UitslagenUitgegeven op 04-11-2012 om 14:51 |
link |
bewaar |
printSjoelclub DAS-RAAKDinsdag 16 oktober Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Geert Snakenborg 1674 131
3 Janny Mennen 1481 130
4 Bert Mennen 1419 122
5 Grietje de Jong 1407 115
6 Ineke Wagemaker 1386 121
7 Marina Hille 1331 115
8 Alex v.Vierbergen 1327 112
9 Ingrid Konings 1324 120
10 Hieke Koning 1275 107
11 Hilda de Kort 1260 120
12 Jannie 1170 104
13 Jan van t Riet 1161 112
Basketbal Break Out 88U12 Break Out - Den Helder 18 109
U14 Break Out JBC 22 - 92
U18 Break Out - BV Lisse 14 - 54
Heren Break Out 1 - SVU Basketbal 61 - 53
Break Out 2 - BV Early Bird 49 - 63
U10 Break Out 1 - Noordkop 3 8 - 10
Break Out 1 - JBC 2 30 - 10
Break Out 1 - Den Helder 2 28 - 2
Break Out 2 - Den Helder 2 14 - 12
Break Out 2 - Noordkop 3 4 - 16
Break Out 2 - JBC 2 16 - 6
Handbal Tonegido1, 3 en 4 november:
Tonegido R1 Petten 13 - 9
Tonegido DC2 - Olympia DC1 10 - 3
Tonegido GC3 - Geel Zwart DC3 9 - 3
V.L.C - Tonegido/Kleine Sluis 37 33
Schagen E1 - Tonegido E1 6 - 7
Zwaluwen K D1 - Tonegido D1 9 - 8
Tonegido DB1 - Hollandia T DB1 8 - 5
Con Zelo DA2 - Tonegido DA1 12 - 18
VOC HB1 - Tonegido HB1 35 - 6
Tonegido/Kleine Sluis HS2 - Blinkert HS1 18 28
DSO DC7 - Tonegido DC1 3 16
Tonegido DS2 - St. George 1 10 25
Victoria O DS1 - Tonegido DS1 23 14
Voetbal WironWoensdag 31 oktober:
Wiron F1 - Kleine Sluis F3 0 3
Zaterdag 3 november:
BOL 4 - Wiron 2 5 7
alle andere wedstrijden zijn afgelast
Zondag 4 november:
Kaagvogels 1 - Wiron 1 0 2
Wiron 2 - VZV 2 afgelast
Con Zelo 3 - Wiron 3 2 5
Wiron VR1 - SVW 27 VR1 afgelast
Voetbal SuccesDonderdag 1 november:
Succes E5 - Callantsoog E1 2 5
Zaterdag 3 november:
Succes F1 - JVC F2 9 1
Succes F5 - Winkel F1 0 16
Succes E2 - Koedijk E2 3 - 5
Succes E4 - Schagen E4 2 - 2
Succes E5 - SRC E4 afgelast
Succes D1 - JVC D2 2 - 2
Succes D3 - Flevo D2 afgelast
Succes C2 - Sint Boys C1 3 - 0
ZAP F2 - Succes F2 3 1
Schagen F3 - Succes F3 3 - 0
Oudesluis F1 - Succes F4 afgelast
SRC E1 - Succes E1 afgelast
VIOS-W E3 - Succes E3 9 - 2
Kreileroord E2G - Succes E6 7 - 0
Hollandia T D2 - Succes D2 afgelast
ZAP C2 - Succes C1 0 13
Duinrand S C2 - Succes C3 afgelast
Zondag 4 november:
Egmondia 1 - Succes 1 1 1
Schagen A1 - Succes A1 1 4
VVS 46 B1 - Succes B1 1 0
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Biljartclub HippoTussenstand pnt. pnt.
1 W. slijkerman 18 40 9 P. Riedeman 19 18
2 A. de Waard 15 36 10 S. de Jong 16 15
3 A. de Jong 16 28 11 P. Biesboer 18 15
4 E. van Wendel 16 28 12 D. Wille 10 11
5 J. Tijsen 20 28 13 R. Poelman 6 8
6 P. Moes 17 27 14 G. Heuvels 7 8
7 B. Heuvels 16 21 15 C. Lont 2 2
8 J. Dijkstra 16 18