ProgrammaUitgegeven op 07-01-2013 om 00:41 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZondag 13 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Dirkshorn 1 - Succes 1 H.J. Broers
12:30 u Victoria O 3 - Succes 2 H.J. Croes
11:00 u Succes 3 - Flamingo’s 64 2 L. Wierenga
Succes 4 = vrij
11:00 u Succes 5 - Hugo Boys 4 S. Zillic
13:15 u VVS 46 A1 - Succes A1 12:00 u
14:00 u Succes B1 - Hollandia T B1 J. Klaaren
11:00 u Hollandia T B2 - Succes B2 9:45 u
13:00 u VZV VR1 - Succes VR1 11:45 u
Terreindienst: Marco Dikken & Gerrit Kulsdom
Voetbal WironZaterdag 12 januari:
Aanvang Wedstrijd
11:00 u Wiron D1 - De Koog D1
14:00 u Wiron C1 - Con Zelo C3
14:00 u Wiron 2 (ZA) - Dindua 3
Kantinedienst: De Kroaien – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 13 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - SRC 1 *) C. vd Made
14:00 u Wiron 2 - VZV 2 R. Lont
13:00 u Callantsoog VR1 - Wiron VR1 11:45 u
Kantinedienst: De Kroaien – Bestuursdienst: E. Nieuwenhuizen
*) Oefenwedstrijd
Indien de velden bij Wiron worden afgekeurd, gaat de oefenwedstrijd van
Wiron 1 bij SRC gespeeld worden op kunstgras. Vertrek 12:30 uur.
Handbal TonegidoZaterdag 12 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido D1 - Zwaluwen K D1 Jolanda & Linda
Scheidsrechter: Gert Prins
10:45 u Tonegido DC1 - DSO DC2 Wendy & Mariska
Scheidsrechter: Gert Kleimeer
Zondag 13 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
12:00 u Tonegido DA1 - Con Zelo DA2 Herja & Mariska
Scheidsrechter: Joost
13:15 u Tonegido DS1 - Victoria O DS1 Flip & Arjen
Scheidsrechter: W.van Gastel
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u Hollandia T DB1 - Tonegido DB1 Mariska
11:00 u Geel Zwart DC3 - Tonegido GC3 Monique
13:00 u Berdos HB1 - Tonegido HB1 Arjen & Arthur
13:00 u KRAS/Volendam 3 - Tonegido/Kleine Sluis Meinte
Scheidsrechter: Munnik / Schuurman
14:45 u ZAP D3 - Tonegido D2 Marcel
15:00 u Blinkert HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS2 Niels
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 12 januari:
17.00 u U12 Den Helder – Break Out Sportlaan Den Helder
18.30 u U18 Enkhuizen - Break Out De Drecht Enkhuizen
Zondag 13 januari:
12.00 u Heren US - Break Out 1 Amstelcampushal Amsterdam
16.00 u The Monks - Break Out 2 ‘t Spil Monnickendam
16.00 u Dames US - Break Out Amstelcampushal Amsterdam
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 7 januari:
20.00 uur Lyceum A Noordkop 3 - Formido 2
Vrijdag 11 januari:
20.50 uur Lyceum A Noordkop 1 - Formido 1
19.00 uur Wieringen Formido 5 - ZVAP 1
19.40 uur Formido 3 - Kleine Sluis 3
21.20 uur Harmonie 4 - Formido 4
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 14 januari:
21.10 uur Lyceum SAZ B Telefonia CMD Care 1 - De Harmonie 2 vertrek 20.30 u