UitslagenUitgegeven op 02-06-2013 om 10:27 |
link |
bewaar |
printHandbal TonegidoTonegido DR1 - Petten DR1 14 – 12
Tonegido C2 - Tornado C3 8 - 7
Tonegido C3 - Petten C1 9 - 8
Tonegido D2 - CSV D1 6 - 0 Kampioen!
Tonegido D1 - Vrone D2 10 - 2 Kampioen!
Westfriezen C1 - Tonegido C1 13 - 9
Westfriezen B2 - Tonegido B1 15 - 11
Tornado Ds3 - Tonegido Ds1 12 - 23
Kleine Sluis/Tonegido 2 - DSS 1 30 - 21 Kampioen!
JHC A2 – Tonegido A1 8 – 15
Keezen café De KasteleenEinduitslag voorjaarscompetitie:
1 Bianca Schouten 390 27 Evert Metz 313
2 Richard Moes 378 28 Rens de Haan 311
3 Leonie Zoons 373 29 René Schop 310
3 Jan van Duin 373 30 Atie van Teulingen 304
4 Petra van Duyvenvoorde 367 31 Theresia Singelenberg 303
5 Jovanka Rotgans 364 32 Hilda Holtjer 299
6 Freddy Rotgans 359 33 Gerda Metz 298
7 Pia Cornelissen 357 34 Lisette Henrotte 291
8 Marcel Rotgans 354 35 Trudy Boonakker 278
9 Tom Kager 353 36 Peter Loer 265
10 Monique Binnenhei 351 37 Marchiena Sloothaak 256
11 Joery Bijvoet 348 38 Gerrit Kater 253
12 Astrid Schop 347 39 Richard Spruit 233
13 Robin Rotgans 344 40 Nanda Borgo 222
14 Kees Blauw 343 40 Rinse Pasma 220
15 Greta Blauw 342 41 Danny Borgo 217
15 Dorus Rasch 342 42 Nuria Henrotte 198
16 Astrid de Haan 338 43 Loes Ansink 164
17 Nico van Duyvenvoorde 337 44 Sarah Rossien 160
18 Evert Schram 331 45 Adrie Oudhuis 150
19 Marian Homan 330 46 Bert Zoer 138
19 Jannet Panjer 330 47 Henny Wiering 100
19 Rene Sloothaak 330 48 Wil Bakker 85
20 Jan Bakker 328 49 Hans Otten 83
21 Conny Oudhuis 326 50 Henk-Jan Wittink 79
21 Ingrid Kooij 326 51 Annemiek Bood 76
22 Mark Molenaar 324 52 Marieke Uythof 75
23 Aly van Slooten 321 53 Stephan Rotgans 72
24 Rita van Beveren 320 54 Janita Rossien 70
25 Anneke Kooij 317 54 Jordy Henrotte 70
25 Sjef Kleefstra 317 55 Leander Kranenburg 67
26 Gerard Beer 316
Hengelsportvereniging WieringenVrije voorjaars wit wedstrijd 28 mei aan het Oude Veer:
1 Evert Metz 32.000 kg 7 Meinie Korf 3.200 kg
2 Gerard Beer 13.000 kg 8 Gerrit Veger 2.300 kg
3 George Verheul 5.500 kg 9 Frans van de Made 2.100 kg
4 Bert van Dalen 4.700 kg 10 Gouke Bekkema 1.500 kg
5 Ton Hasenack 3.900 kg 11 Harm Bekkema 1.200 kg
5 Roel Cruiming 3.900 kg 12 Rob Sanou 0.000 kg
6 Jan Barels 3.700 kg
De volgende en tevens laatste wedstrijd is dinsdag 4 juni. Verzamelen 18.15 uur grote parkeerplaats rijksweg N249 ter hoogte van HMP 10.2 tegenover de Kleiweg.