Mariska
Donderdag 14 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
21:00 u Tonegido DR1 - Dynamo DR1 Diana
scheidsrechter: Gert


Basketbal Break Out ‘88
Donderdag 7 november:
21:30 u Heren Anoeta 2 – Break Out 2 Apollohal Amsterdam
Zaterdag 9 november:
10:00 u U12 SV Christofoor - Break Out Sporthoeve Badhoevedorp
17:00 u U14 Den Helder Kings - Break Out De Slenk Den Helder
17:30 u U16 D.W.V. - Break Out De Weeren Amsterdam
18:00 u Heren BC Apollo - Break Out 1 Apollohal Amsterdam
20:30 u Dames D.W.V. - Break Out De Weeren Amsterdam


Zaalvoetbal FC Formido
Vrijdag 8 november:
20.40 u Kings dome Zeemacht 4 - Formido 1
21.10 u Wieringen Harmonie 5 - Formido 2
19.00 u Kings Dome Watervogels 4 - Formido 3
20.40 u Lyceum A Noordkop 8 - Formido 4
20.20 u Wieringen Harmonie DA1 - Formido DA1


Zaalvoetbal De Harmonie
Woensdag 6 november:
19.00 u KIM Sierduiven DA1 - De Harmonie DA 2 vertrek 18.15 u
20.45 u Wieringen De Harmonie 4 - Watervogels’64 1
21.35 u De Harmonie 3 - UFS J.P. Dupont 1
Vrijdag 8 november:
19.00 u Lyceum SAZ B WHVB 1 - De Harmonie 6 vertrek 18.15 u
19.50 u Veerburg FC de Ark 1 - De Harmonie 1 vertrek 19.00 u
19.00 u Wieringen De Harmonie C1 - Flevo C1
19.40 u De Harmonie B1 - VZV B1
20.20 u De Harmonie DA1 - FC Formido DA1
21.10 u De Harmonie 5 - FC Formido 5


Hengelsportvereniging Wieringen
Zondag 17 november:
Bootwedstrijd verzamelen 7.30 uur haven Den Oever
(advertentie)
Reparatiebedrijf Weijers - Beeld en geluid
Actueel...
24-06-2019 Wieringerwerf op Wielen in nieuw jasje
24-06-2019 Helga: prachtig grijs met mooie ogen
24-06-2019 Lelypark op zoek naar vrijwilligers
24-06-2019 Jaarlijkse uitwisseling Boel-Skik 92 met Onderhands
24-06-2019 Het Wieringer Skuutje WR60
24-06-2019 Boerenlandfair zonnig slot van Dorpsfeest Westerland
24-06-2019 Molenweg-Kerkweg afgesloten
24-06-2019 Zwem4daagse voor jong en oud
24-06-2019 Personeel gezocht
23-06-2019 Maandagavond waterpret op de IJsbaantjes in Den Oever en Hippo
23-06-2019 Down under
23-06-2019 De Afsluitdijk was zondag geopend voor fietsers
23-06-2019 Succesvol Rondje ‘t Veld
23-06-2019 Jeu de Boules vereniging Trefpunt 't Veld, zoekt kennismaking met nieuwe leden
23-06-2019 Paaltjes onaangekondigd verwijderd uit Koningsweg, later enkele weer teruggeplaatst
23-06-2019 Vernielingen aan auto's
23-06-2019 Bijeenkomsten over verduurzaming van uw woning
23-06-2019 Dorpsfeest Westerland
23-06-2019 Beach Volleybal
22-06-2019 Nieuwe lokatie kringloopwinkel De Marske
22-06-2019 Acht jaar en drie maanden, over het korte leven van Ward
22-06-2019 Ada Hijlkema zet prima prestatie neer en haalt ruim 5400 Euro op
22-06-2019 Geen geluksvogel
22-06-2019 Straks start de obstacle run op Westerland
22-06-2019 Welke planeet staat hier naast de maan
22-06-2019 Aanbiedingen en nieuws van onze adverteerders
22-06-2019 Aanbiedingen van onze adverteerders in Hollands Kroon
21-06-2019 Raadsvergadering Hollands Kroon
21-06-2019 Tariefwijziging Belbus
21-06-2019 Foto van het weekend, dreigende lucht boven Oude Zeug
(advertentie)
Occasions
Fiat 500 C 0.9 TwinAir 500S Cabrio Private Lease mogelijk
€ 10.450,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Wieringer historie:
Max het model - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...