Springwedstrijden WieringermeerruitersUitgegeven op 15-12-2012 om 11:35 |
link |
bewaar |
printMIDDENMEER - In de manege van de Wieringermeerruiters werd vorig weekend een springwedstrijd gehouden. Tijdens de prijsuitreiking werd stilgestaan bij het incident in de amateurvoetbalsport waarbij de grensrechter om het leven kwam. Laten we met respect met elkaar omgaan en genieten van de sport was het motto.
Jamie Beetsma, één van de winnaars
UitslagenPony springen - zondag 9 december
Klasse B – 1e parcours:
1 Roos Popkema Paco --
2 Ilse Granneman Mexx Ursae Majoris Winston Van De Broenenberg
Categorie CDE:
5 Kerstin van der Schaaf Staryou --
8 Dagmar van der Schaaf Natasja Shamrock Mr. Oliver
12 Karen Miedema De Mensinghe's Ruben K De Mensinghe’s Rinaldo
Klasse B – 2e parcours:
2 Roos Popkema Paco --
Categorie CDE:
2 Kerstin van der Schaaf Staryou --
4 Emmely van der Kooij Molenhorn's Mario K Wengelo’s Ricardo
7 Anne Mansholt Eikenhorst’s Remco --
8 Dagmar van der Schaaf Natasja Shamrock Mr. Oliver
15 Karen Miedema De Mensinghe's Ruben K De Mensinghe’s Rinaldo
L - 1e parcours – categorie ABC:
1 Mark Vijverberg Lady May Flower Sander He.stb.225
3 Annemiek ten Have Leentje --
L - 1e parcours – categorie DE:
1 Jamie Beetsma Don Rubin Hoppenhof's Shardon
2 Lisa Miedema Zidane Isam
5 Anne Mansholt Berktzicht Joris Justice H.r.
6 Emmely van der Kooij Molenhorn's Mario K Wengelo’s Ricardo
L - 2e parcours – categorie ABC:
1 Jamie Beetsma Don Rubin Hoppenhof's Shardon
4 Annemiek ten Have Leentje --
5 Tessel van der Schaaf Zidane Jetset-d
6 Mark Vijverberg Lady May Flower Sander He.stb.225
8 Lisa Miedema Zidane Isam
M Z ZZ 1e parours:
1 Anne Mansholt Eikenhorst’s Perry Luckington Leo
M Z ZZ 2e parours:
1 Anne Mansholt Eikenhorst’s Perry Luckington Leo
Overall prijs klasse B cat AB gewonnen door Roos Popkema
Klasse L abc Mark Vijverberg
Klasse L de Jamie Beetsma
Klasse M Z Anne Mansholt
Paarden – zaterdag 8 december
Klasse B - 1e parcours:
9 Gitte Lont-Oude Nijhuis Cerise Wittinger VDL
10 Julia van Dam Viësto Hamlet
16 Nicole Janssen Valette Haarlem
Klasse B - 2e parcours:
4 Julia van Dam Viësto Hamlet
11 Nicole Janssen Valette Haarlem
17 Gitte Lont-Oude Nijhuis Cerise Wittinger VDL
L – 1e parcours:
10 Jolien van der Veldt Bas Utopia Z Epilot
11 Anne Veldboer Zovenge Revenge W
16 Julia van Dam Texas Ranger Kingston
L – 2e parcours:
5 Anne Veldboer Zovenge Revenge W
7 Jolien van der Veldt Bas Utopia Z Epilot
18 Julia van Dam Texas Ranger Kingston
M – 1e parcours:
7 Anne Veldboer Zulu B Cantos
M – 2e parcours:
2 Jessica Bruin Barrichello B Indorado
6 Anne Veldboer Zulu B Cantos
10 Jessica Bruin Royal Parma Calypso d'Adriers
Klasse Z en ZZ - 1e parcours:
2 Jessica Bruin Royal Parma Calypso d'Adriers
3 Jessica Bruin Barrichello B Indorado