Programma
Uitgegeven op 09-09-2013 om 00:35  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 14 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:30 u HCSC 6 - Wiron 2 (ZA) 13:30 u
14:00 u Wiron B1 - MOC B1
10:00 u Schagen D6 - Wiron D1 9:00 u
11:00 u Kreileroord D1G - Wiron D2M 10:15 u
11:15 u Kleine Sluis E5 - Wiron E1 10:15 u
12:00 u Wiron F1 - Wieringermeer F4
Kantineploeg: Flodders team - Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 15 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Kaagvogels 1 - Wiron 1 12:30 u L.E. de Groot
11:00 u Wiron 2 - Con Zelo 2 P. Bosma
14:00 u Wiron 3 - Winkel 4 R. Lont
11:00 u Wiron VR1 - Dirkshorn VR1
14:00 u Wiron VR2 - DESS VR1
Kantineploeg: Flodders team - Bestuursdienst: A.Schouten


Voetbal Succes
Donderdag 12 september:
20:00 u Succes 1 - MOC 1 scheidsrechter P. Beijens
Terreindienst: René de Kort/Bestuur

Zaterdag 14 september:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:30 u F-league Bilal Saftar & Luca Albanese
9:30 u Succes F2 - Vrone F3 Pieter Mulder
9:30 u Succes E4 - Schagen E4 Dennis Foekema
9:30 u Succes D2 - Callantsoog D1 Klaas Dekker
11:15 u Succes E1 - Schagen E2 Wim Smit
11:15 u Succes E5 - Sint Boys E2 Rob Klein
11:15 u Succes C1 - Dirkshorn C1 Peter Singelenberg
Terreindienst: Aart Doesburg & Antoon Vrolijk
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:15 u Wieringermeer F1 - Succes F1 10:30 u
10:00 u DWOW F3 - Succes F3 9:15 u
10:45 u ZAP E3 - Succes E3 10:00 u
10:15 u Wieringermeer E3 - Succes E6 9:30 u
10:00 u HCSC D1 - Succes D1 9:00 u
9:00 u JVC D4 - Succes D3 8:00 u
Zondag 15 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u AGSV 1 - Succes 1 R. Gräper
12:00 u JVC 3 - Succes 3
11:00 u VIOS-W 3 - Succes 4
10:30 u Succes 5 - ZAP 5 L. Wierenga
11:30 u FC Den Helder 6 - Succes 6
12:30 u HSV A1 - Succes A1 11:15 u K.C. Janssen
10:30 u Succes B1 - Hollandia T B1 P. Singelenberg
10:30 u Succes B2 - KSV B2 C. v.d. Made
Terreindienst: Aart Doesburg & Dirk Jan Lont


Handbal Tonegido
Zaterdag 14 september:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
9:45 u Tonegido F1 – ZAP F2 Marion & Jolanda
Scheidsrechters: Amy & Joost
10:35 u Tonegido E2 – VZV E1 Marcel & Laura
Scheidsrechter: Nienke
11:25 u Tonegido D1 - Kleine Sluis D1 Monique & Silvia
Scheidsrechter: Noah
12:15 u Tonegido E1 - DWOW E1 Jolanda & Linda
Scheidsrechter: Nienke
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:15 u Petten F1 - Tonegido F2 Redmer, Marja, Mieke
11:00 u Hollandia T DC1 - Tonegido DC1 Wendy & Mariska
Zondag 15 september:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
11:30 u Tonegido DC2 - JHC DC3 Jan & Anita
Scheidsrechter: Gert
12:30 u Tonegido DS1 - Spartanen DS2 Flip & Arjen
13:45 u Tonegido/Kleine Sluis HS 1 - Berdos HS1 Meinte
Aanvang Uitwedstrijd Coach
11:35 u Andijk DB1 - Tonegido DB1 Mariska
12:50 u DSO HC1 - Tonegido HC1 Arjen


Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 11 september:
20.40 u Kings dome Watervogels 5 - Formido 3
21.20 u Wieringen Formido 2 - Watervogels 3
Vrijdag 13 september:
19.00 u Wieringen Formido 4 - Zeemacht 11
19.50 u Formido 1 - Noordkop 1


Zaalvoetbal De Harmonie
Woensdag 11 september:
20.45 u Wieringen De Harmonie 4 - De Harmonie 3
Vrijdag 13 september:
19.15 u Harenkaspelhal De Ruif C1 - De Harmonie C1 vertrek 18.15 u
21.30 u Lyceum SAZ B FC Pellor DA1 - De Harmonie DA2 vertrek 20.45 u
20.40 u Wieringen De Harmonie 1 - De Harmonie 2
21.30 u De Harmonie 6 - De Harmonie 5
Maandag 16 september:
19.50 u Veerburg FC De Ark 2 - De Harmonie 4 vertrek 19.00 u


Hengelsportvereniging Wieringen
Zeekantwedstrijd:
Zondag 22 september 7.15 u Paalscherm hoogwater 11.34 u
Competitie Witviswedstrijd:
Zondag 15 september verzamelen 8.00 u Oude Veer
Zondag 29 september verzamelen 8.00 u Van Ewijksvaart
Baarswedstrijd:
Zaterdag 21 september verzamelen 8.00 u ’t Hoekje Hippolytushoef
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Aspiration
€ ,-

Toyota Verso 1.8 Business Plus
€ 9.750,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Hotel Lont  -> Centraal -> Kaan - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...