UitslagenUitgegeven op 13-01-2013 om 20:50 |
link |
bewaar |
printSjoelclub DAS RAAKDinsdag 15 januari Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1918 144
2 Geert Snakenborg 1561 133
3 Oktje Staats 1456 113
4 Grietje de Jong 1452 124
5 Hieke Koning 1397 120
6 Joke Visser 1386 127
7 Marina Hille 1378 120
8 Janny Mennen 1363 124
9 Hilda de Kort 1318 107
10 Ineke Wagemaker 1312 109
11 Alex van Vierbergen 1286 106
12 Ingrid Konings 1246 106
13 Jan van t Riet 1235 104
14 Ans Bugel 1235 102
15 Jannie van Teulingen 1219 107
Voetbal SuccesZaterdag 12 januari:
Succes F4 - Flevo F2G 3 - 0
Succes E4 - Flevo E1 1 - 9
Succes E1 - HCSC E1 5 - 9
Succes E3 - JVC E4 1 - 5
Succes D3 - DWOW D3 2 - 7
Succes C3 - Texel 94 C3 1 - 3
JVC E2 - Succes E2 6 - 1
HCSC E4 - Succes E5 7 - 2
FC Den Helder C2 - Succes C1 1 11
Texel 94 C2 - Succes C2 afgelast
Finales Van Bodegom zaalvoetbaltoernooiWieringerwerf
DWOW F3 - Succes F3 1 1
Succes F3 - DWOW F3 3 1 Succes F3 kampioen
Flevo F3 - DWOW F4 4 0
Kreileroord E2 - Succes E4 2 0
Flevo F3 - DWOW F4 3 1 Flevo F3 kampioen
Kreileroord E2 - Succes E4 3 0 Kreileroord E2 kampioen
DWOW F1 - Wieringermeer F1 2 0
DWOW MD1a - DWOW MD1b 0 1
DWOW F1 - Wieringermeer F1 1 1 DWOW F1 kampioen
DWOW MD1a - DWOW MD1b 1 1 DWOW MD1b kampioen
Wieringermeer D3a - Wieringermeer D2a 1 - 0
Wiron D1 - DWOW D2a 2 0
Flevo D1a - Succes D1a 1 3
Wieringermeer D3a - Wieringermeer D2a 1 2 Wieringermeer D3a kampioen wns
Wiron D1 - DWOW D2a 0 2 Wiron D1 kampioen wns
Flevo D1a - Succes D1a 0 5 Succes D1a kampioen
Hippolytushoef
Flevo E2 - Wiron E1 2 1
Flevo F2 - Succes F2 0 1
Flevo E2 - Wiron E1 0 0 Flevo E2 kampioen
Flevo F2 - Succes F2 0 1 Succes F2 kampioen
Succes E6 - Kreileroord E3 1 0
Succes E2 - Succes E3 1 0
Succes E6 - Kreileroord E3 1 1 Succes E6 kampioen
Succes E2 - Succes E3 1 1 Succes E2 kampioen
Succes E1 - DWOW E1 6 0
Wieringermeer D2b - Wieringermeer D3b 0 5
Succes E1 - DWOW E1 2 2 Succes E1 kampioen
Wieringermeer D2b - Wieringermeer D3b 2 9 Wieringermeer D3b kampioen
DWOW D2b - Wiron D2 1 0
Wieringermeer D1b - Flevo D1b 2 1
DWOW D2b - Wiron D2 2 1 DWOW D2b kampioen
Wieringermeer D1b - Flevo D1b 0 0 Wieringermeer D1b kampioen
Basketbal Break Out 88U12 Den Helder - Break Out 53 30
U18 Enkhuizen - Break Out onbekend
Heren US - Break Out 1 50 - 63
The Monks - Break Out 2 45 - 23
Dames US - Break Out 32 40
Handbal Tonegido10, 12 en 13 januari:
Tonegido DR1 - Geel Zwart DR1 11 14
Tonegido D1 - Zwaluwen K D1 4 - 4
Tonegido DC1 - DSO DC2 11 - 6
Tonegido DA1 - Con Zelo DA2 17 14
Tonegido DS1 - Victoria O DS1 12 20
Hollandia T DB1 - Tonegido DB1 9 14
Geel Zwart DC3 - Tonegido GC3 11 - 4
Berdos HB1 - Tonegido HB1 31 13
KRAS/Volendam 3 - Tonegido/Kleine Sluis 29 32
ZAP D3 - Tonegido D2 9 - 2
Blinkert HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS2 35 15